Jump to content




DJD

Recommended Posts

μεσα.. αλλα το χωριο μου ειναι κοντα στο πολυκαστρο..

μεχρι τις 03.00 εριχνε χιονονερο, και ξαφνικα το γυρισε σε χιονι..

το στρατοπεδο, οι πλειοψηφια ειναι εποπ πλεον, λιγοι φανταροι, και συνηθως βυσματιες, απο την γυρω περιοχη.

αν σε φερει ο δρομος σου ριξε ενα πμ!

Link to comment
Share on other sites

Πλακα κανεις ετσι ?

Εδω με 5 ποντους βροχη το τραμ σταματησε εγινε υποβρυχειο και στους επιβατες μοιραζαν σωσιβια σημερα το πρωι.

Σταματημενος 25 λεπτα σε φαναρι γιατι κολλησε το τραμ (τα φαναρια συγχρονισμενα με τη κυκλοφορια του τραμ) :dance3:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=7401]alexis2044[/MENTION] σε ποια περιοχή μένεις ακριβώς? Εγώ που είμαι Β.Ολγας στο ύψος Μαρτίου(για όσους δεν ξέρουν ίσια πάνω από το μέγαρο μουσικής) δεν βλέπω τίποτα από χιόνια . Μήπως φταίει το ότι ξύπνησα στης 11 ? :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=7401]alexis2044[/MENTION] σε ποια περιοχή μένεις ακριβώς? Εγώ που είμαι Β.Ολγας στο ύψος Μαρτίου(για όσους δεν ξέρουν ίσια πάνω από το μέγαρο μουσικής) δεν βλέπω τίποτα από χιόνια . Μήπως φταίει το ότι ξύπνησα στης 11 ? :p

Ωραιόκαστρο :innocent:

Proof:

YBG0G.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε μπουντρουμι μενεις ρε?:p
double post

εντωμεταξυ η σιτα που χει το παραθυρο/dungeon για ενα nanosecond με κανε να σκεφτω "ρε αυτος μας δουλευει απο την TV την τραβηξε τη φωτο":p

OvoMI.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.