Jump to content




DJD

Recommended Posts

[MENTION=14956]uNick[/MENTION] το καλύτερο αγόρι ειναι γαργάρες με θαλασσινό νερό, ή αλλιώς αλατόνερο...

κάνε και θα με θυμηθείς.

και γενικά αν έχεις θέμα με αμυγδαλές, τα καλοκαίρια, κάνε και δεν θα έχεις ξανά.

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις...

Ακουσε κανεις για ενα νομοσχεδιο οπου ευπαθεις ομαδες "εμπρηστων, φετιχιστων, ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΩΝ κλπ" αποκαλουνται επισημα αναπηροι και μαλιστα με αθροιστικο ποσοστο αναπηριας (τυπου αμα τις εχεις ολες τις ανωμαλιες, πας σε τζακ ποτ) και ειναι eligible ΚΑΙ για αναπηρικη συνταξη???????????

Ελπιζω να ειναι μουφα...

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι, ειχε δημοσιευθει στην εφημεριδα της κυβερνησης. Ολοι αυτοι παιρνουν εως και 30% αναπηρια (και προσαυξανεται αν εχεις πανω απο 1 "αρρωστιες"). Καποιος το ειχε ποσταρει και εδω μεσα...

Link to comment
Share on other sites

LOOPHOLE!!!!

Παω να οργανωθω(για εμπρηστης)

Ο φετιχισμος δεν με ψηνει ενω το αλλο με ΑΗΔΙΑΖΕΙ.

Το μονο κακο ειναι οτι μενω Κυκλαδες και δεν εχει και πολλα να καψω!:p

Link to comment
Share on other sites

LOOPHOLE!!!!

Παω να οργανωθω(για εμπρηστης)

Ο φετιχισμος δεν με ψηνει ενω το αλλο με ΑΗΔΙΑΖΕΙ.

Το μονο κακο ειναι οτι μενω Κυκλαδες και δεν εχει και πολλα να καψω!:p

Βάλε φωτιά στα φύκια :p

Link to comment
Share on other sites

Την βοήθειά σας τώρα:

Μπορείτε να μαντέψετε την παρακάτω μάρκα γιατί δεν βγάζω τα γράμματα? (μάλλον Ιταλικά είναι)

1006907kn.jpg

για πες τιποτα παραπανω... που το γραφει αυτο?? ronmar νομιζω γραφει...

Link to comment
Share on other sites

Αν συνεχισουν το πετσοκομα (που θα το συνεχισουν), προβλεπω οτι σε λιγα χρονια θα ειμαστε η χωρα με τους περισσοτερους καταγεγραμμένους εμπρηστες/φετιχιστες/παιδεραστες παγκοσμιως!

Μα την παναγια εχω να δω ενα νομοσχεδιο που να βγαζει νοημα...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ πάντως έχουμε φέτις σοσάιτη στο πανεπιστήμιο.

Άραγε αν γραφτώ με το που γυρίσω ελλάδα θα έχω επίδομα??

Να μια καλή ερώτηση!

Γιατί με ένα σμπάρο, δυο τρυγόνια (πιπίνια), και πιο πολλές τρυγόνες, αν και μερικές από δαύτες παίζει να βγουν λαιστρυγόνες ή και les-τρυγόνες!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ πάντως έχουμε φέτις σοσάιτη στο πανεπιστήμιο.

Άραγε αν γραφτώ με το που γυρίσω ελλάδα θα έχω επίδομα??

Να μια καλή ερώτηση!

Γιατί με ένα σμπάρο, δυο τρυγόνια (πιπίνια), και πιο πολλές τρυγόνες, αν και μερικές από δαύτες παίζει να βγουν λαιστρυγόνες ή και les-τρυγόνες!

Σωτο θελει πιστοποιηση και επισημη μεταφραση πληρυς καταστατικου για να γινει δεκτο εδω...

και αυτο με τα τρυγονια μη το αναφερεις καν, παιζει να εμπιπτει σε καμια εγκυκλιο περι κυνηγων

και να εχεις προβληματα με το δασαρχειο μετα

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκω το ποστ, κάποιος πρώτα είχε ρωτήσει για το Caramel σιρόπι των Starbucks, και μετά την Caramel σως.

Πάω λοιπόν επηρεασμένος και εγώ από αυτα τα ποστ και από την αγάπη μου για την Caramel γευση στα Starbucks στο Μοναστηράκι, και στην αρχή νόμιζαν ότι ήθελα την σως, και μου είπαν ότι παλιότερα, τους την ζητούσε πολύς κόσμος να την φέρουν να την πουλήσουν, και όταν την έφεραν δεν την αγόραζε κανείς, και μετά από κανά μήνα ή κάτι τέτοιο την ξανα-απόσειραν.. Μετά κατάλαβαν ότι ήθελα το σιρόπι και μου το έδωσαν, (6,60 κοντά η τιμή).

Αυριο έρχοντε και οι καφέδες της Dolce Gusto.. :fun:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.