Jump to content




DJD

Recommended Posts

diadrastiko: Στο ΣΥΝΤΑΓΜΑ κοινή πορεία ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ και ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ,

...αν κατέβουν και αριανά μαζί με τα ορκ του παοκ σε πορεία τέτοια, φανταστείτε τί έχει να γίνει....

ένα 6μηνο επισκευές σε όλη την Θεσσαλονίκη..αν καταφέρουν και δεν γίνουν βίδες μεταξύ τους...

η στρατηγική..

βάζεις μπροστά τα σκληροπυρηνικά "ορκς" να εκτοξεύουν σκληροπυρηνικούς "σκώληκες" και μετά από πίσω μικτό σχήμα.....

pure win

Link to comment
Share on other sites

Gute Nacht und viel Glück an alle

morgen zu begrüßen Bulgarien und Löhne ausziehen

Luxemburg mit Preisen ...

και στα ελληνικά μιας και δεν ξέρω πόσο αποτελεσματικό είναι το google translate(βασικά ξέρω...δεν είναι αποτελεσματικό)

καλό βράδυ και καλό κουράγιο σε όλους

από αύριο καλώς ήρθατε σε μισθούς βουλγαρίας και βγάλε

με τιμές λουξεμβούργου...

edit....astrolabos θα αλλάξουμε και domain σε .de?? :p

Έγινε επεξεργασία από shattered
Link to comment
Share on other sites

ρε σεις, τι κάνω για να φύγει η ξινίλα του δακρυγόνου από το στόμα; Το ξέπλυνα με νερό, έφαγα σουβλάκια, έπλυνα δόντια κλπ, αλλά όλο έρχεται αυτή η γεύση :sick:

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις, τι κάνω για να φύγει η ξινίλα του δακρυγόνου από το στόμα; Το ξέπλυνα με νερό, έφαγα σουβλάκια, έπλυνα δόντια κλπ, αλλά όλο έρχεται αυτή η γεύση :sick:

μαύρη σοκολάτα

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις, τι κάνω για να φύγει η ξινίλα του δακρυγόνου από το στόμα; Το ξέπλυνα με νερό, έφαγα σουβλάκια, έπλυνα δόντια κλπ, αλλά όλο έρχεται αυτή η γεύση :sick:

Τα δακρογόνα έχουν γεύση λεμόνι

Μπάτσοι Γουρούνια Δολοφόνοι

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις, τι κάνω για να φύγει η ξινίλα του δακρυγόνου από το στόμα; Το ξέπλυνα με νερό, έφαγα σουβλάκια, έπλυνα δόντια κλπ, αλλά όλο έρχεται αυτή η γεύση :sick:

μέχρι να παντρευτείς θα ΄γιάνει

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις, τι κάνω για να φύγει η ξινίλα του δακρυγόνου από το στόμα; Το ξέπλυνα με νερό, έφαγα σουβλάκια, έπλυνα δόντια κλπ, αλλά όλο έρχεται αυτή η γεύση :sick:

Πιο τραγικη δικαιολογια για να σαβουριασει καποιος βραδυατικα, χωρις τυψεις, δεν εχω ακουσει!

Well done! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

πουλα τις καρτες ποκεμον.

προτιμώ να πουλήσω το σώμα μου, σε όποιο κολασμένο θέλει να ξεσπάσει :hehe:

1500 κάρτες είναι, για εμένα ισοδυναμούν σε ράβδο χρυσού έκαστη :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.