Jump to content




DJD

Recommended Posts

Οτι λεει το ομοφοπαιδο απο πανω.

Ειλικρινα ηθελα να τους πω να πανε να ριξουν ενα σεξακι στις γυναικες τους μη παει κανενας αλλος αλλα δε βαριεσαι... κρατηθηκα...

Link to comment
Share on other sites

Ανοιγω την αλεπου και βλεπω επαναφορα σελιδων lesbian orgy και τετοια...

Επειδή μου έτυχε και εμένα πρόσφατα σε 3 φίλους/γνωστούς, βάζω και το χέρι μου στη φωτιά ότι ο ένας από αυτούς δεν υπάρχει περίπτωση να είχε μπει σε τσοντάδικο. Άρα, το τσιμπάνε κι από αλλού ;)

Link to comment
Share on other sites

Mιας και πιασατε αυτο το θεμα για περαστε και απο εδω να δουμε τι θα κανουμε γιατι εχω φαει ωρες ψαχνοντας και δεν βρισκω ακρη

http://www.thelab.gr/internet-and-networking/windows-live-id-hacked-111092.html

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μου έτυχε και εμένα πρόσφατα σε 3 φίλους/γνωστούς, βάζω και το χέρι μου στη φωτιά ότι ο ένας από αυτούς δεν υπάρχει περίπτωση να είχε μπει σε τσοντάδικο. Άρα, το τσιμπάνε κι από αλλού ;)

Το ξερω, το μπασταρδακι αυτο υδοδυεται και την εφαρμογη του φμπ.

Κατεβαινουν τα .exe και καληνυχτα :fun:

Για τους δυο αυτους ομως ειμαι σιγουρος :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=173]Wizard![/MENTION]

Άντρας που έχει pc και δεν μπαίνει σε τσονάδικο; Δύσκολο.

Όλοι είμαστε αυνάνες, όπως έλεγε ένας δάσκαλος, και όποιος λέει το αντίθετο, αυτός είναι ο κατεξοχήν αυνάνας. Που μ____ζεται με χέρια και με πόδια.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μου έτυχε και εμένα πρόσφατα σε 3 φίλους/γνωστούς, βάζω και το χέρι μου στη φωτιά ότι ο ένας από αυτούς δεν υπάρχει περίπτωση να είχε μπει σε τσοντάδικο. Άρα, το τσιμπάνε κι από αλλού ;)

Κανονικα τετοιοι τυποι θα επρεπε να πηγαινουν στο αυτοφωρο. Ακου δεν βλεπει τσοντες... Δηλαδη με τους φιλους του τι συζηταει;

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλ πελάτη, κι από μέσα ακουγόταν το κύμα να θροΐζει... ΖΗΜΙΑ ΛΕΜΕ, κι εγώ είμαι στο γραφείο 600km μακριά από οποιαδήποτε θάλασσα.

ΗΤΤΑ!

btw για να απαλύνω τον πόνο μου, παρήγγειλα goliathus alpha control edition και νέα ποδαράκια για το mamba.

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλη χαρα σημερα.

Εδωσα το νσρ και ηρθαν να δουν και το αυτοκινητο και μαλλον θα φυγει και αυτο αυριο μεθαυριο.και καπως ετσι θα μαζεψω τα πρωτα 1500Ε απο τα 2κ που χρειαζομαι

Link to comment
Share on other sites

Μην ξανακουσω κανεναν να μου λεει για μπιτσιζ και οτι τις υποτιμω...

Γενικα στο φεησμπουκ βαζω στατους τπτ quotes απο διαφορους κλπ πχ εκεινο του ποδηλατη "pain is temporary but it will subside and something else will takes its place if i quit now it will be forever " ,"noone rules if noone obeys" "beneath this mask there is more than flesh mr creedy, beneath this mask there is an idea and ideas are bulletproof"κλπ και στην διαρκεια της μερας δεν τα πολυσυζηταω.

Βαζω εχθες για στατους το "if abortion is murder then blowjob is cannibalism" , και λεμε σημερα λυσσαξανε οι μπιτσιζ οσες γνωστες/φιλες/"αγαπησα" μια νυχτα με φεγγαρι , και πετυχα σημερα στα δικαστηρια η μετα τη δουλεια...ολες "φοβερο φοβερο τελειο" "αχ τι εξυπνο!!!!!" κλπ... Κ μετα μου λετε να μην τις λεω μπιτσιζ...

Link to comment
Share on other sites

To ξεφτυλίκι:

Πηγαίνω σήμερα στο Πλαίσιο Καλαμαριάς για να δώσω ένα drive για αλλαγή. Το health του drive στο 9% και όντας σίγουρος πως θα μας χαιρετήσει, είπα να το πάω για αλλαγή.

Το δίνω στο παλικάρι του τεχνικού τμήματος και λέω, ας κάνω και μια βόλτα να δω τι γίνεται, έτσι για το χάζεμα...

Τι ξεφτύλα είναι αυτή; Μόνο κ@ποτες TurboX δεν έχουν βγάλει ακόμα. Οθόνες, ανεμιστηράκια, HDD cases, κουτιά, τροφοδοτικά κτλ. H μεγαλύτερη ξεφτύλα βέβαια είναι πως δεν έχουν άλλες επιλογές. Έψαχνα για εξωτερική USB 3.0 θήκη για τα drives μου και δεν υπήρχε ΤΙΠΟΤΑ άλλο εκτός από Turbo-X. Μετά κατέβηκα να ρίξω μια ματιά να πάρω ένα USB stick και πάλι δεν υπήρχε τίποτε εκτός από Turbo-X.

Τελικά το drive ΘΑ μου το αλλάξουν αλλά επειδή δεν έχουν ίδιο μου πρότειναν ένα με 64MB cache WD Green (τους πήγα Samsung F1 1TB). Τους είπα πως, ευχαριστώ δεν θα πάρω και ή κόψτε μου πιστωτικό ή βρείτε 1TB δίσκο με 7200στροφές. Θα με ενημερώσουν από αύριο...

Τα συμπεράσματα δικά σας...

Link to comment
Share on other sites

To ξεφτυλίκι:

Πηγαίνω σήμερα στο Πλαίσιο Καλαμαριάς για να δώσω ένα drive για αλλαγή. Το health του drive στο 9% και όντας σίγουρος πως θα μας χαιρετήσει, είπα να το πάω για αλλαγή.

Το δίνω στο παλικάρι του τεχνικού τμήματος και λέω, ας κάνω και μια βόλτα να δω τι γίνεται, έτσι για το χάζεμα...

Τι ξεφτύλα είναι αυτή; Μόνο κ@ποτες TurboX δεν έχουν βγάλει ακόμα. Οθόνες, ανεμιστηράκια, HDD cases, κουτιά, τροφοδοτικά κτλ. H μεγαλύτερη ξεφτύλα βέβαια είναι πως δεν έχουν άλλες επιλογές. Έψαχνα για εξωτερική USB 3.0 θήκη για τα drives μου και δεν υπήρχε ΤΙΠΟΤΑ άλλο εκτός από Turbo-X. Μετά κατέβηκα να ρίξω μια ματιά να πάρω ένα USB stick και πάλι δεν υπήρχε τίποτε εκτός από Turbo-X.

Τελικά το drive ΘΑ μου το αλλάξουν αλλά επειδή δεν έχουν ίδιο μου πρότειναν ένα με 64MB cache WD Green (τους πήγα Samsung F1 1TB). Τους είπα πως, ευχαριστώ δεν θα πάρω και ή κόψτε μου πιστωτικό ή βρείτε 1TB δίσκο με 7200στροφές. Θα με ενημερώσουν από αύριο...

Τα συμπεράσματα δικά σας...

τους πηγα 640 AAKS μετα πολλα αφου δε βρηκαν τιποτα αλλο μου δωσανε εναν του 2008 στο σακουλακι seagate 7200.11...Εν ετη 2012

Link to comment
Share on other sites

Βαζω εχθες για στατους το "if abortion is murder then blowjob is cannibalism" , και λεμε σημερα λυσσαξανε οι μπιτσιζ οσες γνωστες/φιλες/"αγαπησα" μια νυχτα με φεγγαρι,

Συγγνώμη αλλά αν οι ίδιες δεν υποστηρίζουν το δικαίωμα της γυναίκας στην έκτρωση, τότε είναι το λιγότερο χαζή η στάση τους. :X:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.