Jump to content




DJD

Recommended Posts

Σήμερα με ρωτάει ένα παιδί στην δουλειά.

-Τι διαφορά έχει η free έκδοση του photoshop από την payed...

...και είμαι για κανένα 10' σε φάση WTF?!

-Δεν υπάρχει free έκδοση του photoshop

-άμα γράψεις στο google έχει links που κατεβάζεις free εκδόσεις

-torrents εννοείς?

-φυσικά

-τσακίσου και φύγε από το γραφείο μου!:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ!:whistling

Εκτός αν τρακάρει με νταλίκα!

Και εγώ διαφωνώ με εσένα όμως :whistling

Σε 4 διαφορετικά Α200:

1)Σπασμένα screen hinges ή όπως λέγονται

2)Σπασμένες πλευρικές γρίλιες

3)Σπασμένο μεταλλικό σασί

4)Υπερθέρμανση με αποτέλεσμα φούσκωμα του πλαστικού!

Το δικό μου βέβαια δεν έπαθε ποτέ τίποτα, γιατί το πρόσεχα, οι άλλοι όμως ήταν average χρήστες και όχι πρωταθλητές του κατς.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο να κοστίζει ένα πατζούρι μεμονωμένα, συρώμενο;

Κατά τις 10 κλειδώθηκα απ' έξω, πήδηξα από το μπαλκόνι του γείτονα και για κακή μου τύχη είχα βάλει ασφάλεια στα πατζούρια. Αναγκάστηκα να ανοίξω τρύπα για να ανεβάσω την ασφάλεια από μέσα. Πίκρα και απογοήτευση.

Φοβήθηκα πως ο κλειδαράς θα ζήταγε πολλά για την ασφαλείας και είχα μόνο 150 αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο να κοστίζει ένα πατζούρι μεμονωμένα, συρώμενο;

Κατά τις 10 κλειδώθηκα απ' έξω, πήδηξα από το μπαλκόνι του γείτονα και για κακή μου τύχη είχα βάλει ασφάλεια στα πατζούρια. Αναγκάστηκα να ανοίξω τρύπα για να ανεβάσω την ασφάλεια από μέσα. Πίκρα και απογοήτευση.

Φοβήθηκα πως ο κλειδαράς θα ζήταγε πολλά για την ασφαλείας και είχα μόνο 150 αυτή τη στιγμή.

10το βραδυ με τι την ανοιξες την τρυπα?:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλό χειμώνα.

Ο Σεπτέμβριος είναι ο ένατος μήνας του έτους κατά το Γρηγοριανό ημερολόγιο και πρώτος μήνας του Φθινοπώρου. Περιλαμβάνει 30 ημέρες και ήταν ο 7ος μήνας του Ρωμαϊκού ημερολογίου εξ ου και η ονομασία του. Στο τελευταίο δεκαήμερο του άλλωστε, ξεκινάει επίσημα και το φθινόπωρο, με την άφιξη του Ήλιου στο φθινοπωρινό ισημερινό σημείο της τροχιάς του στις 22 του μήνα.

Καλό Μήνα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.