Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δε ξέρω τι λέτε αλλά εγώ tomorrow i am travel to america! Πάω να σχεδιάσω το o-ring της 8790 που θα βγει! Markham i come there!

Έχεις πάρει και το κολάϊ στη γλώσσα, δεν σε σταματάει τίποτα :victory:

Link to comment
Share on other sites

Overvolt rulezzz !!!!! :p

Atiman ήταν αυτός, ο overvolt ήταν του στυλ "γιατί η olympus δεν υποστηρίζει μια κάμερα που έβγαλε πριν 10 χρόνια κλπ" και "i studied electrologist computer super mechanic i am the first review modder pc in greece".

jimakos21 θυμάται κανείς; που είχε κάνει ολόκληρο database με fans της ελληνικής αγοράς. Ή το άπειρο σπαμ στο ΠΟΘ του στυλ. "Ξύπνησα" "Έκανα κακά" "Σκούπισα τον πωπό μου" "πφφφφφφ ποιος διαβάζει τώρα".

Link to comment
Share on other sites

Atiman ήταν αυτός, ο overvolt ήταν του στυλ "γιατί η olympus δεν υποστηρίζει μια κάμερα που έβγαλε πριν 10 χρόνια κλπ" και "i studied electrologist computer super mechanic i am the first review modder pc in greece".

jimakos21 θυμάται κανείς; που είχε κάνει ολόκληρο database με fans της ελληνικής αγοράς. Ή το άπειρο σπαμ στο ΠΟΘ του στυλ. "Ξύπνησα" "Έκανα κακά" "Σκούπισα τον πωπό μου" "πφφφφφφ ποιος διαβάζει τώρα".

dmYTi.gif

Link to comment
Share on other sites

περιμένω τον χύτρα να μας πει για το μπάζο τη Σαλπα, και να μας πει για την ημίθεα που έχει καθηγήτρια στη σχολή και σκάει με μίνι λίγο πιο κάτω από το πωπωμέρι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

περιμένω τον χύτρα να μας πει για το μπάζο τη Σαλπα, και να μας πει για την ημίθεα που έχει καθηγήτρια στη σχολή και σκάει με μίνι λίγο πιο κάτω από το πωπωμέρι :hehe:

Καλό μωρό η Σάλπα, don' worry!! :T:

Link to comment
Share on other sites

Θα περίμενα να διαβάσω καμμιά extreme απάντηση ότι είναι προδότρια του έθνους επειδή ζει στο εξωτερικό (άσχετα αν έφυγε στην ηλικία των τεσσάρων)

Αν και, με τέτοιο κορμί, πιο πιθανό το φαντάζομαι να βγει ο χυτρας να πουλήσει εισητήρια για modelling

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.