Jump to content




DJD

Recommended Posts

Συμπληρωματικα το κλειδωμα της κεντρικης εισοδου απαγορευεται βαση κανονισμου, μιας και σε περιπτωση σεισμου πυρκαγιας ή αλλου κινδυνου που απαιτει αμμεση εκκενωση του κτιριου, η καθυστερηση αυτη μπορει να κοστισει ανθρωπινες ζωες.

το αυτό. είναι έγκλημα να κλειδώνει η κύρια είσοδος πολυκατοικίας. εν ανάγκη, εάν είναι τόσο μεγάλο το πρόβλημα θα πρέπει να είχατε βάλει θωρακισμένη σαν αυτές που έχουν στις τράπεζες με μπάρα που ακόμα και κλειδωμένη δεν θέλει κλειδί από μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Τι κwλοζεστη εχει ρε σεις, τελη Σεπτεμβρη; Θα παω παραλια σε λιγο!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

εγω Κυριακη τελευταιο μπανιο για φετος γιατι δευτερα φευγω για Κομοτηνη..

Link to comment
Share on other sites

Στην έκθεση σήμερα με την οικονομική θέρμανση χαμός....δεν περιγράφεται από ζέστη και κόσμο....

wtf dude...

Και αύριο 12ωρη τσαπού....

Ήσουν στην έκθεση; Πήγα σήμερα στις 6 και πραγματικά είχε πολύυ κόσμο. Το καλύτερο περίπτερο του Σαμαρά, βεβαίως, βεβαίως!!! !!! !!!

Link to comment
Share on other sites

Γμτ επαιξα προχθες torchlight διπλο με την κοπελα μου και πορωθηκε και το ξεκινησε μονη της και τωρα που τελειωσε εξεταστικη καιγεται ανελεητα!

Με παιρνει τηλ για να με ρωταει για τα items τι κανουν :hehe:

Συζητηση σημερα:

-Ελα μπαινω να κανω μπανιο και ερχομαι ε?

-Πως μπαινει το δευτερο οπλο?

-Αστο αυτο,ετοιμασου για να ερθω να φυγουμε!

-Οχι θελω να μου πεις πως γινεται!

-Οταν ερθω θα στο δειξω τραβα ετοιμασου τωρα!

-Καλα,αλλα μην μου λες ψεμματα για να μου κανεις αχρηστο το χαρακτηρα!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι λαμπουκοι.

Οπως θα πληροφορηθηκατε, οι αρκουδεηδες , η μουργα και τα καθιζηματα που διαχειριζονται το sciroccoclub.gr με μπαναρανε, επειδη λεει "τρολλαρα" και ειμαι μισογυνης επειδη λεω "μπιτσιζ". Ποιος? εγω? ΑΛΗΤΕΙΑ!!! 0 οι ωρες τους!

Παρακαλω στειλτε μηνυματα συμπαραστασης και αρσης του ΑΔΙΚΟΥ ΠΑΡΑΝΟΜΟΥ μπαναρισματος μου με μεηλς στο webmaster@sciroccoclub.gr . Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι λαμπουκοι.

Οπως θα πληροφορηθηκατε, οι αρκουδεηδες , η μουργα και τα καθιζηματα που διαχειριζονται το sciroccoclub.gr με μπαναρανε, επειδη λεει "τρολλαρα" και ειμαι μισογυνης επειδη λεω "μπιτσιζ". Ποιος? εγω? ΑΛΗΤΕΙΑ!!! 0 οι ωρες τους!

Παρακαλω στειλτε μηνυματα συμπαραστασης και αρσης του ΑΔΙΚΟΥ ΠΑΡΑΝΟΜΟΥ μπαναρισματος μου με μεηλς στο webmaster@sciroccoclub.gr . Ευχαριστω.

Καλύτερη διαφήμιση δεν μπορούσες να τους κάνεις :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε Ζέστη και σήμερααααα....αυτά ειναι..

Πήγαμε για το πρωινο τρεξιμο με τον σκυλο μαζι πάντα και τώρα αντε να κανουμε καμια δουλίτσα στο Pc :)

Καλημέρα-Καλησπέρα

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε Ζέστη και σήμερααααα....αυτά ειναι..

Πήγαμε για το πρωινο τρεξιμο με τον σκυλο μαζι πάντα και τώρα αντε να κανουμε καμια δουλίτσα στο Pc :)

Καλημέρα-Καλησπέρα

να μια, στο ποστ #11793.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.