Jump to content




DJD

Recommended Posts

Όντως! Αλλά δεδομένου ότι η θερμοκρασία δεν επιβάλει a/c, το προτιμώ από το να κάνει κρύο και να πληρώσουμε τα μαλλιά μας σε πετρέλαιο/αέριο. Έτσι, να μην εισπράξουν τίποτα από φόρους! :mad:
εγώ Σέρρες με -5 έβγαινα έξω με το φανελάκι, δεν καταλαβαίνω μια στο κρύο.

Στη ζέστη όμως η χειρότερή μου, εκεί θέλω 24/7 @ 20-22C κλιματισμό για να συντηρηθώ κάπως. :sick:

με τόσα λεφτά που εισπράττει η δεή άνετα βάζεις/βάζο/βάζω :p 3 κλιματιστικά inverter με 1 εξωτερική μονάδα, και έχεις τρελή οικονομία.

Έγινε επεξεργασία από Pokemon640
Link to comment
Share on other sites

Πόσο δίνεις; Εμένα μου βγήκε 3500 το σπίτι για 12μηνο. Και 15€ το μήνα η σύνδεση με TV. Δε νομίζω να με έχεις :yu:

~400 τον μήνα (για 12 μήνες) και θεωρείται και φθηνό εδώ..

Μοιράζομαι την κουζίνα με άλλα ~10 διαμερίσματα, και μέσα στην τιμή είναι το ιντερνετ, ηλεκτρικό, νερό και θέρμανση (και η θέρμανση φαίνεται δυνατή)

Link to comment
Share on other sites

Εχωταμαξιστοσυνεργειοκαιδεπηγαπουθενατοσαββατοκυριακοκλαψκλαψκλαψκλαψ...

Οι ανθρωποι συνηθως τα βγαζουν το ΣΚ εσυ το εχεις συνεργειο :hehe:

Τι σου επαθε ορε?

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

τι τους εχει πιασει μερικους και δινουν πακετακια quad core s775 με 2/4gb DDR2 και μητρικες ανευ εγγυησης πλεον

και ζητανε ΠΑΡΑΠΑΝΩ χρηματα απ'οσο πωλουνται αντιστοιχα πακετα i7 1366 με 6+gb ram

(και συχνα με υπολοιπο εγγυησης...)

και σε παραπλησιες τιμες με αυτες που κοστιζουν ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ μια καλη FM1 ή entry AM3/FX με 8gb DDR3 λυση

Θα μου πεις αμα υπαρχουν ανθρωποι που πληρωνουν και διαμορφωνουν καθεστως ζητησης, καλα κανουν.

αλλα τετοια αξια μεταπωλησης τα τετραπυρηνα s775 ουτε starlet 1000αρια να ητανε...

Link to comment
Share on other sites

τι τους εχει πιασει μερικους και δινουν πακετακια quad core s775 με 2/4gb DDR2 και μητρικες ανευ εγγυησης πλεον

και ζητανε ΠΑΡΑΠΑΝΩ χρηματα απ'οσο πωλουνται αντιστοιχα πακετα i7 1366 με 6+gb ram

(και συχνα με υπολοιπο εγγυησης...)

και σε παραπλησιες τιμες με αυτες που κοστιζουν ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ μια καλη FM1 ή entry AM3/FX με 8gb DDR3 λυση

Θα μου πεις αμα υπαρχουν ανθρωποι που πληρωνουν και διαμορφωνουν καθεστως ζητησης, καλα κανουν.

αλλα τετοια αξια μεταπωλησης τα τετραπυρηνα s775 ουτε starlet 1000αρια να ητανε...

Ναι ισχύει ότι διαμορφώνουν καθεστώς ζήτησης και συμφωνώ, τύφλα να είχε το socket 478 και οι προγονοί του.

ο λόγος που ερήμωσε το emarket.γρ ήταν γιατί είχαν ξεφύγει οι πωλητές και βάζανε εντελώς παράλογες τιμές σε παλιά hardware. Άξιοι της μοίρας τους, πόσο μάλλον για τέτοιες εποχές.

Με τι εξτρα πληρωμενα?
έχει και τον Καιάδα για bodyguard.. άλλη φάση λέμε :p
Link to comment
Share on other sites

Me no want to deal with warpigs...

Το ίδιο είναι χρεωστική, πάλι κυκλοφορείς χρέος μέσω του συστήματος δανεισμού.. Θέλω κάτι σε φάση αντικαταβολής η ανταλλαγής( xD εχω κατι τουμπανες πιπεριές στην αυλή). Ξέρω παιζει από evga αλλά δεν στέλνουν με αντικαταβολή... Εννοούσα απο Ελλάδα. Ξέρεις τίποτα ;

Link to comment
Share on other sites

Me no want to deal with warpigs...

Το ίδιο είναι χρεωστική, πάλι κυκλοφορείς χρέος μέσω του συστήματος δανεισμού.. Θέλω κάτι σε φάση αντικαταβολής η ανταλλαγής( xD εχω κατι τουμπανες πιπεριές στην αυλή). Ξέρω παιζει από evga αλλά δεν στέλνουν με αντικαταβολή... Εννοούσα απο Ελλάδα. Ξέρεις τίποτα ;

τι χρέος εννοείς? Δεν είναι το ίδιο η χρεωστική. Έχεις στην τσέπη λεφτά; αγοράζεις, δεν έχεις... όταν βρεις.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώντας μια κάρτα(χρεωστική/πιστωτική/απλός λογαριασμός) αυτόματα δίνεις στην τράπεζα δυνατότητα δανεισμού πολλαπλάσιου ποσού ,από αυτό που καταθέτεις/μεταφέρεις.

Έχω cash...

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώντας μια κάρτα(χρεωστική/πιστωτική/απλός λογαριασμός) αυτόματα δίνεις στην τράπεζα δυνατότητα δανεισμού πολλαπλάσιου ποσού ,από αυτό που καταθέτεις/μεταφέρεις.

Έχω cash...

Και τι εγινε?

Αλλα ακομα και να εγινε κατι, απο τη στιγμη που πληρωσεις με την καρτα της αφαιρεις αυτο το δικαιωμα.

Link to comment
Share on other sites

δεν παμε καλα!! σημερα πηγα στον πΟτε να πληρωσω λογαριασμο και ηθελα να πληρωσω με την καρτα... ερχεται η κοπελια στο ταμειο και μου λεει:

-Her: πεστε μου το PIN σας γιατι το ζηταει η καρτα σας...

-Me: ναι το ξερω απο που μπαινω? (δεν ηξερα που ηταν η πορτα να μπω απο πισω)

-Her: οχι απλα πεστε μου το PIN σας...

-Me: αυτο που λετε δεν προκειται να γινει

-Her: μα θελει το PIN

-Me: ε θα ερθω να το βαλω εγω

-Her: εεε ενταξει.....

bonus πριν γινει ολο αυτο επειδη η ταμιας δεν ηξερε που πανε τα 4 μου λεει δεν εχετε μετρητα να μην μπουμε σε αυτην την διαδικασια?

ΕΛΕΟΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.