Jump to content




DJD

Recommended Posts

κάποιος, κάπου στην Πεύκη, έχει ξεσκίσει τα subwoofer του. Μιλάμε είναι τουλάχιστον 3-4 τετράγωνα μακριά, μιας και δεν ακούγεται μουσική, παρά μόνο ένα βουητό...

Link to comment
Share on other sites

Μερικοι μερικοι δεν την παλευουν πραγματικα...

Αρχες σεπτεβρη ειχα παει για μια συνεντευξη για δουλεια.

Το οτι ο HR δεν ηξερε να μιλησει το προσπερναω.

Φτανουμε στα οικονομικα, ποσα δινετε του λεω ?

Στη δευτερη συνεντευξη αυτα μου λεει, οκ δεκτο.

Ποσα ζητας ? τοσα και τοσα του λεω. ΟΚ

Την επομενη μερα το πρωι τηλ, ναι γεια σας θελουμε δευτερο ραντεβου αυριο, ναι ξερετε αυριο δεν γινεται απο δευτερα μπορω.

Καλως μου λεει θα σας ενημερωσω...

3 εβδομαδες τιποτα, καμμια απαντηση λεμεεεεεεε...

Σκαει ενα τηλ την παρασκευη, ναι γεια σας για κεινο το ραντεβου... :nada:

Καλα, πλακα μου κανετε ? εχουν περασει τρεις βδομαδες...

Ειχα ομως μια μαμωπεριεργεια μεσα μου για να δω τα λεφτα που δινουν...

Δν μαμιεστε λεω ας ερθω στην 2η συνεντευξη....

Φευγω νωριτερα απο την δουλεια μου λοιπον, τραβιεμαι 40χλμ, πληρωνω διοδια...

Φτανω εκει, ο γνωστος πλεον HR οποιος ακομα δεν εχει μαθει να μιλαει αυτη τη φορα με εναν υπερκομπλεξικο τυπο (οποιος ακομα δεν ξερω τι ρολο βαραει εκει μεσα)

Ξεκινανε ερωτησεις, εργαζεσαι αυτη τη στιγμη ? οπως ειπα και την προηγουμενη φορα ΝΑΙ...

Για να αποδεσμευτεις απο την εργασια σου ποσες μερες θελεις ?

Οπως ειπα την προηγουμενη φορα δυο βδομαδες.

Δεν παμε λιγο στα οικονομικα τους λεω ?

ααααααα αυτα θα τα συζητησεις με τον ιδιοκτητη της εταιριας μου λεει.

Γυρναω το κεφαλι μου δεξια αριστερα, που ειναι του λεω ? ααααα δεν ειναι εδω !

Στο 3ο ραντεβου :-O

Καλα πλακα με κανετε (ξανα) ? τι με φερατε εδω περα ?

Για να σε ρωτησουμε μερικα πραγματα, αυτα που με ρωτησε ο HR στη 1η συνεντευξη ?

Καλα ρε HR δεν κρατουσες σημειωσεις ? θα μεινεις στην ιδια ταξη...

Τεσπα με τα πολλα μου λεει σου κλεινω ραντεβου την παρασκευη στις 5.30 να ερθεις να μιλησεις με τον ιδιο... καλα του λεω και φευγω...

Απιστευτα νευρα εκεινη τη στιγμη, και αφου ηρεμισα αποφασισα πως δεν προκειται να παω με την καμμια στο 3ο ραντεβου.

Σημερα πρωι πρωι μου σκαει μαιλ πως θα καλυψουν την θεση τους εσωτερικα ΑΦΟΥ εκλεισαν ραντεβου για την παρασκευη...

Στα @@ μου η θεση ειλικρινα αλλα θα ετοιμασω ενα ωραιοτατο μαιλ στον ιδιοκτητη ετσι για να μαθει ποσο αχρηστο προσωπικο εχει στην εταιρια του...

Ειμαι σιγουρος πως εκει εξω υπαρχουν παιδια που μπορουν να κανουν πολυ καλυτερα αυτη τη δουλεια.

Ετσι για τις βενζινες και τα διοδια μου...

Στα διαλα μλκες ερασιτεχνες....

Καλη σας μερα :p

Link to comment
Share on other sites

QUIZ

διαβάστε τα posts

εδώ και βρείτε τι άλλαξε τα τελευταία έξι χρόνια.

Και όμως εκεί μιλάνε και συμπεριφέρονται πολύ πιο ώριμα ο ένας στον άλλον. Και ας υπάρχουν και ακραίες απόψεις, χρειάζονται και αυτές. Τώρα πια περιμένω να δω nerds να παίζουν χαστούκια σε καμιά κοπή πίτας με αυτά που γίνονται σε ορισμένα threads.

Βασικός παράγοντας, η ηλικία των συμμετεχόντων σε αυτή τη συζήτηση. Πλέον υπάρχουν πολλαπλάσιοι επιστήμονες του wikipedia. Άσε το "δείξε μου λινκ αλλιώς δε μιλάς έγκυρα". Γελάω ώρες ώρες.

Το θέμα είναι ότι αν κάποια στιγμή καβαλήσει κάποιος το καλάμι, μπορεί να το ξεκαβαλήσει. Αν το όμως το quest του στα forum άρχισε με καβαλημένο τρόπο, τότε μάλλον του έχει μπει στον πωπό και θα μείνει έτσι μέχρι να σπάσει ολόκληρος. Πιο λίγες υποχωρήσεις και λιγότερες συγγνώμες βλέπω. Άσε πλέον που είναι παράνομο να κάνεις λάθος, γιατί θα τιμωρηθείς με 10 λινκς "in the face" καθώς και απαξιωτικά σχόλια.

Όχι δε μιλάω για μένα, δε με πειράζουν αυτά πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Πήγες σε συνέντευξη για δουλειά τον Σεπτέμβρη του 2012 στην Ελλάδα??

CerealSpitting.png

Από την στιγμή που έκανε δύο φορές διαδρομή 40χιλ, πλήρωσε διόδια και δεν πήρε και την δουλειά, μια χαρά normal ιστορία μου φαίνεται για 2012.

Link to comment
Share on other sites

Mα ποσο ερασιτεχνης!!!

[MENTION=26344]prokopeos[/MENTION]

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION]

http://www.thelab.gr/windows-platform/rainmeter-odigos-vima-vima-87499-8.html#post1063344356

attachment.php?attachmentid=52603&d=1349254099

http://www.thelab.gr/genika-gia-tous-i-y/show-your-desktop-18109-117.html#post1063354366

attachment.php?attachmentid=52602&d=1349254089

adios amigos:triniti:

Eυτυχως που ειναι τσαμπα τα mail και θα σε ξαναδουμε:bye:

post-7649-1416076655,4646_thumb.jpg

post-7649-1416076655,6706_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.