Jump to content




DJD

Recommended Posts

Σάββατο έπλυνα το αμάξι να είναι καθαρό στη BMWδοσυνάντηση, Κυριακή απόγευμα έβρεξε και μου το έκανε χάλια πάλι...:wall:

Εγώ το έπλυνα Κυριακή.... Έμεινε καθαρό 2 μέρες μέχρι την αμμοθύελλα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION] μην τυχον και μας κυνηγαει το echelon... με μηνυσεις :p

Ειχα παρει ενα γαλα υψηλης παστεριωσης απο εταιρια που αρχιζει απο "Δ" και κατα βαση το συγκεκριμενο περιγραφει και το ονομα της εταιριας μια χαρα. Νομιζω ενα βγαζει οποτε δεν χρειαζεται να περιγραψω το ... "mmmmmmmmmmmmmmilk" παραπανω :p

Το ειχα πιει, ειχε μεινει 1 ποτηρι στο μπουκαλι... Και καπου το ξεχασα στο ψυγειο και περασαν οι "καταναλωνεται σε 3 μερες απο το ανοιγμα"

Σαν σωστος εργενης, εμεινε ~2 βδομαδες στο ψυγειο οποτε βαρεθηκα να το βλεπω και ειπα να το βγαλω εξω να θυμηθω να το πεταξω με τα σκουπιδια...

Εμεινε κι αλλη μια βδομαδα εκτος ψυγειου... :hehe:

Οποτε χτες πηγα να το αδειασω (επιτελους) και ηταν οπως την πρωτη μερα.... Ουτε γρομπαλακια, ουτε καν μυρωδια ξυνισμενου γαλακτος! Σε φαση αν το εβρισκε κανας ασχετος μια χαρα το επινε και ελεγε ευχαριστω.

Αναφερω την ιστορια οχι για να δειξω ποσο καλος νοικοκυρης ειμαι... αλλα ωστε αν σε ΧΧΧ διαστημα βγει καμια ειδηση "95% συντηρητικα, 4%νερο και 1% γαλα (απο ντοπαρισμενο αλογο) μας ταιζαν Νικο Τσαμτσικα" να μην λετε οτι δεν το ξερατε....

Link to comment
Share on other sites

Mozilla Firefox 20 και.....

aDstBhE.jpg

edit:

πχιότητα

πως μου ξέφυγε αυτό;παραδέξου ότι έβλεπες μυστικά τις ομιλίες του Σημίτη μικρό πρασινοφρουράκι :p:P:P

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.