Jump to content




DJD

Recommended Posts

πρέπει να βρω φώτο baudec που για να μην πέφτει το internet να το βαράει επιτραπέζιος ανεμιστήρας

Σε ένα παλιό modem, ήταν flat από πάνω, όποτε ήθελα να παίξω WoW (και να μην με ξεσυνδέσει) το καλοκαίρι στην Κρήτη, έβαζα από πάνω μια χαρτοπετσέτα και ένα κουτί απο οικογενειακο παγωτό με πάγο(νερό μέσα).. Όταν τελοίωνα το ξαναέβαζα στην κατάψυξη.

Σε ένα άλλο, του έκοψα μια τρύπα από πάνω, κόλλησα έβαλα ένα ανεμιστηράκι 6βολτο, και μια χαρά..

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα παλιό modem, ήταν flat από πάνω, όποτε ήθελα να παίξω WoW (και να μην με ξεσυνδέσει) το καλοκαίρι στην Κρήτη, έβαζα από πάνω μια χαρτοπετσέτα και ένα κουτί απο οικογενειακο παγωτό με πάγο(νερό μέσα).. Όταν τελοίωνα το ξαναέβαζα στην κατάψυξη.

Σε ένα άλλο, του έκοψα μια τρύπα από πάνω, κόλλησα έβαλα ένα ανεμιστηράκι 6βολτο, και μια χαρά..

είναι αυτό που λέμε κάηκα στο wow

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρετε εσείς οι 2 αντιδραστικοι, ότι όλα τα apps στα Android είναι JAVA έτσι?

UPDATE: Μαλλον δουλευει! Τεστάρισμα αυριο..

Και το flash είναι παντού, αλλά αυτό δε σημαίνει πως δεν το μισούμε. :p

[MENTION=15441]Periklis_pap[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Νιώθω περήφανος (νοτ) που χρωστάω όλες τις γλώσσες από 1ο εξάμηνο μέχρι τώρα(c,c++,java)και έχω περάσει prolog, λίγα μαθηματικά και φυσικές. Και τώρα πρέπει να μάθω απέξω κυκλώματα για ψηφιακή σχεδίαση :wall: . Είπα και εγώ τον πόνο μου

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.