Jump to content




DJD

Recommended Posts

Παιδιά, τύπωσα τα παραπάνω gif για να το βάλω στον τοίχο μου, αλλά για κάποιο λόγο η εικόνα βγήκε ακίνητη. Ξέρετε τί έκανα λάθος; Ο εκτυπωτής μου είναι ένας HP deskjet 5550. Βοηθήστε παρακαλώ, δεν έχω μεγάλη εμπειρία από εκτυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τύπωσα τα παραπάνω gif για να το βάλω στον τοίχο μου, αλλά για κάποιο λόγο η εικόνα βγήκε ακίνητη. Ξέρετε τί έκανα λάθος; Ο εκτυπωτής μου είναι ένας HP deskjet 5550. Βοηθήστε παρακαλώ, δεν έχω μεγάλη εμπειρία από εκτυπώσεις.

Θες 3d printing

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τύπωσα τα παραπάνω gif για να το βάλω στον τοίχο μου, αλλά για κάποιο λόγο η εικόνα βγήκε ακίνητη. Ξέρετε τί έκανα λάθος; Ο εκτυπωτής μου είναι ένας HP deskjet 5550. Βοηθήστε παρακαλώ, δεν έχω μεγάλη εμπειρία από εκτυπώσεις.

περιμενες να το τυπώσεις και να χοροπηδάει πάνω στο χαρτί δηλαδή ; :p

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ άμα δεν ξέρετε από εκτυπώσεις και δεν έχετε εμπειρία, να μην απαντάτε. Εγώ έχω τυπώσει πάνω από 150 χιλιάδες σελίδες στο γραφείο με laser εκτυπωτή.

παρε canon εκτυπωτη ο δικος σου δε μπορει να εκτυπωσει πολλες κουκιδες...:computer:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για εσας, εμενα μου θυμισε παντως αμεσως αυτο

Παιδιά, τύπωσα τα παραπάνω gif για να το βάλω στον τοίχο μου, αλλά για κάποιο λόγο η εικόνα βγήκε ακίνητη. Ξέρετε τί έκανα λάθος; Ο εκτυπωτής μου είναι ένας HP deskjet 5550. Βοηθήστε παρακαλώ, δεν έχω μεγάλη εμπειρία από εκτυπώσεις.

εαν δεν εχεις canon gif ready printer,

θα χρειαστεις καμια 500αρια διαδοχικες εκτυπωσεις κι ενα στιβαρο αντιχειρα

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=KgkYItuNBBQ]and it goes like this...[/ame]

Έγινε επεξεργασία από Κοπρίτης
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια κάνω εγγραφή μέσω fraps ενα video απο game οπου μετά θελω να το ανεβάσω tubie . Το raw (avi) απο το fraps το εκανα μετατροπη (wmv) με windows movie maker αλλα βγαίνει ψιλοχάλια το αποτέλεσμα , Κατέβασα ενα προγραμματακι και εχει άπειρες επιλογες avi mkv κλπ τι να προτιμήσω ? Ιδεεες για αλλο 3rd παρτυ μετατροπεα δοκιμασμενο δεκτες . kthnx bye.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.