Jump to content




DJD

Recommended Posts

I LOLed!

As you browse the web, Firefox remembers lots of information for you: sites you've visited, files you've downloaded, and more. There may be times, however, when you don't want other users on your computer to see this information, such as when shopping for a birthday present.

από εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Να υπενθυμίσουμε ότι τρέχει δημοπρασία, για την οικονομική ενίσχυση του Αναρρωτηρίου Πεντέλης: https://www.thelab.gr/eidiseis/dimoprasia-gia-to-anarrwtirio-pentelis-monada-koinwnikis-128993-3.html#post1063598527

justin case που δεν το έχετε δει :)

Link to comment
Share on other sites

Μετά το "Δεν έχει γίνει ποτέ overclock" στις αγγελίες, το οποίο είχε καταντήσει και κάπως βαρετό, επιτέλους περάσαμε στο επόμενο level όσον αφορά το πως θα καθησυχάσουμε τον αγοραστή ότι το hardware που αγοράζει δεν έχει ταλαιπωρηθεί ποτέ.

Έτσι σε αγγελία κάρτας γραφικών διαβάζουμε το εξής:

"Σημειωση ειναι σαν καινουργια δεν εχει παιξει ποτε παιχνιδι."

:magic:

Link to comment
Share on other sites

^^^Πλάκα πλάκα και εγώ έχω δύο κάρτες μέσα στο κουτί μου και δε παίζω :p

Δε μου φαίνεται παράξενο :p

Ξέρετε γιατί το λέω ε; Ετοιμάζομαι για αγγελία :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι σε αγγελία κάρτας γραφικών διαβάζουμε το εξής:

"Σημειωση ειναι σαν καινουργια δεν εχει παιξει ποτε παιχνιδι."

:magic:

Τώρα αν σου πω ότι εμένα τα pc δεν έχουν παίξει ποτέ παιχνίδι τι θα πεις;:)

Link to comment
Share on other sites

"Σημειωση ειναι σαν καινουργια δεν εχει παιξει ποτε παιχνιδι."

:magic:

ένας λόγος να μην την αγοράσω. κι αν έχει πρόβλημα, αλλά δεν το έχει δείξει επειδή είναι συνέχεια σε 2d; όχι φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.