Jump to content




DJD

Recommended Posts

Η πλάκα της υπόθεσης. Ο ΟΤΕ στη περιοχή μου δίνει μέχρι 30άρα γραμμή.

Η Forthnet 50άρα LOL (έχουν διαφορετικό δίκτυο; )

Ρε μπας να πάω Forthnet να κάνω κανένα πακέτο με τη NOVA που έχω;:innocent:

Είναι έως 50. :p

Link to comment
Share on other sites

Και ο κΟΤΕ έως 30 :p

Πλάκα πλάκα πρέπει να έχουν άλλο δίκτυο. Οταν είχα θέμα με το νετ ο γείτονας με forthnet δεν είχε θέμα.

Θα τον ρωτήσω αν έχει 50άρα αν και δε το νομίζω. Για 24 μαξ τον κόβω :p

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το ποιο σπαστικό με το thread ban δεν είναι που δεν μπορείς να ποστάρεις, αλλά το ότι δεν βλέπεις τα νέα posts. Κοπιάρεις το link και το πετάς σε άλλο browser στον οποίο δεν είσαι συνδεδεμένος. :D

Link to comment
Share on other sites

Παρόμοια κατάσταση εχθές... Περίμενα τηλέφωνο το αργότερο μέχρι Δευτέρα 16/12 για ραντεβού με τεχνικό.

Δεν πήραν ποτέ. Παίρνω εγώ το 210.65.11.888, όπως μου είπε ο [MENTION=4796]TifoziF1[/MENTION]

-Παρακαλώ;

-Γεια σας. Περιμέναμε τηλέφωνο για ραντεβού και δε μας πήρατε.

-Ξέρετε, θα πρέπει να πάρετε εσείς τους τεχνικούς;

-Γιατί δε μου το είπατε αυτό και περιμένω σαν τον ηλίθιο;;;!!!

-.... εεε.... έχετε δίκιο....

(να το κάνω ΤΙ; )

Παίρνω τους τεχνικούς, απαντάνε μέχρι τις 20:00.

-Παρακαλώ;

-Γειά σας, πήρα για να κλείσω ένα ραντεβού.

-ΑΦΜ;

-1234567890

-Α, βλέπω μέσα ότι ήρθαν το πρωί (!!!) και η αίτησή σας απορρίφθηκε γιατί δεν υπάρχει διαθεσιμότητα.

-Και τι σημαίνει αυτό στην πράξη;

-Ε, θα κάνετε υπομονή 3-4 μέρες να σας βάλουν.

-Ξέρετε, κάνω υπομονή 9 μήνες!!! Έχω κάνει 5 διαφορετικές αιτήσεις, σε 4 διαφορετικούς παρόχους και ακόμα δε μας έχουν βάλει ούτε απλή τηλεφωνική γραμμή!

-9 μήνες; Τόσο πολύ.... Ε, τι να σας πω, κάποιες φορές παίρνει παραπάνω...

Μη μου ξαναπεί κανείς για την εξυπηρέτηση του πΟΤΕ! :rant::rant:

Μπορεί να νομίζεις ότι έχεις κακή εξυπηρέτηση, αλλά στην πραγματικότητα είναι καλή, γιατί ξέρω ότι ο ΟΤΕ έχει την καλύτερη υποστήριξη.

Κάπου εδώ σταματάω το

Troll.png

για σήμερα :)

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ χρήστη

θέλεις να προστατευτείς από τις κάρτες που πέφτουν βροχή;νιώθεις αδικημένος;δεν σε πάιζαν στο σχολείο και τώρα θες εκδίκηση;

πάρε την uberumbrella και θα δεις!

4F8uUS7.jpg

εγγύηση,όσα χρονιά θες,πολλές άτοκες δόσεις

Link to comment
Share on other sites

χρειάζομαι μια βεβαίωση ότι δεν έχω κάνει δήλωση εισοδήματος. Μόνο από τη ΔΟΥ γίνεται αυτό ή και από ΚΕΠ;

Αν είναι μόνο από ΔΟΥ, ξέρει κανείς που στο διάτανο βρίσκω τις ώρες λειτουργίας της ΔΟΥ Αμαρουσίου;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι από ΔΟΥ, αλλά όλες οι ΔΟΥ λειτουργούν 08:00-13:30.

Tην Παρασκευή ισχύει το ίδιο ωράριο αλλά δεν θα λειτουργούν για το κοινό το τμήμα Κ.Β.Σ., εισοδήματος και μητρώου, με εξαίρεση επείγουσες περιπτώσεις τις οποίες θα κρίνει ο προϊστάμενος της Δ.Ο.Υ.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατά τις 2 το μεσημέρι μίλαγα με Οτε για μια αντιπρόταση που μου έκανε(ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ..:dance3:)

και άκουγα από μέσα τη διπλανή της συνάδελφο που μίλαγε με ένας ο οποίος είχε κάνει αίτηση εδώ

και πολλούς μήνες και ακόμα δεν είχε ενεργοποιηθεί.

Το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα είναι να ήταν ο [MENTION=173]Wizard![/MENTION],

συγκεκριμένα έλεγε ΄'Κύριε είναι πάρα πολύ μήνες χωρίς ενεργοποίση,δώστε μου μισό λεπτό..'.

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα είναι να ήταν ο [MENTION=173]Wizard![/MENTION]

Μα τι λες τώρα; Δε μπορεί να ήταν άλλος! Εγώ είμαι ο μοναδικός που έχω πρόβλημα με τον πΟΤΕ, είμαι ο γκαντέμης, ο άτυχος, ο κολλημένος, ο προκατειλημμένος... Όλοι οι άλλοι εξυπηρετούνται άμεσα, έχουν τις καλύτερες ταχύτητες, τις καλύτερες υπηρεσίες και ίσα που πληρώνουν 1-2€ παραπάνω για αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Μα τι λες τώρα; Δε μπορεί να ήταν άλλος! Εγώ είμαι ο μοναδικός που έχω πρόβλημα με τον πΟΤΕ, είμαι ο γκαντέμης, ο άτυχος, ο κολλημένος, ο προκατειλημμένος... Όλοι οι άλλοι εξυπηρετούνται άμεσα, έχουν τις καλύτερες ταχύτητες, τις καλύτερες υπηρεσίες και ίσα που πληρώνουν 1-2€ παραπάνω για αυτά...

Αυτό είναι γεγονός.

Link to comment
Share on other sites

Μα τι λες τώρα; Δε μπορεί να ήταν άλλος! Εγώ είμαι ο μοναδικός που έχω πρόβλημα με τον πΟΤΕ, είμαι ο γκαντέμης, ο άτυχος, ο κολλημένος, ο προκατειλημμένος... Όλοι οι άλλοι εξυπηρετούνται άμεσα, έχουν τις καλύτερες ταχύτητες, τις καλύτερες υπηρεσίες και ίσα που πληρώνουν 1-2€ παραπάνω για αυτά...

εμένα μπορεί να μου εξηγήσει κανείς γιατί κατεβάζω με 3,5mb/s απο το Origin ενώ έχω 24άρα; ( δεν γκρινιάζω απλά έχω απορία :p ) εκτός Origin έχω δει μέχρι 2,7

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.