Jump to content




DJD

Recommended Posts

λιγο μετά αφότου έβαλα την φωτογραφία ξαφνικά εξαφανίστηκε απο το πρόγραμμα ο δίσκος και δευτερόλεπτα μετά έφαγα μπλε οθόνη.

ηταν απο rma κια τελειωσε η 2 έτη εγγύηση πριν 2 μήνες... ατυχία

Πολύ γρήγορα ψόφησε πάντως.

Link to comment
Share on other sites

2 χρόνια που πηγαινοερχομαι Ελλάδα, κάθε φορά που βάζω κάρτα ελπίζω να ακούσω κάτι καλύτερο από την προσφορά 500MB 5€ του What's up. Αλλά οοοοχι κ@ργιολακι, 500MB θα πάρεις, φτάνουν και περισσεύουν!

Link to comment
Share on other sites

2 χρόνια που πηγαινοερχομαι Ελλάδα, κάθε φορά που βάζω κάρτα ελπίζω να ακούσω κάτι καλύτερο από την προσφορά 500MB 5€ του What's up. Αλλά οοοοχι κ@ργιολακι, 500MB θα πάρεις, φτάνουν και περισσεύουν!

πρέπει να τα έχεις ακουμπήσει ήδη για πακέτο νετ, αλλά κάνεις αυτό μετά

(έχω wind, μα το έχω κάνει σε τηλ συγγενών μου)

6MTvnYa.png

Link to comment
Share on other sites

λιγο μετά αφότου έβαλα την φωτογραφία ξαφνικά εξαφανίστηκε απο το πρόγραμμα ο δίσκος και δευτερόλεπτα μετά έφαγα μπλε οθόνη.

ηταν απο rma κια τελειωσε η 2 έτη εγγύηση πριν 2 μήνες... ατυχία

Ανάλογα με το από που αγοράστηκε και που αλάχτηκε, είναι πολύ πιθανό να ανανεώθηκε η εγγύηση με το RMA.

http://www.thelab.gr/ti-pou-poso/dikaiomata-katanalwti-53727.html

Link to comment
Share on other sites

2 χρόνια που πηγαινοερχομαι Ελλάδα, κάθε φορά που βάζω κάρτα ελπίζω να ακούσω κάτι καλύτερο από την προσφορά 500MB 5€ του What's up. Αλλά οοοοχι κ@ργιολακι, 500MB θα πάρεις, φτάνουν και περισσεύουν!

Φοιτητικο για να γουστάρεις :D

nNB9G3Y.jpg

Α και...

nn0zrOe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλος φιλος στα 30του μενει χωρις δουλεια και με μηδεν εσοδα.

Κανονιζεις να παει συστημενος σε ραντεβου απλα για τα τυπικα.

Παει τον δεχονται με ΑΜΕΣΗ προσληψη...

Και απανταει, μετα τις 20/8 μπορω να πιασω γιατι θα παω διακοπες.

Με το που με πηρε ο HR και με ενημερωσε μου επεσαν τ'@ρχιδια στο πατωμα.

Αιντε ψωφα απο τη πεινα τωρα μλκακο...

Link to comment
Share on other sites

Καλος φιλος στα 30του μενει χωρις δουλεια και με μηδεν εσοδα.

Κανονιζεις να παει συστημενος σε ραντεβου απλα για τα τυπικα.

Παει τον δεχονται με ΑΜΕΣΗ προσληψη...

Και απανταει, μετα τις 20/8 μπορω να πιασω γιατι θα παω διακοπες.

Με το που με πηρε ο HR και με ενημερωσε μου επεσαν τ'@ρχιδια στο πατωμα.

Αιντε ψωφα απο τη πεινα τωρα μλκακο...

Χωρίς να επικροτώ την απόφασή του, αλλά θα μπορούσε να πει ότι έχει κάποια οικογενειακά θέματα, κάτι τέλος πάντων για να μη ξεφτίλιστεί και αυτός αλλά να μην εκθέσει και εσένα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=51]jax7480[/MENTION]

Γενικά άρχισαν να μου ξεραίνονται... έχω ρίξει λίπασμα, ψέκασα με σαπούνι+οινόπνευμα αλλά τίποτα.

Μέχρι τι ύψος φτάνουν; Αυτές εδώ κοντεύουν τα 2 μέτρα... να κόψω τις κορυφές; Το θέμα είναι ότι χαμηλά ξεραίνονται ενώ οι κορυφές ανεβαίνουν αβέρτα.

uFfuBb5.jpg

Και για τους άπιστους θωμάδες... πλησιάζει η στιγμή της πρώτης επικής ντοματοσαλάτας!:hehe: (η εν λόγω ντομάτα είναι και διαθέσιμη προς πώληση έναντι αδράς αμοιβής :p )

jHAok8H.jpg

NTlUhRK.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.