Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Για μένα η 5η ήταν η σεζόν που καθόρισε τη σειρά γιατί ως τότε είχαν αρχίσει να με κουράζουν κάποια πράγματα.

Αλλά μετά πάει πολύ καλύτερα.

Mεγάλο διάλειμμα τώρα πριν αρχίσω το "The Wire".

Και εγω μ αυτη τη σειρα τα ειδα, The Shield πρωτα και The wire μετα.

Το κολλημα που εφαγα με το The Shield ηταν απιστευτο, εβλεπα τα επεισοδια στα καπακια, μεσα σε ενα μηνα το τελειωσα. Οπως ειπες το τελος αφηνει πολλα αναμεικτα συναισθηματα, συγκλονιστικο τελος.

Το The Wire το ξεκινησα πιο χαλαρα, δεν με κολλησε γιατι δεν ειναι τοσο εμπορικο, ειναι απλα αληθινο. Στην πορεια ομως καταλαβα οτι ειναι μακραν η καλυτερη σειρα που εχω δει. Και ειναι απλα αληθινα πραγματα χωρις υπερβολες κλπ.

____________________________________________________________

AMC

Breaking bad vs The walking dead

665475_10151210925802722_1644422459_o.jpg

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δει τα παρακάτω;

Firefly

Battlestar Galactica (2003)

Stargate SG1

Stargate Atlantis

Χ-Files

Αυτά τα έχω δει. Από τα υπόλοιπα, μόνο Farscape, Ghost in a Shell δεν έχω δει καθόλου, θα τα τσεκάρω, ευχαριστώ. :)

Strar Trek, Doctor Who, Babylon τα είχα ξεκινήσει αλλά δεν... θα ήθελα κάτι φρέσκο, με εφέ της εποχής, ειδικά σε τέτοια κατηγορία. Τελείωσαν και τα stargate γμτ, το τελευταίο φαινόταν από την αρχή ότι ήταν μεγάλη πατάτα, από το καστ και μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.