Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Αυτό που μου άρεσε στον Σπάρτακο, ήταν ότι σχεδόν σε κάθε επεισόδιο βλέπαμε μάχες επικών διαστάσεων. Εντάξει, αντικειμενικά τα CGI δεν ήταν και τα καλύτερα, αλλά με αυτά που έβλεπες γούσταρες. Η αντίθεση με το GoT μου κάνει εντύπωση, που εκεί έδειξαν μόνο μία υποτίθεται επική μάχη, και η μόνη συμπλοκή ανθρώπων που είδαμε ήταν κάτι γκρουπάκια έξω από τις πύλες.

Το GoT είναι λιγότερο action-oriented

Link to comment
Share on other sites

Το GoT είναι λιγότερο action-oriented

Ναι, δεν είπα να μας δείχνουν μάχες σε κάθε επεισόδιο. Δεν το θέλω άλλωστε και δεν είναι αυτός ο λόγος που παρακολουθώ GoT. Η ίντριγκά του είναι. Αλλά όταν γίνονται μάχες, θα περίμενα να είναι επικές.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι θα το δω ρε παιδιά, απλά περίμενα να τελειώσει για να το αρχίσω :p

Διονύση ΟΖ έχω δει 1ο κύκλο, είναι πολύ καλό αλλά και πολύ βαρύ.

Προς το παρόν έχω καεί λίγο με το Family Guy.

Link to comment
Share on other sites

ban μέχρι να το τελειώσεις :p

Έχει δει κανείς Oz (αυτό με τις φυλακές);

To χω δει εγω το ΟΖ... σε στυλ the wire, χωρις πρωταγωνιστη κλπ, εγγυηση HBO, απο τις καλυτερες σειρες που εχω δει.

Δες το.

Link to comment
Share on other sites

Archer (2009)

Ο πρωταγωνιστής είναι ένας James Bond που πίνει σαν τον Richard Burton, νάρκισσος, play boy, είρωνας και γεμάτος παιδικά τραύματα από μια μητέρα που έχει λίγο μικρότερα πρόβλημά απο αυτόν.

Μισούνται σχεδόν θανάσιμα μεταξύ τους όμως οι σχέσεις εργοδότη-εργαζομένου που έχουν είναι δυνατότερες απο τις οικογενειακές του διαφορές. Η μητέρα διευθύνει ένα γραφείο-κωμωδία μυστικών πρακτόρων και ο γιος της είναι ο καλύτερος της πράκτορας, αυτός πάλι γνωρίζει οτι κανένας άλλος δεν θα ανεχτεί ανεχτεί τον χαρακτήρα του.

Γνωρίζει όμως και οτι δεν πρόκειται να απολυθεί ποτέ... Κάνει κόλαση την ζωή των συναδέλφων του: μια πανέμορφη μαύρη πράκτορας, ένας υπερβολικά ανεκτικός υπάλληλος πληροφοριών, ένας ναζί τρελός επιστήμονας, ένας γκέι Γάλλος πράκτορας, μια ζάπλουτη-τρελή γραμματέας με σεξουαλικά βίτσια και μία υπέρβαρη με θανάσιμο χιούμορ.

Είναι γυρισμένη σε ένα αρκετά καλαίσθητο pop art animation και σου σου δίνει την εντύπωση οτι συμβαίνει στη δεκαετία του '80.

Η μοναδική σειρά που με έχει κάνει να τη γυρίσω πίσω επειδή απο το γέλιο έχανα τις συνεχιζόμενες ατάκες μαύρου-καυστικού χιούμορ.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=EB-mWJ7f0_I]Archer Season 1 trailer/promo - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει το πρωτο επεισοδιο, το χω στο προγραμμα να το δω αλλα δεν εχω πολυ χρονο.

Τσάκισε το σε HD κατα προτίμηση, έχουν φοβερή φωτογραφία και τα τοπία είναι καλοδιαλεγμένα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.