Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

εντυπωσιακα σκηνικα εχει το marco polo και δειχνει ενδιαφερον σειρα ενοειτε μπαινει στο watchlist είδα επίσης και το 11ο του forever πολύ καλό Έγινε επεξεργασία από speedman_26
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικά ενδιαφέρον το χθεσινό επεισόδιο της Μηχανής του Χρόνου. http://www.mixanitouxronou.gr/pote-i-athina-emiaze-me-afrikaniko-chorio-agnostes-istories-tis-palias-athinas-pou-tha-sas-ekplixoun-kiriaki-apogevma-sti-michani-tou-chronou/

Ένα μικρό παράδειγμα φράσεων που χρησιμοποιούμε σήμερα, αλλά αγνοούμε την ιστορία και την καταγωγή τους. http://www.mixanitouxronou.gr/thimaste-tin-kalliopi-sto-strato-i-misiti-angaria-stis-toualetes-ofili-tin-onomasia-tis-stin-platia-omonias/

Link to comment
Share on other sites

Είμαι να δω το 9ο της 7ης σεζόν του SoA.

 

Θέλω να κάνω μια ερώτηση γιατί είμαι έξαλλος σε όποιον το έχει τελειώσει.

 

Η π0000ρνη η Τζέμα θα την φάει κανείς????

χααχαχαχαχαχαχαχ

Είναι γκόμενα του σεναριογράφου... επομένως θα την ανεχτείς πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Τη μηχανη του χρονου που μπορουμε να τη βλεπουμε? Παλια το εβρισκα στο youtube αφου ειχε παιχτει στη κρατικη αλλα μετα σταματησε νομιζω.

 

Κατα τα αλλα απο σειρες, αν μετραει, βλεπω family guy!

Link to comment
Share on other sites

Transporter the series (2nd season)

Ξεκίνησε χάλια.. έφτιαξε πολύ, τέλειωσε ακόμα πιο χάλια!! Και με άκυρο τρόπο! Και χωρίς να δείξει τι γίνεται! γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ  :angry:

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Εγώ άρχισα το Sons of Anarchy...

Άκουσα ότι είναι εξίσου καλό με Breaking Bad etc που εγώ βάζω αρκετά ψηλά...

Nahhh  :p Με κόβω να το σταματώ στο τέλος του πρώτου season. Πολύύύύύύύύύύ αμερικανίλα για τα γούστα μου  :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ άρχισα το Sons of Anarchy...

Άκουσα ότι είναι εξίσου καλό με Breaking Bad etc που εγώ βάζω αρκετά ψηλά...

Nahhh [emoji14] Με κόβω να το σταματώ στο τέλος του πρώτου season. Πολύύύύύύύύύύ αμερικανίλα για τα γούστα μου [emoji14]

Μια απ'τα ίδια.

Αμάν είπα να βγάλω την 1η σαιζόν.

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί τα κόβουν αυτά, για μένα το newsroom ειναι στο top5 καλύτερων σειρών μαζί με το Boss που επίσης εσφαξαν.

 

Αντίστοιχη φάση με το House.

Άνετα το έβλεπα να πιάνει τις σεζόν του CSI κλπ.

Μαμώ το σπιτάκι τους.

Κόβουνε σειράρες για να μας δείχνουν τι ? vampire diaries ? gotham (LOL) ? haven ?   are you effing serious Hollywood ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.