Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

True detective s02e04 ακόμα δεν έχω δει κάτι συνταρακτικό. Η 1η season ήταν πολύ ανώτερη. Ελπίζω να αλλάξει κάπως στα επόμενα επεισόδια.

Τουλάχιστον είχε λίγο δράση προς το τέλος του επεισοδίου.

Γενικότερα πάντως, η 1η σεζόν ήταν καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Βλεπει κανεις Wayward Pines?

 

8ο επεισόδιο, ακόμα 2 για τέλος σειράς. 

 

Πολύ καλή για σειρά μυστηρίου με αναπάντεχη πλοκή (εκτός αν έχεις διαβάσει το βιβλίο του Blake).

 

Εϊδα χθες το 1ο απο μια παλιά σειρά που λεγόταν Carnivale και φαίνεται δυνατή. 

 

Έκανε κανείς το πείραμα ? Διαβάζω οτι εξαιτίας της πολλές μετέπειτα επηρρεάστηκαν (Prison Break, Lost ) 

και οτι γενικότερα ήταν πολύ μπροστά απο την εποχή της.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χμμ το χα ακουσει παλαιοτέρα αλλα δεν ειχα δωσει σημασια.

Και λιγα επεισοδιακια,οτι πρεπει!

Το κατεββββ...γκουχουυ γκουχυυυυυ αγοραζω.Τι βηχας ξαφνικα :p

Link to comment
Share on other sites

Wayward Pines S01E09

 

Και η κάθοδος άρχισε… έχεις τον David Pilcher που θέλει να προστατέψει την ανθρωπότητα με κάθε τρόπο, λόγο λοιπόν ότι στην wayward pines Ver.1 όταν τους είπε την αλήθεια πέθαναν/αυτοκτόνησαν/ αλληλοσκοτώθηκαν αποφάσισε στην ver.2 να μην τους πει τίποτα και να θέσει κάποιους κανόνες για να τους προστατέψει, έρχεται το επεισόδιο 9 και σου λέει που ο  Ethan Burke εξαπατά τον Pilcher ώστε να μαζέψει τον κόσμο και να τους πει την αλήθεια και μετά τι γίνετε και γιατί? Για πιο λόγο κόβει το ρεύμα και θέλει να τους σκοτώσει? Επειδή ο άλλος τον κορόιδεψε(Grow up plz!!)? Επειδή και καλά θα πεθάνουν μόνοι τους οπότε θα τους σκοτώσω εγώ καθώς μου ανήκουν? Γενικά ότι νάνε…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.