Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
WWW.IMDB.COM

Outer Range: Created by Brian Watkins. With Josh Brolin, Imogen Poots, Lili Taylor, Tom Pelphrey. A rancher fighting for his land and family discovers an unfathomable mystery at the edge of...

 

αν και δεν ειμαι φαν της επιστημονικής φαντασίας αυτο με κράτησε. ίσως επειδή το έβλεπα απο το amazon prime ενα επεισόδιο κάθε βραδυ πριν κοιμηθώ.  7/10

 

 

 

WWW.IMDB.COM

Treadstone: Created by Tim Kring. With Jeremy Irvine, Tracy Ifeachor, Omar Metwally, Han Hyo-joo. Having created super-spy Jason Bourne, the Treadstone project turns its attention on a new...

 

 

μας διηγείται  το πως δημιουργήθηκαν οι πράκτορες όπως ο Jason Bourne απο τις ομώνυμες  ταινίες.   8,5/10

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

WWW.IMDB.COM

FUBAR: Created by Nick Santora. With Arnold Schwarzenegger, Monica Barbaro, Milan Carter, Gabriel Luna. A C.I.A. operative on the edge of retirement discovers a family secret and is called back into...

 

Δεν βλέπεται λέμε, με το ζόρι είδα το πρώτο επεισόδιο. 

Ποτέ δεν ήμουν φαν του Άρνολντ αλλά εδώ δεν βλέπεται με τίποτα.

 

Χατιρικά ένα τρία και ο σεναριογράφος να την φάει και να είναι κρύα (και μακριά).

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, το μέλος p55 έγραψε:
WWW.IMDB.COM

FUBAR: Created by Nick Santora. With Arnold Schwarzenegger, Monica Barbaro, Milan Carter, Gabriel Luna. A C.I.A. operative on the edge of retirement discovers a family secret and is called back into...

 

Δεν βλέπεται λέμε, με το ζόρι είδα το πρώτο επεισόδιο. 

Ποτέ δεν ήμουν φαν του Άρνολντ αλλά εδώ δεν βλέπεται με τίποτα.

 

Χατιρικά ένα τρία και ο σεναριογράφος να την φάει και να είναι κρύα (και μακριά).

 

Εγώ πάλι είδα τα 6 πρώτα καπακωτα και μετά από μια μέρα τα δύο τελευταία!

Μια χαρά για Σαββατο!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος f117 έγραψε:

Εγώ πάλι είδα τα 6 πρώτα καπακωτα και μετά από μια μέρα τα δύο τελευταία!

Μια χαρά για Σαββατο!

 

Οκ! Γούστα είναι αυτά, αυτό συμβαίνει με πολλά πράγματα όχι μόνο με σειρές. Ο καθένας έχει δικαίωμα στο τι του αρέσει και τι όχι και αυτό είναι σεβαστό.

Εμένα με έχασε επειδή δεν μου έκανε κλικ από το πρώτο επεισόδιο, ίσως να φταίει η σύγκριση με το σενάριο της σειράς  Tulsa King του έτερου σφίχτη (Sylvester Stallone) του οποίου το σενάριο το βρίσκω πιο σπιρτόζικο (παρόλα τα κλισέ, τις αφέλειες και τις υπερβολές που έχει και αυτό).

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, το μέλος p55 έγραψε:

 

Οκ! Γούστα είναι αυτά, αυτό συμβαίνει με πολλά πράγματα όχι μόνο με σειρές. Ο καθένας έχει δικαίωμα στο τι του αρέσει και τι όχι και αυτό είναι σεβαστό.

Εμένα με έχασε επειδή δεν μου έκανε κλικ από το πρώτο επεισόδιο, ίσως να φταίει η σύγκριση με το σενάριο της σειράς  Tulsa King του έτερου σφίχτη (Sylvester Stallone) του οποίου το σενάριο το βρίσκω πιο σπιρτόζικο (παρόλα τα κλισέ, τις αφέλειες και τις υπερβολές που έχει και αυτό).

Αυτή θέλω να την δω και το ξέρω ότι θα είναι καλύτερη μόνο και μόνο από τα τρέιλερ κτλπ

Link to comment
Share on other sites

Είδα μέσα σε λίγες ημέρες τις 2 πρώτες σεζόν του

Mr Inbetween

https://trakt.tv/shows/mr-inbetween

 

Τεράστια έκπληξη. Απίστευτη σειρά με τεράστιες δόσεις black humor αλλα και δράσης...

Προτείνεται! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, το μέλος akilleas έγραψε:

Τεράστια έκπληξη. Απίστευτη σειρά με τεράστιες δόσεις black humor αλλα και δράσης...

Προτείνεται! 

 

Υπάρχει και ταινία, στην οποία βασίστηκε η σειρά.

 

WWW.IMDB.COM

The Magician: Directed by Scott Ryan. With Scott Ryan, Ben Walker, Massimiliano Andrighetto, Kane Mason. A mockumentary that follows Ray Shoesmith, a Melbourne hitman who is simultaneously ruthless...

 

 

Μετά όταν τελειώσεις, πιάσε και αυτό:

 

WWW.IMDB.COM

Power: Created by Courtney A. Kemp. With Omari Hardwick, Lela Loren, Naturi Naughton, Joseph Sikora. James "Ghost" St. Patrick, a wealthy New York nightclub owner who has it all, catering to the...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

WWW.IMDB.COM

Reacher: Created by Nick Santora. With Alan Ritchson, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Hugh Thompson. Jack Reacher was arrested for murder and now the police need his help. Based on the...

 

 

πολύ καλή αν και ξερεις απο πριν τι θα γίνει....

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

μετα το βραχιόλι της φωτιάς που έιχε να κανεί με τους εβραίους και τους ναζί, βρήκα στο prime video amazon το Hunters με τον θρυλικό Al Pacino

 

Εβραίοι που σώθηκαν απο τα βασανιστήρια μετα απο 30 χρόνια βρίσκουν ναζί και τους εξολοθρεύουν .

 

Ένα 8/10 από μένα, τελείωσα 2 σεζον σε 5 μέρες. φεύγει αέρας. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.