Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

8 λεπτά πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Όχι, βρε, 2-3 φίλοι μού είπαν ότι δεν είναι κάτι ιδιαίτερο η σειρά κι ότι είναι βασανιστικά αργή η εξέλιξή της, αλλά 8 επεισόδια είναι αυτά, θα τα δω για το γαμώτο.

Ωραιος, περιμενω την αποψη σου οταν την δεις αν σου αρεσε τελικα.

 

 

Έγινε επεξεργασία από Proteas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μέχρι στιγμής στο 4 επεισόδιο της πρώτης σεζόν. υπερβίαιη, πολύ αίμα, πολύ καλές χορογραφημένες μάχες.

MV5BOGJlZTE0MTQtZDdmMS00YWViLThlMDktYzk1
WWW.IMDB.COM

Gangs of London: Created by Gareth Evans, Matt Flannery. With Sope Dirisu, Joe Cole, Michelle Fairley, Lucian Msamati. Tells the...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Ωραιος, περιμενω την αποψη σου οταν την δεις αν σου αρεσε τελικα.

 

 

Πριν λίγο έβγαλαν ανακοίνωση πως δε θα υπάρξει 2η σεζόν... Οπότε μη χάσεις τσάμπα το χρόνο σου... Ευτυχώς εγώ έμεινα στο 2ο επεισόδιο!

 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, το μέλος zampONakiaskiou έγραψε:

Πριν λίγο έβγαλαν ανακοίνωση πως δε θα υπάρξει 2η σεζόν... Οπότε μη χάσεις τσάμπα το χρόνο σου... Ευτυχώς εγώ έμεινα στο 2ο επεισόδιο!

 

Το διάβασα προ ολίγου. Σε κάθε περίπτωση, θα το δούμε με τη σύζυγο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Το διάβασα προ ολίγου. Σε κάθε περίπτωση, θα το δούμε με τη σύζυγο.

Για ποιο λόγο να δείτε μια σειρά με μία σεζόν που τελειώνει με cliffhanger ενώ υπάρχουν άπειρες άλλες σειρές να δείτε; Κανονικά unsubscribe από το Neftlix θα έπρεπε να κάνουμε. Την έχει ξανακάνει την ίδια μλκια στο παρελθόν... 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
31 λεπτά πριν, το μέλος apostolis159 έγραψε:

Είδε κανένας το Kaleidoscope?

 

Καλη σειρουλα λιγων επισοδειων για να δεις το ΣΚ , μεχρι εκει ομως . Για κανενα λογο δεν του αξιζει το hypaρισμα που εχει φαει 

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος apostolis159 έγραψε:

Είδε κανένας το Kaleidoscope?

 

Ναι συμπαθητικό ειναι, αλλα καλύτερα να το δεις με μια σωστή σειρά, η random που σου δίνει για μένα ειναι τρελή μουφα. Θα προτιμούσα μια πιο νορμάλ ροή.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 λεπτά πριν, το μέλος Trooper έγραψε:

 

Ναι συμπαθητικό ειναι, αλλα καλύτερα να το δεις με μια σωστή σειρά, η random που σου δίνει για μένα ειναι τρελή μουφα. Θα προτιμούσα μια πιο νορμάλ ροή.

Το είδα με χρονολογική σειρά και δε το μετανιώνω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος Trooper έγραψε:

 

Ναι συμπαθητικό ειναι, αλλα καλύτερα να το δεις με μια σωστή σειρά, η random που σου δίνει για μένα ειναι τρελή μουφα. Θα προτιμούσα μια πιο νορμάλ ροή.

2 ώρες πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Το είδα με χρονολογική σειρά και δε το μετανιώνω

 

Άρα με χρονολογική καλύτερα ε? Είδα πολλές "εναλλακτικές" για τη σειρά των επεισοδίων.

Το ξεκίνησα χωρίς να ξέρω, και με ξεκίνησε στο Yellow. Μου φάνηκε καλό. Μετά κάτι προέκυψε και το άφησα μισό. Άρα ξεκινάω χρονολογική. Θενκς.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είδα το pilot από το Last of Us και μου άρεσε η πιστότητα στο παιχνίδι. Επίσης παρόλο που είχε μεγάλη διάρκεια με κράτησε.

PS δεν μου αρέσουν οι σειρές :p

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 19/1/2023 at 11:24 ΜΜ, το μέλος Simon έγραψε:

Είδα το pilot από το Last of Us και μου άρεσε η πιστότητα στο παιχνίδι. Επίσης παρόλο που είχε μεγάλη διάρκεια με κράτησε.

PS δεν μου αρέσουν οι σειρές :p

 

1x03

 

a2WAMRZ_700b.jpg

 

Desk_Flip_banner.jpg

 

  • horni 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

53 λεπτά πριν, το μέλος HotPeanut έγραψε:

 

1x03

 

 

 αν δεν κανω λαθος η πλοκη του τριτου επεισοδίου δεν υπήρχε στο παιχνίδι, και δεν καταλαβα και το λογο υπάρξεις του...

 

Υ.Γ δεν το αναφερω ρατσιστικά.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, το μέλος ennia έγραψε:

αν δεν κανω λαθος η πλοκη του τριτου επεισοδίου δεν υπήρχε στο παιχνίδι, και δεν καταλαβα και το λογο υπάρξεις του...

Υ.Γ δεν το αναφερω ρατσιστικά.

Ομοφοβικα θες να πεις, γιατι απλα πουλαει μερες που ειναι..

Κανενας σοβαρος ομοφυλοφιλος δεν συμφωνει με αυτα που γινονται αλλα αυτο ειναι για αλλη συζητηση.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.