Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Ξενερα απόλυτη τα τελευταία επεισόδια από: Blacklist & Witcher.

 

Τι σκ@τ@ ενα σωστό sendoff δεν ξέρουν να κάνουν? Φαινεται πως τα γράψαν με βιασύνη και δεν τους ενδιέφερε καν οι γνώμες των τηλεθεατών...Τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

p24799921_b_v13_aa.jpg

 

Είδα 2-3 μαζεμένα, καλή μου φάνηκε.

Μπαμπάς-κόρη, Detroit, φόνος, μουσική, αλβανικό (στοιχείο, μη παραξηγηθώ) 

 

ΥΓ Δεν έχω παρακολουθήσει το "κανονικό" Justified. Αν κινείται σε τέτοιες γραμμές και χωρίς αυτό το blue filter θα το δω.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, το μέλος Thresh86 έγραψε:

p24799921_b_v13_aa.jpg

 

Είδα 2-3 μαζεμένα, καλή μου φάνηκε.

Μπαμπάς-κόρη, Detroit, φόνος, μουσική, αλβανικό (στοιχείο, μη παραξηγηθώ) 

 

ΥΓ Δεν έχω παρακολουθήσει το "κανονικό" Justified. Αν κινείται σε τέτοιες γραμμές και χωρίς αυτό το blue filter θα το δω.

 

Είχα ξενερώσει που είχε ακυρωθεί το κανονικό justified. Αυτό ακόμα δεν το έχω αρχίσει. Ελπίζω να είναι στο επίπεδο του πρώτου.

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
10 ώρες πριν, το μέλος thejarbro έγραψε:

Λεω να δω το NARCOS: MEXICO

 

Να τη δεις.

Αν βρίσκεις τέτοιες σειρές ενδιαφέρουσες, δες και το Zero zero zero.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Μακριά από τα είδη που προτιμώ να βλέπω και χωρίς να εχω δει το anime μπορώ να πω ότι με έχει κρατήσει και περιμένω μα ανυπομονησία να ξεκινήσει το επόμενο  επεισόδιο,

 

ένα 8/10 πολύ άνετα. περνάει πολύ ευχάριστα η ώρα. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά πριν, το μέλος ennia έγραψε:

 

Μακριά από τα είδη που προτιμώ να βλέπω και χωρίς να εχω δει το anime μπορώ να πω ότι με έχει κρατήσει και περιμένω μα ανυπομονησία να ξεκινήσει το επόμενο  επεισόδιο,

 

ένα 8/10 πολύ άνετα. περνάει πολύ ευχάριστα η ώρα. 

 

 

Το εκανα και εγω bingewatch  , πολυ καλο , δεν λυπηθηκαν το budget και πιστο στο anime . 

Οσο και αν μου αρεσε , δεν παυει να εγειρει το ερωτημα , μεχρι που μπορει να φτασει η σειρα ?

 

Τα 8 επισοδεια της , αντιστοιχησαν μεχρι το 40 του anime ...... και αυριο κυριακη θα βγει το 1075 ..... 

Δεν υπαρχει περιπτωση με τον ρυθμο αυτο να το φτασουν , φοβαμαι πως μετα απο 2-3 ακομα σεζον , θα του πεταξουν τα ματια εξω 

Link to comment
Share on other sites

On 20/8/2023 at 2:51 ΜΜ, το μέλος HotPeanut έγραψε:

 

Καλή.


Μου άρεσε πάρα πολύ, κρίμα που ήταν μόνο 8 επεισόδεια. Ελπίζω να ανανεωθεί, μου θύμισε homeland αλλά στο πιο γρήγορο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 9/9/2023 at 3:49 ΜΜ, το μέλος kpetros έγραψε:

 

 

Το εκανα και εγω bingewatch  , πολυ καλο , δεν λυπηθηκαν το budget και πιστο στο anime . 

Οσο και αν μου αρεσε , δεν παυει να εγειρει το ερωτημα , μεχρι που μπορει να φτασει η σειρα ?

 

Τα 8 επισοδεια της , αντιστοιχησαν μεχρι το 40 του anime ...... και αυριο κυριακη θα βγει το 1075 ..... 

Δεν υπαρχει περιπτωση με τον ρυθμο αυτο να το φτασουν , φοβαμαι πως μετα απο 2-3 ακομα σεζον , θα του πεταξουν τα ματια εξω 

Τι είναι το 1075 δεν έχω ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

54 λεπτά πριν, το μέλος ennia έγραψε:

Τι είναι το 1075 δεν έχω ιδέα.

 

Επισοδειο 1075 στο anime ..... τραβαει 25 χρονια αυτο , φοβομαστε οτι θα πεθανουμε πριν δουμε το τελος

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

 

 

Λίγο CIA λιγο SPY,,  είναι από αυτες τις υποθέσεις που μου αρέσουν πολύ αλλά το τελευταίο επ είναι σαν τελείωσε απλά για ν α υπάρχει ένα τέλος. 

 

μόνο και μόνο για το τέλος του θα του βάλω ενα 8/10 αλλιώς θα του έβαζα από 9 και πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Criminal minds, prison break, white collars υπέροχες.

24 hours αντέξαμε μια σεζόν και με πολλά ζόρια, βασικά απτό πρώτο λεπτό θέλαμε να το κλείσουμε.

Bones είδαμε 2-3 επεισόδια και τέλος.

Τώρα βλεπουμε το Tom Clancys Jack Ryan. Καλό, όχι να κόβεις φλέβα αλλά έχει ενδιαφέρον.

 

Έχουμε δει και διάφορα άλλα όμως δε μου έρχονται τώρα όλα. Μερικά ήταν στυλ ντοκιμαντέρ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.