Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Ναι και μένα δε μου άρεσε το ομοφυλοφιλικό πράγμα στην αρχή, αλλά το επεισόδιο ήταν καταπληκτικό και με συγκίνησε και νομίζω οτι ήταν ενα απο τα καλύτερα επεισόδια που έχω δει ποτέ σε σειρά. Φοβερές ερμηνείες, καταπληκτική ατμόσφαιρα και γενικά η σειρά είναι ενα επίπεδο πάνω απο οποιαδήποτε άλλη.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω και εγω, η ιστορια ηταν συγκινητικη και ασχετος που δεν ειναι μερος του παιχνιδιου μου αρεσουν οι προσθηκες αρκει να μην χαλουν το αρχικο σεναριο.

Απο κει και περα ομως το να μπαινει γενικοτερα σε καθε ταινια η σειρα η ατζεντα συγκεκριμενων κεντρων με βρισκει αντιθετο γιατι εχουμε φτασει στο αλλο ακρο..

 

WWW.DAILYMAIL.CO.UK

A Canadian theater is planning to mark Black History Month with an exclusive performance for 'Black theatregoers' only. The first-ever...

 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, το μέλος Trooper έγραψε:

Ναι και μένα δε μου άρεσε το ομοφυλοφιλικό πράγμα στην αρχή, αλλά το επεισόδιο ήταν καταπληκτικό και με συγκίνησε και νομίζω οτι ήταν ενα απο τα καλύτερα επεισόδια που έχω δει ποτέ σε σειρά. Φοβερές ερμηνείες, καταπληκτική ατμόσφαιρα και γενικά η σειρά είναι ενα επίπεδο πάνω απο οποιαδήποτε άλλη.

 

Τόσο καλό που η γεννήτρια δούλευε με unlimited diesel. 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
WWW.ERTFLIX.GR

Nikolas is the popular philologist in a non-prestigious high school. After a violent robbery in a neighboring house creates tension in...

Μπραβο στην ΕΡΤ, μιλαμε οτι η σειρα εκτος του οτι δεν κανει κοιλια καθολου οσο παει γινεται και καλυτερη.

Εχω φτασει στο σημειο να περιμενω πως και πως να ερθει Δευτερα βραδυ, παω να δω τι εγινε με την γεννητρια τωρα.. :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

MV5BMzEyMDBmNmItZmI5My00ZDVjLTliNWEtZDc1

 

Με άρεσαν τα πρώτα 4 επεισόδια που είδα, μυστηρίου (comedy horror το περιγράφουν άλλοι) 

 

Τύπος σε εταιρία video παιχνιδιών για κινητά πεθαίνει (τον πεθαίνουν?)  και αναλαμβάνει ο Christoph Waltz , ως ιδιόμορφος , με ψεύτικό όνομα να 

διοικήσει την εταιρία. Έχει ένα πολύ ιδιαίτερο και ατμοσφαιρικό vibe προς το παρόν 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

^^ Τη ξεκίνησα και την τέλειωσα χθες ...

Η φάση είναι "μέχρι που θα έφτανες για να ικανοποιήσεις το εγώ σου σε ενα δυστοπικό(?) εταιρικό περιβάλλον.."

 

Christoph Waltz και την πατάτα να τον βάλεις να παίξει θα το κάνει... Εξαιρετικός ηθοποιός αλλά δεν είδα κάτι που δεν έχω ξαναδεί από αυτόν.

Το υπόλοιπο cast... Κinda ok...

 

Όλα τα υπόλοιπα...Kinda meh...

 

Δυνατό σπόιλερ για το plot below...

Spoiler

Mαύρη κωμωδία μυστηρίου...για το αν και το τι θα έκανες αν πουλούσες τη ψυχή σου στο διάβολο....  

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από zampONakiaskiou
  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Αν και μου διέφυγε αρχικά , έχω αρχίσει και βλέπω οτι έχει ένα layer έντονων συμβολισμών , πνευματικών και μυστικισμού ακόμα και η φάση με τη σκάλα που ο Cristoph ανεβάζει  πολύ ζόρικα ένα κουτί με πολύ συγκεκριμένο περιεχόμενο  σε αντιπαραβολή με την κάθοδο του υποβασταζόμενος απο τον Sang (και τι αυτός  πρεσβεύει) , μπορεί να ερμηνευτεί ποικιλοτρόπως αλλά πρέπει να δω που οδηγεί (αν και υποπτεύομαι , όπως είπε και ο @zampONakiaskiou ) 

 

Πολύ ενδιαφέρουσα σειρά πάντως

Link to comment
Share on other sites

30 λεπτά πριν, το μέλος HotPeanut έγραψε:

The Last of Us  1x08

 

  Reveal hidden contents

 

Πως ένα factual error σημαίνει ότι τελειώνει το budget?

Link to comment
Share on other sites

^^

Spoiler

Aσχέτως αν έπρεπε να βγει από κει μέσα σαν τον Wesley Snipes στο blade 2 (για τη σκηνή μετά τη βούτα στη blood pool μιλάω) η ερμηνεία της ήταν φανταστική. Μπράβο της..

Γιατί για να είμαι ειλικρινής όταν πρωτοείχα δει το cast κρατούσα πολύ μικρό καλάθι για το ρόλο της.

 

Spoiler

Troy Baker = Sawn Bean 😂

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από zampONakiaskiou
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ξεκίνησα το Beef του Α24

Μέχρι τα 3 πρώτα που είδα, μου άρεσε πάρα πολύ!

 

https://m.imdb.com/title/tt14403178/?ref_=nv_sr_srsg_1_tt_5_nm_2_q_Beef%20

Έγινε επεξεργασία από akilleas
Link to comment
Share on other sites

On 17/4/2023 at 1:55 ΜΜ, το μέλος akilleas έγραψε:

Ξεκίνησα το Beef του Α24

Μέχρι τα 3 πρώτα που είδα, μου άρεσε πάρα πολύ!

 

https://m.imdb.com/title/tt14403178/?ref_=nv_sr_srsg_1_tt_5_nm_2_q_Beef%20

It gets better :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.