Jump to content



Τιτλος. [to be changed sometime]


Alexopus6

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Καλό είναι και για τους υπόλοιπους που έχουμε πληρώσει.. να μάθουμε και κάποια επίσημη εξήγηση.. της στάσης αυτής του [MENTION=173]Wizard![/MENTION], γιατί μου θύμησε κάποιον R@ven (για τους λίγους cod2-άκηδες που μπορεί να τον φέρουν στο μυαλό τους;)).

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι και για τους υπόλοιπους που έχουμε πληρώσει.. να μάθουμε και κάποια επίσημη εξήγηση.. της στάσης αυτής του [MENTION=173]Wizard![/MENTION], γιατί μου θύμησε κάποιον R@ven (για τους λίγους cod2-άκηδες που μπορεί να τον φέρουν στο μυαλό τους;)).

Η στάση δεν είναι του "Wizard!", γιατί όπως γνωρίζεις δεν είναι ο μόνος admin του server. Πάρθηκε μια απόφαση και κάποιος έπρεπε να την εκτελέσει.

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]

Και κυρίως

[MENTION=173]Wizard![/MENTION]

Περιμένω μια απάντηση για ποιο λόγο είμαι banαριμένος απο τον bazoserver.

Ο λόγος είναι προφανής νομίζω, αναφέρεται και στο screenshot που έχεις βάλει. Η απόφαση πάρθηκε από την πλειοψηφία των μελών του server, μετά από αρκετά μεγάλη συζήτηση και αφορά μόνον αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

Η απόφαση πάρθηκε από την πλειοψηφία των μελών του server, μετά από αρκετά μεγάλη συζήτηση και αφορά μόνον αυτούς.

Εγώ θέλω να ακούσω πάνω σε τι βασίστηκε αυτή η απόφαση,με ποια λογική και ποιο είναι το hack που χρησιμοποιεί ο alexopus τέλως πάντων.

Το hack/cheat που βλέπω στο metabans δεν με καλύπτει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..

Η στάση δεν είναι του "Wizard!", γιατί όπως γνωρίζεις δεν είναι ο μόνος admin του server. Πάρθηκε μια απόφαση και κάποιος έπρεπε να την εκτελέσει.

Ενδιαφέρον, γιατί εχθές μόλις μπήκα στο voice, όλοι έκαναν την πάπια (Grisos, sc_wolves, AKISS, Animatronic), "μίλα με τον wizard για να μάθεις", σε στυλ "εμείς δεν ανακατευόμαστε", "δεν ξέρουμε" , "διαβάζαμε εκείνη την περίοδο"->copyright Χριστόδουλος, κλπ κλπ. Και στην τελική να μάθω αν ο Άλεξ είχε cheat, και όχι, αν απλώς ο admin, επειδή έχει και το μαχαίρι και το καρπούζι, κάνει ότι θέλει...

Ο λόγος είναι προφανής νομίζω, αναφέρεται και στο screenshot που έχεις βάλει. Η απόφαση πάρθηκε από την πλειοψηφία των μελών του server, μετά από αρκετά μεγάλη συζήτηση και αφορά μόνον αυτούς.

Προφανές είναι το 1+1=2.. και όχι για όλους τους ανθρώπους... για κάποιους μάλιστα αν πεις "προφανώς 1+1=5", που δεν ξέρουν κιόλας.. δημιουργείς και σκόπιμα λάθος εντυπώσεις..

Εξήγησέ μου σε παρακαλώ, τί δείχνει το screenshot που λέει ότι σε ban-άρει κάποιος Admin και όχι pb κλπ, επειδή είχε ∞ δίκιο ο Περδίος(να ναι καλά ο Άνθρωπος) όταν έλεγε κάποτε στο μάθημα, "Εδώ στην Ελλάδα είσαι ό,τι δηλώσεις..", ο καθείς δηλώνει ότι "είναι Admin", ότι "ο τάδε κλέβει" κλπ κλπ χωρίς να μπορεί να στηρίξει τπτ από αυτά...

Τελικά είναι μια απόφαση ή ένα γεγονός.. ?

Απόφαση : "επειδή μας πετσώνει aka- Greek_killer's alter ego on infantry.. ban him..." θεμιτό αν έχει παρθεί από την πλειοψηφία, αν και επειδή δεν έχουν πληρώσει μόνο 7 άτομα... αλλά υπερδιπλάσια.. "η συζήτηση τους αφορά ΚΑΙ αυτούς"

π.χ. "Αποφασίζω να λέω τον WXYZ Ηλίθιο" (<-εγώ μόνο, δεν σημαίνει και ότι είναι.. ίσα ίσα που μάλλον εγώ λέω βλακείες)

Γεγονός : κάτι που έχει συμβεί τεκμηριωμένα.

π.χ. o WXYZ είναι Ηλίθιος γιατί έχει αποδεδειγμένα IQ/EQ 80 και δεν έχει πάρει την παραμικρή σωστή απόφαση"

2081 πιο επίκαιρο από ποτε..

υ.γ.> αν και το πόστ ΑΦΟΡΑ/ΑΦΟΡΑ/ΑΦΟΡΑ/ΑΦΟΡΑ/ΑΦΟΡΑ, τον BAZO server και την "Δ.Ο." του.. περιμένω να δώ κατά πόσο θα έχει ή όχι, την αντίστοιχη συμπεριφορά που επιδείχθηκε στον Alexopus6

Link to comment
Share on other sites

Κυριοι τα πραγματα ειναι πολυ πιο απλα οσον αφορα τα kicks.

Αυτος που πληρωνει για τον BaZo

Αυτος που γυρναει μονος του στον αδειο server μπας και μαζεψει κοσμο

Αυτος που ενω οι αλλοι παιζουν πρεπει να κανει και το adminιλικι

ειναι αυτος που εχει καθε δικαιωμα να σπρωξει οξω οποιον θεωρει οτι χαλαει το παιχνιδι.

Αν καποιος που εχει δωσει λεφτα για τον BaZo και εχει βαλει αρκετες ωρες κανοντας τον admin/αβανταδορο διαφωνει με τα παραπανω θα ηθελα να τον ακουσω.

Για τους υπολοιπους που διαφωνουν υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια.

Εν αρχη ειναι αυτο [MENTION=172]papatsonis[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Αρα είμαι banαρισμένος για hacking/cheating.

Και τι hack / cheat χρησιμοποίησα?

Αν θα ήταν εύκολο θα ήθελα και κάποιο screenshot απο pb που να το αποδεικνύει αυτό.

Αλλιώς θα παρακαλούσα σαν reason του ban να μπει ακριβώς αυτο,

@Nephiλiμ

Τότε το reason έπρεπε να λέει "μας σπας τα @@" και όχι "cheating/hacking".

διότι οπώς πολλά ατομα ξέρουν αυτος είναι ο πραγματικός λόγος απο τη στιγμή που δεν υπάρχει cheat/hack.

Πλειοψηφία (δικτατορια) λέγοντας wolves, Lazy Dog, AnimaTronic, Grisos, gousias1979, Wizard!

6/21 ατομα.

Πάλι καλά που υπάρχουν και admins με σωστή κρίση ετσι ώστε να μένουν οι servers καθαροί απο cheaters

σαν και εμένα :)

Μιας και μερικούς τους γνωρισα ingame πρώτη φορά στο bf3, θα ήθελα να ακούσω και την άποψη περι αυτού

και απο μερικούς που παίζουμε παρέα μερικά χρόνια τώρα.

@zpaf @Nephiλiμ @ViRuS_GR

Να θεωρίσω τυχαίο δηλαδή οτι το ban το έκανε ο Wizard και όχι ο Lazy?

Να εξηγήσω και για ποιο λόγο το λεω αυτό.

29 bans ο lazy , 1 ban o wizard? Τυχαίο ε?

Χαίρομαι που κάποιοι έδειξαν τον εαυτό τους μετά απο τόσο καιρό έτσι ώστε να δουν και οι υπόλοποι οτι

skilled player + bazo = nogo

Έχουμε και την μαγική συνταγή admin + κλίκα + βαφτίζουμε οποιον έχει ανώτερο skill απο εμάς cheater

και gg.

Σπύρο, παίζουμε αρκετό καιρό μαζί. Έχω/έχουμε φάει πολλές φορές βεντούζα. Μας πείραξε; Ειδικά μεταξύ μας, πλάκα κάνουμε. Εχθές όμως, λίγο πριν μπεις squad, πήρα 4 φορές άρμα από τη βάση και δεν πρόλαβα καν να περάσω το λόφο (firestorm/ru). Αυτό δεν είναι παιχνίδι... Και στο κάτω κάτω, πληρώνουμε έναν server για να παίξουμε. Δε θα φύγει ένα μέλος που δε μπορεί να παίξει. Να φύγει ο άσχετος που το προκαλεί.

btw από πότε τα flares κάνουν το soflam να χάνει το στόχο...; Μας έγινε εχθές 3-4 φορές με το ελικόπτερο. Το κλείδωνα με το soflam, πέταγε flares και μετά τον έχανα :wassat:

Μαλλον μερικοι αρνειστε να κατανοησετε οτι ο Bazo ανηκει σε αυτους που τον πληρωνουν....και ως εκ τουτου αν εγω δω οτι καποιος ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΛΟΓΟ χαλαει το balance του παιχνιδιου και το κανει ΕΠΑΝΗΛΕΙΜΕΝΑ, απλα απο καποια στιγμη και μετα δεν θα ξαναπαιξει...

Το εχω πει αρκετες φορες και εχω παρεξηγηθει....μαθετε εσεις οι καλοι(χωρις ειρωνεια) να πατατε "φρενο" οταν καταλαβενετε οτι το παιχνιδι μπαλατζαρει επικινδυνα μονοπατα....

Ο μοναδικος(και προς τιμην του) που το εχει κανει μια φορα που το ζητησα ηταν ο @Alexopus6

Όπως είπε και ο @Lazy Dog παραπάνω, ο server ανήκει σε αυτούς που τον πληρώνουν. Το αν θα βάλουμε pass, είναι δικό μας θέμα, δε θα μας υποδείξει κανείς πως θα το χειριστούμε. ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ να είναι ανοικτός και ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ να μην παίζουν κάποια άτομα που μας χαλάνε το παιχνίδι. Δε συμφωνείτε; Παίξτε αλλού. Δε συμφωνεί η πλειοψηφία των μελών; Σταματάω να συμμετέχω και πάω εγώ αλλού. Απλό.

Όσον αφορά τον GK21 και το πόσο καλός είναι στο inf, >65% των kills του, δηλαδή > από 32000, τα έχει κάνει με οχήματα/jets/κλπ. Vehicle Whore δηλαδή να το πω απλά.

Λάθος δικό μου. Έπρεπε να το ανοίξω στο BaZo thread και όχι εδώ. Δεν αφορά τους υπόλοιπους.

@andreas_a

Τα ειρωνικά σου σχόλια αλλού.

Αλλά σορρυ ξέχασα like απο τον wizard + moderator εδώ στο lab = εξουσιά = threadbans = κόκκινες

Οπότε ναι μπορείς να ειρωνευτείς όσο θες don't worry you have the moderator approve :)

Link to comment
Share on other sites

Εν αρχη ειναι αυτο [MENTION=172]papatsonis[/MENTION]

δεκτόν.. αλλά πάλι πέφτεις σε λούμπα...

1)Άλλο σε κάνω ban, γιατί έχεις cheat..

2)άλλο σε κάνω ban επειδή είσαι imba για το μέσο όρο...

τώρα αν μπλέκουν και μικρότητες/εγωισμοί στη μέση, και δεν θέλει να παραδεχτεί το 2) κάποιος, και βάζει μόστρα το 1) τι να πώ.. όποιος κατάλαβε, κατάλαβε

Ελληνικά γράφω damn it..

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] ποτε δεν ειχα προθεση να προσβαλω εσενα η την παρεα σου!

Αλλα η παρεα σου επαλλελημενα ειρωνευτεται και νομιζω καποιες φορες και εσυ, αν θυμαμαι καλα!

Μην κανεις/νετε στους αλλους οτι δεν σας αρεσει!

Μ@λ@κιες τυπου Ventouza, 120hz κτλ εχουν υπωθει απο σας πολλες φορες, αλλα εχετε και το θρασος να τα γραφετε και στον RnG στον οποιο γνωριζετε ποιοι ειναι admin.

Με τα χιλια ζορια κρατησα τις προαλλες τον [MENTION=324]billpeppas[/MENTION] για να μην σας μπαναρει!

αυτο δε σημαινει βεβαια οτι ειναι ο μονος λογος για ban ! οτι καταλαβαινεις !!!

Link to comment
Share on other sites

Αρα είμαι banαρισμένος για hacking/cheating.

Και τι hack / cheat χρησιμοποίησα?

Αν θα ήταν εύκολο θα ήθελα και κάποιο screenshot απο pb που να το αποδεικνύει αυτό.

Σαν παλιός παίκτης, γνωρίζεις πολύ καλά ότι υπάρχουν cheats που δε μπορούν να "πιαστούν". Οπότε το να ζητάς αποδείξεις για κάτι τέτοιο, είναι σα να λες "χαχα, έχω το καλύτερο cheat και δεν υπάρχει περίπτωση να με πιάσετε". Οι αποδείξεις βασίζονται στην άποψη αρκετών έμπειρων χρηστών μετά από παρατήρηση μηνών. Και μην περιορίζεις το μυαλό σου στους admins του BaZo γιατί υπάρχουν πολλοί ακόμα που σε κράζουν και δεν είναι τυχαίο ότι πολύ συχνά, σε όποιον server κι αν παίζεις, σε κατηγορούν για cheating.

Πλειοψηφία (δικτατορια) λέγοντας wolves, Lazy Dog, AnimaTronic, Grisos, gousias1979, Wizard!

6/21 ατομα.

Αυτοί που αναφέρεις είναι οι Admins που έγιναν αποδεκτοί από όσους πληρώνουν για τον server. Μπορείς να ψάξεις το thread παραπάνω να το δεις και μόνος σου.

Να θεωρίσω τυχαίο δηλαδή οτι το ban το έκανε ο Wizard και όχι ο Lazy?

Να εξηγήσω και για ποιο λόγο το λεω αυτό.

29 bans ο lazy , 1 ban o wizard? Τυχαίο ε?

Καθόλου. Απλά ο Wizard! δεν είχε λογαριασμό τόσο καιρό στο Metabans κι έτσι τα δικά του bans δεν εμφανίζονταν εκεί. Όσον αφορά το Metabans, έχεις τη δυνατότητα να κάνεις έφεση (appeal) και να στο αφαιρέσουν. Δικαίωμά σου.

Link to comment
Share on other sites

Τα cheats δεν είναι όλα εμφανίσημα στις screenshots του PB.

Και φυσικά υπάρχουνε και cheats που δεν έχουνε οπτικά ( π.χ. μόνο no recoil, no spread, increased damage per bullet ).

Το ότι υπάρχουνε cheats μη εντοπίσημα από το PunkBuster γενικότερα υπάρχουνε, και γνωρίζω πολύ καλά πως εχθές ξαναβγήκε νέο cheat που δεν εντοπίζεται από το PB.

Το τι μπορεί να κάνει ή όχι ένα cheat το γνωρίζω πάρα πολύ καλά, όπως επίσης πολλά παιδιά από εδώ, έχουνε κάνει ένα κάρο δοκιμές διάφορα πράγματα, διάφορα όπλα, διάφορες συνθήκες και αποστάσεις σε άδειο server για να ξέρουνε πώς και ποιό μπορεί να σκοτώσει με πόσες σφαίρες από τι απόσταση κλπ.

Και take it or leave it, ένα κλίκ ( 2-σφαιρο ) από KH2002 δεν σκοτώνει τον αντίπαλο από τα 20μ και πέρα ούτε στοχεύοντας κεφάλι, ούτε λίγο πιο κάτω.

Αν θέλετε να cheatάρετε και να μην σας πιάνει κανείς, πείτε μου να σας πω τον τρόπο.

Αλλά μην νομίζετε ότι οι admins και οι εκάστοτε παίχτες δεν μπορούνε να καταλάβουνε αν είστε καθαροί ή cheatαρετε.

Ο άνθρωπος έχει περιορισμένα αντανακλαστικά και δυνατότητες.

Superhuman δεν έχει βγεί ακόμα.

my 2c

Link to comment
Share on other sites

Όσο έπαιζα(και θα συνεχίσω) αρκετοί απο εδώ μέσα με πάνε αίμα (και ο "cheater").... με άπειρα nemesis ribbons.Τι να λεει παιχνίδι είναι και είναι καλύτερος από 'μενα....Χε#@$κε η φοράδα στο αλώνι.

Πλήρωσε το game για να παίξει και μπήκε σε server όπου κυριαρχεί το STFU & PLAY ......αλλά μόνο αυτό δεν γίνεται....κάθεστε και μαλώνετε μεταξύ σας για βλακείες ....ποιος την έχει μεγαλύτερη κ.α. που δεν έχουν καμία σχέση με την ηλικία σας.

Ρε πάτε καλά ! :help1::help1:

Link to comment
Share on other sites

δεκτόν.. αλλά πάλι πέφτεις σε λούμπα...

1)Άλλο σε κάνω ban, γιατί έχεις cheat..

2)άλλο σε κάνω ban επειδή είσαι imba για το μέσο όρο...

τώρα αν μπλέκουν και μικρότητες/εγωισμοί στη μέση, και δεν θέλει να παραδεχτεί το 2) κάποιος, και βάζει μόστρα το 1) τι να πώ.. όποιος κατάλαβε, κατάλαβε

Ελληνικά γράφω damn it..

βερεσε τα ακουω ολα αυτα...

[MENTION=172]papatsonis[/MENTION] σε εκτιμω πολυ σαν παικτη αλλα διαφωνω με αυτα που λες!

Ποτε δεν ξερεις με σιγουρια τι κανει ο καθενας στο pc του αν δεν εισαι μπροστα.

Τι θα imba για το μεσο ορο???

ο εν λογω παικτης με εχει σκοτωσει παρα πολλες φορες απο σημεια τα οποια δεν ειναι εφικτα!

εχω κανει δοκιμες απο ιδιες αποστασεις με τα ιδια οπλα και απλα δε γινεται!

δεν ειναι δυνατο οταν παιζεις sdm με 8 συνολικα παικτες να εχεις 70 kills ενω οι συμπαικτες σου να εχουν max 40, που στο π... τους βρισκεις ολους σε ενα map οπου εχεις μονο τους 4 αντιπαλους. εμενα το αριστερο ματι βλεπει μονο minimap - παιζω μονο με το δεξι lol... δλδ σα τη φωτια να τρεχεις εκει που βλεπεις detected παιχτη δεν τους προλαβαινεις ολους....αλλα και να τους προλαβεις ολους, ΔΕ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ!!!

face to face με τον Alexopous6....απλα δεν επιβιωνεις....δε λεω μπορει να εχει το γρηγοροτερο οπλο, το γρηγοροτερο κλικ, το καλυτερο mouse και keyboard, 120hz monitor ... ΑΛΛΑ...

και στα γραφω αυτα σαν παικτης που εχω παιξει σαν assault 600+ ωρες και ειμαι πιο καθαρος κι απο σεντονι!!!

για μενα δε θα μιλησω, ας μιλησουν οι συμπαικτες μου καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Όσο έπαιζα(και θα συνεχίσω) αρκετοί απο εδώ μέσα με πάνε αίμα (και ο "cheater").... με άπειρα nemesis ribbons.Τι να λεει παιχνίδι είναι και είναι καλύτερος από 'μενα....Χε#@$κε η φοράδα στο αλώνι.

Πλήρωσε το game για να παίξει και μπήκε σε server όπου κυριαρχεί το STFU & PLAY ......αλλά μόνο αυτό δεν γίνεται....κάθεστε και μαλώνετε μεταξύ σας για βλακείες ....ποιος την έχει μεγαλύτερη κ.α. που δεν έχουν καμία σχέση με την ηλικία σας.

Ρε πάτε καλά ! :help1::help1:

Θες να μπούμε στον server μου, να βάλω ένα damage modifier hack στο δικό μου παίχτη και να παίξουμε 15 λεπτάκια να δούμε αν θα μιλήσεις έπειτα ?

Link to comment
Share on other sites

Πλειοψηφία (δικτατορια) λέγοντας wolves, Lazy Dog, AnimaTronic, Grisos, gousias1979, Wizard!

6/21 ατομα.

@papatsonis, @Alexopus6 (ειδικα εσυ γιατι νομιζω σου εξηγησα 2 πραγματακια χτες στο chat), και οποιος αλλος (βαζω και τους υπολοιπους bazιτες μεσα)...

wtf, i'm too old for this shit...

θα παρακαλουσα ειλικρινα να μην αναφερθειτε ξανα στο ατομο μου...

Πραγματικα χeστηκα για την ολη ιστορια....

Ουτε εχω ασχοληθει, ουτε εχω εμπλακει...(στηριζω ομως την πλειοψηφια του bazo), ουτε με νοιαζει...

την πλακα μου μονο κανω...

Καλα δεν ειχα ασχοληθει τοσα χρονια...

Ειπα να ασχοληθω για πρωτη φορα λιγο περισσοτερο με το bf3, λογο του συγκεκριμενου παιχνιδιου αλλα κυριως και λογο της εδω παρεας και του χαβαλε...

Εχω αρχισει ηδη να το μετανιωνω....

Ρε πατε καλα ολοι σας...

Ουστ ρεεεεεεεεεεε..........

Link to comment
Share on other sites

Θες να μπούμε στον server μου, να βάλω ένα damage modifier hack στο δικό μου παίχτη και να παίξουμε 15 λεπτάκια να δούμε αν θα μιλήσεις έπειτα ?

δλδ εγω δεν έχω χασει ποτέ απο hacker/cheater ....δεν με απασχολεί ποτέ τι κάνει ο άλλος! ας έχει cheat/hack μεγεια του και καμάρι του.Ετσι μπουνταλάς είναι στο game τα ίδια χάλια θα είναι και RL.

ps.αν με πετύχεις ingame θέλω knife kill από την βάση σου :T::p:P

Link to comment
Share on other sites

face to face με τον Alexopous6....απλα δεν επιβιωνεις....δε λεω μπορει να εχει το γρηγοροτερο οπλο, το γρηγοροτερο κλικ, το καλυτερο mouse και keyboard, 120hz monitor ... ΑΛΛΑ...

και στα γραφω αυτα σαν παικτης που εχω παιξει σαν assault 600+ ωρες και ειμαι πιο καθαρος κι απο σεντονι!!!

για μενα δε θα μιλησω, ας μιλησουν οι συμπαικτες μου καλυτερα.

Αυτό δεν ισχύει, γιατί και εμένα χτες ο gousias1979 πχ με σκότωνε 1shot και έφευγε 100%. Μέχρι και πίσω απο τοίχο και ξεκίνησε να περάσει την πόρτα, πυροβολώ και με σκοτώνει 1shot. Να θεωρήσω οτι cheatarei? Και είδα και μερικά ακόμα κουλά τέτοια σε άλλους παίκτες.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν ισχύει, γιατί και εμένα χτες ο gousias1979 πχ με σκότωνε 1shot και έφευγε 100%. Μέχρι και πίσω απο τοίχο και ξεκίνησε να περάσει την πόρτα, πυροβολώ και με σκοτώνει 1shot. Να θεωρήσω οτι cheatarei? Και είδα και μερικά ακόμα κουλά τέτοια σε άλλους παίκτες.

δε σε ξερω σαν παικτη... αλλα να ξερεις οτι το bf3 εχει hitbox για το peos.

αγαπητε μου, εδω δε μιλαμε για μια φορα...αλλα για ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.