Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Και μόνο που αναφέρει το Max Payne 3 σαν παιχνιδάρα, το mini "review" του θεωρείται αναξιόπιστο :p

ΠΑΡΤΟ ΠΙΣΩ ΟΧΙ ΤΩΡΑ

ΧΤΕΣ

αν δεν ήταν το max 3 παιχνιδάρα τότε δεν ξέρω πιο game είναι

να γυρίσουμε στο ναρκαλιευτή

ελεος

Link to comment
Share on other sites

αν δεν ήταν το max 3 παιχνιδάρα τότε δεν ξέρω πιο game είναι

να γυρίσουμε στο ναρκαλιευτή

ελεος

Είσαι 23, άρα όταν βγήκε το πρώτο Max Payne ήσουν 11, δεν σε κατηγορώ που δεν μπορείς να καταλάβεις. Είναι καλό παιχνίδι ναι, σίγουρα δεν είναι το ίδιο feel του αρχικού Max Payne και κανείς δεν το σύγκρινε με ναρκαλιευτή.

Μερικές παιχνιδάρες για να ξέρεις "ποιο game είναι":

- Η σειρά half-life

- Η σειρά GTA

- Bioshock

- Dishonored

- The Elder Scrolls V: Skyrim

- Grim Fandango

- Batman: Arkham Asylum/Arkham City

- Far Cry

- F.E.A.R.

και πάει λέγοντας

Κατά τ'άλλα καλό είναι να αντιλαμβανόμαστε και το ελαφρύ κλίμα της συζήτησης πριν ξεστομίζουμε ατάκες για ναρκαλιευτές και εκφράσεις όπως "έλεος".

Link to comment
Share on other sites

Αν και κακός σαν leak, αλλα από περιέργεια δεν μπορούσα να περιμένω.. πρόλαβα πριν λίγες ώρες κάτι gameplay video που ανεβήκανε στο youtube, μπορώ να πω ότι τρελάθηκα.. όπως και το review παραπάνω, στη λεπτομέρεια στους δρόμους και τα γραφικά, shooting, οπτικά εφέ, είναι μακράν τα καλύτερα που έχω δει μέχρι στιγμής.. έχουνε πέσει αρκετά φράγκα στο παιχνίδι και αυτό φαίνεται..

Για οποιον αναρωτιέται, θα βρείτε άνετα live stream links παντού από παίχτες που λιώνουνε.. Ο τρόπος εναλλαγής χαρακτήρων σε αποστολές είναι επίσης κάτι φανταστικό, μια αποστολή από 3 όψεις, πολύ καλο σκεπτικό.. Φυσικά περιμένω να δω το Multiplayer που λέγανε ότι θα είναι καλύτερο του IV.. και πέρα από αυτό περιμένω να δω Multiplayer Mods, ΠΧ: V:MP.. όπως εξακολουθώ να λιώνω ακόμα σε SA-MP(San Andreas Multiplayer)/MTA(Multi Theft Auto) :)

Δυστυχώς έχω ξεμείνει από υπολογιστή αυτή τη στιγμή.. Με βλέπω να έχω ένα full rig πάλι σε 2 μήνες που θα βγει και το Watch Dogs.. αυτοί οι 2 τίτλοι θα με κλείσουν μέσα το χειμώνα από ότι βλέπω χαλαρα.. :happy2::happy2:

για υπολογιστή θα αργήσει ούτως ή άλλως

Link to comment
Share on other sites

Είσαι 23, άρα όταν βγήκε το πρώτο Max Payne ήσουν 11, δεν σε κατηγορώ που δεν μπορείς να καταλάβεις. Είναι καλό παιχνίδι ναι, σίγουρα δεν είναι το ίδιο feel του αρχικού Max Payne και κανείς δεν το σύγκρινε με ναρκαλιευτή.

Μερικές παιχνιδάρες για να ξέρεις "ποιο game είναι":

- Η σειρά half-life

- Η σειρά GTA

- Bioshock

- Dishonored

- The Elder Scrolls V: Skyrim

- Grim Fandango

- Batman: Arkham Asylum/Arkham City

- Far Cry

- F.E.A.R.

και πάει λέγοντας

Κατά τ'άλλα καλό είναι να αντιλαμβανόμαστε και το ελαφρύ κλίμα της συζήτησης πριν ξεστομίζουμε ατάκες για ναρκαλιευτές και εκφράσεις όπως "έλεος".

σαφέστατα έλεος

και το max 1 το έπαιξα όταν ήμουν γυμνάσιο οπότε μπορούσα να κρίνω

δλδ το FEAR kai to fc είναι παιχνιδάρες και το max 3 όχι?

έγινε:rofl::sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ρε μερικοι τυχεροι που ειναι τι φιλους εχουνε.:dance3::happy2::T:

Αντε καλη αρχη.

χαχαχα παρεξήγηση.. μου έστειλε τη φωτογραφία από το κινητό του!

Ήθελε απλά να με κάνει να ζηλέψω.. αν το είχα, θα σας είχα καλέσει σπίτι να το χαρούμε όλοι παρέα!!! :fun:

Link to comment
Share on other sites

Όπως προαναφέρθηκε, καλό παιχνίδι, όχι όμως ότι τρελάθηκα όπως με το 1 και το 2, που παίζαμε σαν να μην υπάρχει αύριο. Κάθε τίτλος κρίνεται ανάλογα. Αυτός θα κριθεί λαμβάνοντας υπόψιν και το παρελθόν του. Αν ήταν αυτοτελές πράγμα, θα το έκρινα αλλιώς. :)

Με χάλασε η μία πόλη στο GTA V. Ελπίζω μόνο να είναι μεγάλη, αλλά και να μας αποζημιώσουν πολλά και μεγάλα missions, δεν μου φτάνει. Ήταν εποχές που έπαιζα μόνο free roam στο San Andreas για να περνάει ευχάριστα η ώρα. :...:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όπως προαναφέρθηκε, καλό παιχνίδι, όχι όμως ότι τρελάθηκα όπως με το 1 και το 2, που παίζαμε σαν να μην υπάρχει αύριο. Κάθε τίτλος κρίνεται ανάλογα. Αυτός θα κριθεί λαμβάνοντας υπόψιν και το παρελθόν του. Αν ήταν αυτοτελές πράγμα, θα το έκρινα αλλιώς. :)

Με χάλασε η μία πόλη στο GTA V. Ελπίζω μόνο να είναι μεγάλη, αλλά και να μας αποζημιώσουν πολλά και μεγάλα missions, δεν μου φτάνει. Ήταν εποχές που έπαιζα μόνο free roam στο San Andreas για να περνάει ευχάριστα η ώρα. :...:

οκ νταξ

το game είχε τα άπειρα πράγματα από tactical shooting μέχρι physics που σβολόνουν αλλά δεν ήταν αρκετά ε:tomato::sarcastic:

τα game η αλήθεια είναι τα έχω κόψει αλλά το max το έπαιξα και με καθήλωσε όπως παλιά η μόνη διαφορά με τα παλιά ήταν ότι δεν είχα τη μάνα μου να μου λέει διάβασε.:laughing:

άξιος διάδοχος για τον τίτλο με απίστευτη ιστορία και σενάριο σαν από ταινία

Link to comment
Share on other sites

Τί έγινε με τα gameplay; Αφού κυκλοφόρησε ήδη νόμιμα, τί τα κατεβάζουν.

Aυτο ουτε εγω μπορω να το καταλαβω.

Παντως αναζητηση στο youtube με λημμα "gta 5 leaked gameplay" & φιλτρο "by upload date" συνεχεια γενναει νεα βιντεακια.

Το ξερω οτι spoilerιαζω τον εαυτο μου βλεπωντας τα αλλα δεν χορταινω με τιποτα.

Υ.γ. Προς ολους, ας ληξει αυτη η αναφορα στο MaxPayne3.

Στο μελλον, φρονιμο θα ηταν για να μην υπαρχουν θιγμενοι, αναφορες σε παιχνιδια να γινονται ως προσωπικες προτιμησεις & εκτιμησεις και οχι ως αναφορα σε δεδομενο γεγονος και παγκοσμια σταθερες.

Το ποια παιχνιδια ειναι "παιχνιδαρες" το κρινει ο καθενας με το γουστο του & μονο, ουτε χρειαζονται παραδειγματικες λιστες απο αλλων τα γουστα για να τα καταταξει.

Α και, ναρκαλιευτες & ελεος. :D:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.