Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Kαλα ετσι και βγει κοντα βλεπω κονσολαδες να κλαινε εδω περα στο ιδιο thread που χλευαζαν προηγουμενως :fight:

Το θεμα ειναι να μην γινει ενα port σαν το GTA 4, το οποιο ηταν το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ παιχνιδιολων των εποχων στο PC. Αν γινει καλη δουλεια με βλεπω να κανω restart το παιχνιδι στο PC.

Υ.Γ.

High-Res textures <3

Έγινε επεξεργασία από Freak27
Link to comment
Share on other sites

κοιτάχτε αν βγει τώρα κοντά για pc πρέπει να ευχαριστήσετε τους κονσολάκιδες οι οποίοι πέτυχαν το στόχο των preorders για την rockstar !

το gta iv όταν βγήκε ήταν ένα χάλι τώρα παίζω μια χαρά στην 5870 όλα στο full σε 1080π !

Link to comment
Share on other sites

κοιτάχτε αν βγει τώρα κοντά για pc πρέπει να ευχαριστήσετε τους κονσολάκιδες οι οποίοι πέτυχαν το στόχο των preorders για την rockstar !

το gta iv όταν βγήκε ήταν ένα χάλι τώρα παίζω μια χαρά στην 5870 όλα στο full σε 1080π !

Εγω παλι με HD7970GE και core i7 3770κ στα 4.5 ghz δν μπορω να το παιξω γιατι δν με αφηνει να αλλαξω τα γραφικα και μου εχει την αναλυση 800Χ600 και ολα low..Και αυτο το πραγμα εγω το ειχα πληρωσει 50 ευρω καποτε.Το ωραιο ειναι οτι οταν εχει καρτα με πανω απο 2gb μνημη δν την διαβαζει σωστα και ετσι δν σ'αφηνει να τα αλλαξεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι με HD7970GE και core i7 3770κ στα 4.5 ghz δν μπορω να το παιξω γιατι δν με αφηνει να αλλαξω τα γραφικα και μου εχει την αναλυση 800Χ600 και ολα low..Και αυτο το πραγμα εγω το ειχα πληρωσει 50 ευρω καποτε.Το ωραιο ειναι οτι οταν εχει καρτα με πανω απο 2gb μνημη δν την διαβαζει σωστα και ετσι δν σ'αφηνει να τα αλλαξεις.

Αυτό με τα κολλημένα γραφικά το είχα κι εγώ στον παλιό υπολογιστή - είχα πατήσει το auto configure. Με μια επανεγκατάσταση του παιχνιδιού έφτιαξε.

Link to comment
Share on other sites

εγώ με phenom 955 και gtx570 δεν μπορώ να το παίξω κ πολύ καλά, πολλά κωλύματα στην οθόνη ακόμη κ με κατεβασμένα γραφικά έχω παρατηρήσει τα fps στα 26 περίπου .... :angry:

παράλογο δεν είναι?? :weep:

κάνω κάτι λάθος?

το έχω μέσω steam, λογικά τα update γίνονται αυτόματα, σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μη παρει και 4850. Προσθετεις στο command line μια παραμετρο και ξεκλειδωνουν τα γραφικα.. -norestrictions αν θυμαμαι καλα

Δοκιμασα και αυτο και αλλα 3 command κανενα δν δουλεψε σ΄ εμενα..Και τα εκανα οπως τα διαβαζα στα forums..

Link to comment
Share on other sites

εγώ με phenom 955 και gtx570 δεν μπορώ να το παίξω κ πολύ καλά, πολλά κωλύματα στην οθόνη ακόμη κ με κατεβασμένα γραφικά έχω παρατηρήσει τα fps στα 26 περίπου .... :angry:

παράλογο δεν είναι?? :weep:

κάνω κάτι λάθος?

το έχω μέσω steam, λογικά τα update γίνονται αυτόματα, σωστά?

Φιλε μου αυτο το παιχνιδι θελει επεξεργαστη intel μονο!Επειδη το ειχα περασει σε πολλα συστηματα αυτο παρατηρησα.Και στο προηγουμενο μου με phenom II 940X4 και 5870 σερνοτανε

Link to comment
Share on other sites

Βρε ναι ξεφύγαμε λίγο παραπάνω. Βασικά το θέμα είναι πως άλλη μια τέτοια λάθος κίνησή να κάνει θα πέσουν άσχημα οι πωλήσεις της!!!

Αλλιώς θέλει κάθε χρόνο μαζί με την αγορά του παιχνιδιού πακέτο αναβάθμιση :-P

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Βρε ναι ξεφύγαμε λίγο παραπάνω. Βασικά το θέμα είναι πως άλλη μια τέτοια λάθος κίνησή να κάνει θα πέσουν άσχημα οι πωλήσεις της!!!

Αλλιώς θέλει κάθε χρόνο μαζί με την αγορά του παιχνιδιού πακέτο αναβάθμιση :-P

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Ουτε καν!! Θα πουλησει καμια 20αρια εκατομμυρια σε κονσολες στο εξαμηνο(τοση ειναι η προβλεψη) και τα 500.000 κομματια που θα χασει απο τα PC ουτε που την ενοιαξαν!!

Παει για 1 δις εισπραξεις ανετα απο κονσολες. Το παιχνιδι συνολικα κοστισε 270 εκατομμυρια δολαρια

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.