Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Μετοχές & χρηματιστήριο;;; Τι βάλανε οι τύποι μέσα;Και οι βασικές αποστολές (απαγωγέας, sniper, πιλότος ελικόπτερου) έτσι όπως φαίνονται ότι θα χειρίζονται την εναλλαγή των χαρακτήρων φαίνεται πολύ καλοδουλεμένη. Για να μη μιλήσω για το Max Payne 3 ΦΤΥΣΤΟ shooting. Δεν πρέπει να αλλάξανε τίποτα σ' αυτό και πολύ καλά κάνανε.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ειναι μια nvidia & μια amd απο πισω, που ελπιζουν ακριβως το αντιθετο.

Οσον αφορα το PC release, αν κρινουμε απο το gtaIV και απο οτι συζητιεται στα gaming sites ετσι το πανε, υπολογισε το για δεκεμβριο 2014.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, μόλις σταματήσουν οι πωλήσεις από τις κονσόλες λογικά θα πλασάρουν και την PC έκδοση, απ'ότι φαίνεται δεν θα "βιαστούν" όπως έκαναν με το GTA IV και χρησιμοποιούν την δικαιολογία της πειρατείας.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ένας λόγος που δεν αναβαθμίζω το PC μου είναι αυτό το παιχνίδι. Θα περιμένω πρώτα να βγει για να πάρω κάρτα που θα το παίζει άνετα :p

Είναι από τα λίγα παιχνίδια που μπορεί να με κάνουν να πάρω και special εκδόσεις κτλ κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Ένας λόγος που δεν αναβαθμίζω το PC μου είναι αυτό το παιχνίδι. Θα περιμένω πρώτα να βγει για να πάρω κάρτα που θα το παίζει άνετα :p

Είναι από τα λίγα παιχνίδια που μπορεί να με κάνουν να πάρω και special εκδόσεις κτλ κτλ...

πάρτο στο ps4 (θα βγει και εκεί !!!) να μην ξοδέψεις ένα κάρο λεφτά στους τοκογλύφους (ΑΤΙ,Nvidia) !

Link to comment
Share on other sites

πάρτο στο ps4 (θα βγει και εκεί !!!) να μην ξοδέψεις ένα κάρο λεφτά στους τοκογλύφους (ΑΤΙ,Nvidia) !

Έχω προπαραγγείλει το PS4, αλλά δεν ξέρω αν θέλω να παίξω το παιχνίδι με gamepad... :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.