Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Η αληθεια ειναι οτι δεν εδειξε και κατι το σπουδαιο η κατι που δεν ειχαμε ξαναδει και περα

απο τα σπαστικα που κανει η rockstar στην pc edition το παιχνιδι θα ειναι πολυ ωραιο.

Link to comment
Share on other sites

ουγκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ !!!

εμείς στο κονσόλα θα παίζουμε από 17/18

εσείς θα παίξετε του χρόνου !!!

Ακόμα 21 θα είμαι όταν το παίξω σε PC. Βιάζεσαι εσύ;

Δε τα χάνετε ρε, τί παθαίνετε όλοι με τα pre-order. Καθίστε να δείτε εντυπώσεις από άλλους πρώτα. Καθόλου future economists? :p

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο θα έλεγα και για τη σειρά Max Payne, αλλά θα έδινα το πολύ 25 ευρώ για το 3. Για τα άλλα 2, ακόμη και παλιά, θα έδινα 40-50. Rockstar ναι, αλλά δεν με αφήνει πάντα με τις καλύτερες εντυπώσεις. Μάνι μάνι το trailer είναι προχειράτζα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Για να λέμε κ το σωστό καλά κάνουν. Πρώτα οι κονσόλες κ μετά τα pc. Το λογικό τουλάχιστον, γιατί με το που βγει σε pc όλοι το έχουμε ήδη σπασμένο κ σε πολλές περιπτώσεις με crack για online.

Ενώ η κονσόλα έχει περιορισμούς ;-)

Έχουν γνώση οι φύλακες :D

Κ σε αυτό φταίμε είτε εμείς είτε τα παραφουσκομενα ποσά που ζηταν σε πολλές περιπτώσεις (να τα λέμε κ αυτά)

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Τα κέρδη απο τα pc σε σχέση με της πωλήσεις σε κονσόλες παίζει και να είναι 30% και 70%...

Οχι τόσο λόγο πληθυσμού αλλα λόγο του οτι υπάρχει η πειρατεία.

Επόμενο είναι επίσης να υπάρχει και μεγαλύτερη υποστήριξη εκει.

Πείτε μου εσείς λοιπόν σαν δημιουργοί που θα ποντάρατε πρώτα....

Simple as that.

Link to comment
Share on other sites

Τα κέρδη απο τα pc σε σχέση με της πωλήσεις σε κονσόλες παίζει και να είναι 30% και 70%...

Οχι τόσο λόγο πληθυσμού αλλα λόγο του οτι υπάρχει η πειρατεία.

Επόμενο είναι επίσης να υπάρχει και μεγαλύτερη υποστήριξη εκει.

Πείτε μου εσείς λοιπόν σαν δημιουργοί που θα ποντάρατε πρώτα....

Simple as that.

Εγώ αρχικά θα πόνταρα στο να έχω στην εταιρία σωστούς developers ώστε να μην βγει σαν το GTA 4 σε PC από άποψη επιδόσεων.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εσείς στις κονσόλες γιατί έχετε αυτήν την συνήθεια να θέλετε να μας την μπείτε.Εγώ δεν μίλησα ποτέ για καλύτερη κονσόλα.Απλά είπα ότι δεν χρειάζεται να παίξεις ένα παιχνίδι στην κονσόλα που δημιουργήθηκε για να το ευχαριστηθείς.

Για αυτό σας παρακαλώ σταματήστε να συμπεριφέρεστε σαν 12χρονα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω κανενα προβλημα με τις κονσολες και τις χαμηλες αναλυσεις.

Θα ηθελα να υπηρχε τροπος να παιζω με mouse+keyboard και ας ειναι σε οποια πλατφορμα θελει.

Απορω τοσα χρονια τα τζιμανια των sony/microsoft δεν εχουν σκεφτει οτι με ενα τετοιο περιφεριακο θα κερδιζαν κι αλλο κοινο;

Τα κερδη που αποφερει το παιχνιδι σε ποσοστο %, αναλογα την πλατφορμα θα ειχε ενδιαφερον να το δουμε, ομως με εγκυρες πληροφοριες οχι υποθεσεις.

Αν δεν κανω λαθος τα παιχνιδια σε κονσολες μπορουν να μεταπωληθουν ενω στα περισσοτερα του pc πλεον το serial καιγεται με την ενεργοποιηση και ταυτιζεται με τον αγοραστη οποτε δεν υπαρχει μεταπωληση.

Αυτο και μονο σε βαθος χρονου θα επηρεαζει τα τελικα κερδη υποθετω.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει ! αλλά πρέπει να ασχοληθείς

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=hW3jb5z73Q4]Black Ops 2 On PS3 with Keyboard and Mouse - YouTube[/ame]

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.