Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

ότι να ναι λέει! μόνο 360/ps3

Για pc...:hi::hi::hi:

Τι δεν ισχύει πως για PC βγαίνει τέλος του 13?

Δεν υπάρχει καμία επίσημη ανακοίνωση σπό την Rockstar?

Sent from my LG-P990 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

κοιτάξτε μια μέρα έμεινε θα γίνει το release θα φύγουν τα preorders και μετά μπορεί να πει η rockstar την επόμενη εβδομάδα θα κυκλοφορήσει η έκδοση για pc ανάλογα πως θέλει να μας τρολάρει αν και αυτό που λέω είναι το ιδανικότερο σενάριο για εμάς τους pcakides !

αυτό είναι MARKETING !

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή;

καθυστερούν , να το βγάλουν στους υπολογιστές γιατί ξέρουν οτι το 90 % των ανθρώπων έχει υπολογιστές έναντι των παιχνιδομηχανών.

Οπότε τι ;

Κάτσε να σου πλασάρω τώρα το GTA 5 στο PS4 κτλ. ώστε να δούμε τι πωλήσεις κάνει και να δούμε πόσο θα παίξει σε αυτά τα μηχανήματα,και μετά απο καιρό κάτσε να στο πλασάρω και στον υπολογιστή ώστε να ανεβάσω την ζήτηση πρώτα σε αυτές τις παιχνιδομηχανές και μετά; βλέπουμε.

Παράδειγμα ;

Γερμανία...

Έχω υπολογιστή τούμπανο και το φιλαράκι μου ,έχει το PS4 και παίζει το GTA IV ήδη ενώ εγώ δεν μπορώ και συέχεια μου μιλάει για αυτό ...δεν θα πάω να το πάρω και εγώ , εφόσων δεν ξέρω αν θα κυκλοφορήσει για υπολογιστές; δεν θα παρακαλέσω τον αϊ βασιλη για αγορα του PS4 για να το έχω και εγώ;

Απλο είναι ένα παιδί αυτό θα κάνει ,γιατί είναι η δουλειά του ,είναι παιδί ;)

:victory:

Link to comment
Share on other sites

To GTA ειναι εξαρχης game που απευθυνεται σε κονσολακιδες,πρωτη κυκλοφορια το 97 στο playstation σε 2d τοτε,μετα αρχισε να γινεται η μεταφορα σε pc.

Οσο για το τι κακο port θα γινει με τις υγειες μας,οι developers ειχαν 4 πυρηνες να δουλεψουν και μια καρτα υποδεεστερη σημερινης 7850,660 και πολλα λεω,αρα θα δουμε κατι 30αρια ωραιοτατα οταν και αν κυλοφορησει στα pc,παλι καλα που δεν βασιστηκε στο psx4,με 8 core να τρεχουμε και μην φτανουμε.

Link to comment
Share on other sites

To GTA ειναι εξαρχης game που απευθυνεται σε κονσολακιδες,πρωτη κυκλοφορια το 97 στο playstation σε 2d τοτε,μετα αρχισε να γινεται η μεταφορα σε pc.

Δεν θα το έλεγα:

The original Grand Theft Auto was developed for the MS-DOS, but then later ported to Microsoft Windows (using SciTech MGL), PlayStation (developed by Visual Sciences using their "ViSOS" framework),[1] and Game Boy Color

wikipedia

Επίσης νομίζω ότι το πρώτο GTA που βγήκε πρώτα στις κονσόλες και μετά στο PC ήταν το GTA III :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το έλεγα:

wikipedia

Επίσης νομίζω ότι το πρώτο GTA που βγήκε πρώτα στις κονσόλες και μετά στο PC ήταν το GTA III :)

Αερολογια δεν ειπα ποτε και ουτε θα πω,ευχαριστω...

gta.jpg

greenshot download

Link to comment
Share on other sites

Αερολογια δεν ειπα ποτε και ουτε θα πω,ευχαριστω...

Είπα εγώ ότι λες λόγια του αέρα; :...:

Εγώ είπα ότι διαφωνώ μαζί σου και το ίδιο κάνει και η Wikipedia και το Wiki Answers:

Grand Theft Auto, the first game in the Grand Theft Auto Series, was originally released for PC on Feb 28, 1998. Later, it was released on the PlayStation on June 30, 1998, as well as the GameBoy Color, in 1999.

Το ότι βγήκε και στο PS δεν το διαψεύδει κανείς. Βέβαια η wikipedia αναφέρει October 1997 για PC και 14 December 1997 για PS (ημερομηνίες Ευρώπης), αλλά και πάλι πρώτα στο PC

Πολύ στην τσίτα είμαστε μου φαίνεται :)

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

Είπα εγώ ότι λες λόγια του αέρα; :...:

Εγώ είπα ότι διαφωνώ μαζί σου και το ίδιο κάνει και η Wikipedia και το Wiki Answers:

Το ότι βγήκε και στο PS δεν το διαψεύδει κανείς. Βέβαια η wikipedia αναφέρει October 1997 για PC και 14 December 1997 για PS (ημερομηνίες Ευρώπης), αλλά και πάλι πρώτα στο PC

Πολύ στην τσίτα είμαστε μου φαίνεται :)

Βρε αν δεν εβγαινε στο Psx τοτε ουτε η μανα του δεν θα το ξερε και δεν θυμαμαι να επαιξα gta στο pc τι ασυναρτησιες μου λετε?

Τις ασυναρτησιες που λεται τις εχεται εκ πρωτης πειρας η απλα τις διαβασατε στο wiki,haha...

Έγινε επεξεργασία από aqua
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα εγω ολα τα GTA τα εχω λιωσει στο PC

και ξερω ενα πραγμα οτι μεροικα παιχνιδια αν δεν εχεις ενα γ@μιμενο ποντικι και ενα γ@μιμενο πλικτρολογιο απλα δεν.....

Link to comment
Share on other sites

Βρε αν δεν εβγαινε στο Psx τοτε ουτε η μανα του δεν θα το ξερε και δεν θυμαμαι να επαιξα gta στο pc τι ασυναρτησιες μου λετε?

Τις ασυναρτησιες που λεται τις εχεται εκ πρωτης πειρας η απλα τις διαβασατε στο wiki,haha...

Urban Dictionary: troll

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.