Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

δεν είχα κανένα θέμα. το έβαλα να κατεβαίνει όσο κοιμόμουν, το πρωί είχε κατέβει 

Έκλεισα τώρα το firewall μήπως ήταν απ εκεί. Ελπίζω να έχει κατέβει μέχρι αύριο γιατί μου σπάσει τα νεύρα.

Είχα φτάσει κοντά στα 30GB, έκανα restart το PC και πάλι απ την αρχή. Πριν από λίγο μου πέταξε ότι δε μπορούσε να συνδεθεί και ξανά τα ίδια...

Link to comment
Share on other sites

Rockstar client νομίζω

Το retail έχει cd key να κάνω redeem σε steam ή κάπου αλλού;

Έχω καταργήσει το οπτικό από το PC προ πολλού αλλά θέλω την κουτισια έκδοση [emoji14]

ναι σε rockstar client είναι το retail

 

 

Το κατέβασε κανείς; Έχει αρχίσει δύο φορές απ την αρχή εμένα και εκτός αυτό δεν κρατάει ότι έχει κατεβάσει  :angry:

+ ότι δε μπορείς να το αφήσεις να κατεβαίνει "μόνο" του γιατί μετά από λίγο κατεβαίνει με 30-40kb και πρέπει να το κάνεις Pause & Resume για να ξυπνήσει και να κατεβαίνει με full ταχύτητα

όλα καλά εδώ με steam.

Χώρο έχεις στον σκληρό που πάς να το βάλεις;

πωπω σπάσιμο!Με το wolfenstein το είχε κάνει αυτό σε εμένα,έκανε reboot το pc για updates και τερματήστικε έτσι το steam,και μετά δεν είχε τίποτα...ήταν άδειο!

Στον φάκελο είδες,να δεις εαν έχει τα αρχεία ή στα ξανακατεβάζει διπλά;

 

Κάνε και ένα dns clean up,ποτέ δεν ξέρεις

Click the Start button.Enter cmd in the Start menu search text box.Right-click on Command Prompt and select Run as Administrator.Run the following command and press Enter:ipconfig /flushdns

Αν το πάρω εγώ από nuveem και άλλος φίλος από steam κανονικά θα μπορούμε να παίζουμε μαζί κανονικά;

ναι φυσικά,όλοι μας στο social club θα συνδεόμαστε για να παίξουμε!

είτε steam είτε rockstar client users

--------------------

 

Grand Theft Auto V – Rockstar Played PC Gamers for Fools, Leaked Log Info Was Legit in Every Aspect

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω εγω που εχω σκληρο ssd 120 γιγα..και εναν εξωτερικο 500 γιγα που να το βαλω? θελω να το βαλω στο ssd αλλα καλυτερα δεν ειναι να εχει χωρο? θελω να μαθω αν το να το εγκαταστησω στον εξωτερικο δεν θα εχει το κερδος που θα επαιρνε απο τον ssd

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στα minimum σε όλα εκτός της κάρτας γραφικών που πιάνω και τα recommended. Αφού δω σε τι σύστημα παίζει καλά, θα πάω για αναβάθμιση. Μέχρι τότε όμως ελπίζω να παίζει τουλάχιστον αξιοπρεπώς...

Link to comment
Share on other sites

Το τσίμπησα κι εγώ τελικά από nuuvem στα 29 περίπου, ήθελε το γνωστό κολπάκι με vpn για να μπει στο καλάθι αλλά η τιμή άξιζε την όλη ιστορία.

Είναι για rockstar client βέβαια αλλά δεν κυκλοφορούν πουθενά steam keys και τα 60 ευρώ που ζητάνε στο store τα θεωρώ γελοία.

Preloading, από αύριο πρωί έχει λιώσιμο :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά δεν το αγόρασα γιατί θεωρώ παράλογο να χρεώνουν έστω και 28€ ένα παιχνίδι που κυκλοφορεί 1 χρόνο τώρα...ασχέτως αν δεν ήταν σε όλες τις πλατφόρμες....καλά για τα 60€ από steam δεν το συζυτάμε κάνε...ισοντεμο πρώτα και όταν κάποτε πέσει κάτω απο 15€ μπορεί να το σκεφτώ...

 

/edit: εδώ αγόρασα ολόκληρο Witcher 3 με 14€, που δεν κυκλοφορεί καν και περιμένουν να δώσουμε 30€ ή 60€ για παιχνίδι 1 έτους? ντροπή.

Έγινε επεξεργασία από raven_g20
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα και εγω μολις απο nuveem, αλλα δεν εχω το πισι μου το εχω δωσει σε ενα φιλο θα το παρω αυριο.

Αν με το λαπτοπ το κατεβασω στη δουλεια που εχω πιο γρηγορη ταχυτητα, και το φερω σπιτι το βραδυ σε εξωτερικο θα παιξει με copy  paste , κανενα repair κλπ?

Ποιος ξερει..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.