Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Τέλος το Darksiders 1. Φοβερό παιχνίδι, με γύρισε χρόνια πίσω στις παλιές καλές μέρες του gaming, όπου έπρεπε να σκεφτείς για να προχωρήσεις και δεν σε βοηθούσε το παιχνίδι σε κάθε στροφή. Μάλιστα είχα καιρό να "εκνευριστώ" με παιχνίδι επειδή έχανα συνέχεια! Τεράστια Bosses που είχε το καθένα το δικό του κόλπο (καταραμένη Tiamat), ενώ και οι μικρότεροι σου έκαναν καλό damage.

Σενάριο πολύ δυνατό, με τον War να μπιπ και να δέρνει, σκέτη επικούρα!

Αναγκάστηκα να βρω οδηγό καθώς αν δεν έβρισκα τα loot δεν θα τελείωνα το παιχνίδι, και πολλά από αυτά ήταν σαδιστικά δύσκολα!

Μπράβο, με τέτοια παιχνίδια ανέβασαν τις κονσόλες!

Ξεκινώ Batman Arkham City μέχρι να πέσει η τιμή του Darksiders 2 :weep:

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το Darksiders 1. Φοβερό παιχνίδι, με γύρισε χρόνια πίσω στις παλιές καλές μέρες του gaming, όπου έπρεπε να σκεφτείς για να προχωρήσεις και δεν σε βοηθούσε το παιχνίδι σε κάθε στροφή. Μάλιστα είχα καιρό να "εκνευριστώ" με παιχνίδι επειδή έχανα συνέχεια! Τεράστια Bosses που είχε το καθένα το δικό του κόλπο (καταραμένη Tiamat), ενώ και οι μικρότεροι σου έκαναν καλό damage.

Σενάριο πολύ δυνατό, με τον War να μπιπ και να δέρνει, σκέτη επικούρα!

Αναγκάστηκα να βρω οδηγό καθώς αν δεν έβρισκα τα loot δεν θα τελείωνα το παιχνίδι, και πολλά από αυτά ήταν σαδιστικά δύσκολα!

Μπράβο, με τέτοια παιχνίδια ανέβασαν τις κονσόλες!

Ξεκινώ Batman Arkham City μέχρι να πέσει η τιμή του Darksiders 2 :weep:

Πριν 1 ώρα εγκατέστησα το Darksiders II. Θα περιμένω τον κολητό και θα κανούμε ατμόσφαιρα πριν το ξεκινήσουμε. Σβηστά φώτα, surround, Samsung LED wide screen και ένα καλοστημένο ναργιλέ. :mamba:

Link to comment
Share on other sites

[να σου νοικιάσω το q6600 μου που ούτε χρόνο για να το ανοίξω δεν έχω ..] :p

Σπάνια πλέον λόγο χρόνου, παίζω Forza Motorsport 3 ..

Ψάχνω να το τερματίσω..αλλά με το ρυθμό που παίζω πλέον θα μου πάρει 7-9χρόνια..

Link to comment
Share on other sites

Απο σύστημα είμαι κομπλε! Την VGA έχω δώσει μόνο για να μην καθετε άδικα και κάνει και κατανάλωση! :)

Με τον 2600K είχα δοκιμάσει το Diablo III και είχα μέχρι και 33fps!

Link to comment
Share on other sites

Είναι ψιλοελαφρύ το Darksiders II και εγώ το έβαλα αλλά θέλω να τελειώσω πρώτα το Prototype II το οποίο μπορώ να πω ότι αποδείχτηκε καλύτερο απ ότι το περίμενα!

Που λες πρέπει να τρέχει μια χαρά και με την onboard vga.

Link to comment
Share on other sites

Darksiders II και εγώ. :T:

Πολύ καλό, μόνο τα rpg στοιχεία να λείπανε και θα ήταν μια χαρά.

Θεωρώ ότι θα ήταν πολύ καλύτερο αν ήταν σαν το 1ο, δηλαδή να μην είχε όλα αυτά τα διαφορετικά όπλα και πανοπλίες.

Link to comment
Share on other sites

Darksiders II και εγώ. :T:

Πολύ καλό, μόνο τα rpg στοιχεία να λείπανε και θα ήταν μια χαρά.

Θεωρώ ότι θα ήταν πολύ καλύτερο αν ήταν σαν το 1ο, δηλαδή να μην είχε όλα αυτά τα διαφορετικά όπλα και πανοπλίες.

Εχθές έπιασα στα χέρια μου το Transformers:Fall of Cybertron (Steam)....παράτησα Darksiders 2 στην μέση, έδωσα τον γιό μου στην πεθερά μου (λείπει η γυναίκα μου) και Ε Λ Ι Ω Σ Α!

Hail Megatron!

Πόρωση στο Maximum!

Link to comment
Share on other sites

Μολις τελειωσα το Lost Planet 2 το οποιο τα σπαει και το συστηνω σε οσους δεν το εχουν παιξει.

Εβαλα το Expendables 2 αλλα δεν το βλεπω να επιβιωνει πανω απο 1 μερα στο pc.

:computer:

Θα παω για SAINT ROW THE 3rd και τα ξαναλεμε!

Link to comment
Share on other sites

Μολις τελειωσα το Lost Planet 2 το οποιο τα σπαει και το συστηνω σε οσους δεν το εχουν παιξει.

Εβαλα το Expendables 2 αλλα δεν το βλεπω να επιβιωνει πανω απο 1 μερα στο pc.

:computer:

Θα παω για SAINT ROW THE 3rd και τα ξαναλεμε!

Και γω περιμένω να πέσει κάτω από το 10ρικο στο steam (γύφτος/δε παίζει σάλιο) για το SR3. Πρέπει να έχει τρελό γέλιο..

Μέχρι τότε, μιας και ταιριάζει το κλίμα, παίζω tropico4. Τους έχω λιώσει μιλάμε. Τι, έχεις χαρτί από κολλέγιο; Δε πειράζει, στη φάρμα με της μπανάνες με 3.60...έτσι για να μη ξεχνάμε τα ελληνικά δεδομένα..

Link to comment
Share on other sites

Σωπα ρε..τοσο καλο ηταν?

Τρανή απόδειξη ότι τα "διάσημα" review από IGN/Gamespot κάνουν κριτικές από εκεί που παίρνουν πιο πολλά.

Το campaign Spec Ops the line είναι με απλά λόγια μια αιμοβόρικη εμπόλεμη ζώνη που δεν ξεχωρίζεις το σωστό ή το λάθος, την ηθική ή την διαταγή με το αποτέλεσμα να τρελαίνεται ο ήρωας με τα εγκλήματα πολέμου.

Ένα παιχνίδι που δεν κερδίζει κανένας. Μεγάλο μπράβο στα άτομα που γράψανε αυτό το σενάριο...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.