Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

καλό; ίδιο gameplay με το πρώτο;

οχι αλλα κραταει την ιδια λογικη, το να ανεβεις level δεν ειναι επιστημη, το pve ειναι συνεχιζει να ειναι ωραιο, το pvp προσιτο σε ολους

Link to comment
Share on other sites

Τρανή απόδειξη ότι τα "διάσημα" review από IGN/Gamespot κάνουν κριτικές από εκεί που παίρνουν πιο πολλά.

Το campaign Spec Ops the line είναι με απλά λόγια μια αιμοβόρικη εμπόλεμη ζώνη που δεν ξεχωρίζεις το σωστό ή το λάθος, την ηθική ή την διαταγή με το αποτέλεσμα να τρελαίνεται ο ήρωας με τα εγκλήματα πολέμου.

Ένα παιχνίδι που δεν κερδίζει κανένας. Μεγάλο μπράβο στα άτομα που γράψανε αυτό το σενάριο...

Αν και το είχα πάρει, δε το τελείωσα. Μου θύμιζε το σενάριο αντιγραφή...χμ... μιας συγκεκριμένης ταινίας στο βιετναμ..the horror..the horror...if you get my meaning...

Link to comment
Share on other sites

Παίζω αυτό με PS emulator for PC, διότι μου αρέσουν τα παραμυθένια γραφικά και γιατί μετά από πολλά χρόνια δεν έχω καταφέρει να βρω ακόμα το κεφάλι μου..

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από spyropap
Link to comment
Share on other sites

Παίζω αυτό με PS emulator for PC, διότι μου αρέσουν τα παραμυθένια γραφικά και γιατί μετά από πολλά χρόνια δεν έχω καταφέρει να βρω ακόμα το κεφάλι μου..

Simply respect το game. Αυτό μαζί με τον γνωστό Abys Odysee... άφησαν εποχή σε μέρες PS.

*ΟΤ: Ποιόν emulator χρησιμοποιείς ?

Link to comment
Share on other sites

Spec Ops: The Line

Φαίνεται πολλά υποσχόμενο, θα το ξεκινήσω το βραδάκι.

Ευτυχώς χρωστάω μόνο 3 μαθήματα και το ένα το χάνω τη Δευτέρα. :smoke:

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Τέλος το Batman Arkham City, και πολύ μου πήρε. Με έπιασε ο"εθισμός" των achievements (δείτε το post [MENTION=616]Shaman[/MENTION]) και κύριως λόγος ήταν ότι το side quest του Riddler ήθελε μόνο του όσο όλα τα άλλα!

Στα του παιχνιδιού, είχε πολύ καλά γραφικά, δεν το έπαιξα σε dx11 αλλά ωστόσω στο σύστημα της υπογραφής είχε σημεία με physics που κόλλαγε πολύ. Οι κινήσεις της Catwoman απόλαυση, ο Batman με τα τόσα gadgets που είχε εξακολουθούσε να είναι ξενέρωτος. Το voice acting αρκετά καλό, μουσική αδιάφορη.

Το σενάριο ήταν αδιάφορο όπως και τα λιγοστά side-quest που δεν είχαν ιδιαίτερη ποικιλία.

Μάλλον επειδή έχω πρόσφατο το Darksiders 1, για αυτό και είμαι αυστηρός με το BAC, αλλά δεν με τράβηξε.

Πάμε για Sniper Elite V2...

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το Batman Arkham City, και πολύ μου πήρε. Με έπιασε ο"εθισμός" των achievements (δείτε το post [MENTION=616]Shaman[/MENTION]) και κύριως λόγος ήταν ότι το side quest του Riddler ήθελε μόνο του όσο όλα τα άλλα!

Στα του παιχνιδιού, είχε πολύ καλά γραφικά, δεν το έπαιξα σε dx11 αλλά ωστόσω στο σύστημα της υπογραφής είχε σημεία με physics που κόλλαγε πολύ. Οι κινήσεις της Catwoman απόλαυση, ο Batman με τα τόσα gadgets που είχε εξακολουθούσε να είναι ξενέρωτος. Το voice acting αρκετά καλό, μουσική αδιάφορη.

Το σενάριο ήταν αδιάφορο όπως και τα λιγοστά side-quest που δεν είχαν ιδιαίτερη ποικιλία.

Μάλλον επειδή έχω πρόσφατο το Darksiders 1, για αυτό και είμαι αυστηρός με το BAC, αλλά δεν με τράβηξε.

Πάμε για Sniper Elite V2...

Θα έλεγα να πας Darksiders II

Link to comment
Share on other sites

Τελειωσα πριν 3 μερες το saints row the 3rd το οποιο αν κ με ξινισε στην αρχη τελικα το απολαυσα οσο λιγα παιχνιδια φετος (το προτεινω ανεπιφυλακτα).

Παραλληλα επαιζα το spiderman 2012 αλλα μετα απο 5 chapters το απεγκατεστησα γιατι εκτος απο πολυ παιδικο μου φανηκε δυσκινητο στη χρηση.

Χτες εβαλα καθυστερημενα πια, το batman asylum κ θα το ξεκινησω το βραδυ. Ευχομαι να με εντυπωσιασει μετα απο οσα εχω ακουσει.

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.