Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Τέλος το Far Cry 3 Blood Dragon. Μου άρεσε το χιούμορ και το 80's style, με πόνεσαν όμως τα χρώματα. Τόσο Neon πια, πάλι καλά που έφυγε αυτή η ηλίθια μόδα.

Τελείωσε πάνω στην ώρα δηλαδή, καθώς το Άμαζον μου έφερε μέσα σε 24 ώρες το Tomb Raider :p

Link to comment
Share on other sites

λίγο απ όλα

BF3

LoL

Kαι πάμε λίγο στα ποιο άγνωστα Τα οποία είναι BEEEEEEEEEEETAAAAAAAAAAAAA

dragon prophet

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=vygvJuBoYDU]Dragon's Prophet Official Trailer - YouTube[/ame]

final fantasy a realm reborn PC :jump:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=h542YbZuwkQ]FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn - A New Beginning - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

είμαι στην αρχή του bioshock infinite ...δεν ξέρω γιατί δεν με ενθουσιάζει ...γραφικά όχι κάτι εξαιρετικό, gameplay έτσι και έτσι , το συνεχίζω για την ιστορία του που όπως όλοι σας έχετε πει σε καθηλώνει...

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το Tomb Raider. Πολύ προσεγμένο, ωραία γραφικά και καταπληκτικό το "μοντέλο" της νέας Lara. Καλό σενάριο, αν και λιγάκι τραβηγμένο.

Δεν έκαναν καθόλου καλή δουλειά στην σκιαγράφηση χαρακτήρων και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.

Δεν μου άρεσε ο μικρός αριθμός των puzzle και η ευκολία με την οποία λύνονται. Δεν έχω παίξει κανένα από τα προηγούμενα, αλλά αυτό δεν ήταν ότι περίμενα από όσα είχα ακούσει.

H Square Enix έχει αρχίσει να με εντυπωσιάζει, Deus Ex: Human Revolution, Hitman: Absolution και τώρα το Tomb Raider απέχουν μίλια μακρυά από τα κακογραμμένα port που μας σέρβιραν μέχρι τώρα οι εταιρείες. Ετοιμάζει και Thief 4, Call of Duty: Ghosts, Murdered: Soul Suspect, όλα πολύ ενδιαφέροντα και ειδικά το Thief 4 ανυπομονώ!

P.S. Όσον αφορά το tressFx που κορόιδευαν οι nvidiaκηδες, προσωπικά το απόλαυσα και μάλιστα ήταν η πρώτη παρατήρηση που έκανε η αδερφή μου, το πόσο "ζωντανά" φαινόντουσαν!

Link to comment
Share on other sites

είμαι στην αρχή του bioshock infinite ...δεν ξέρω γιατί δεν με ενθουσιάζει ...γραφικά όχι κάτι εξαιρετικό, gameplay έτσι και έτσι , το συνεχίζω για την ιστορία του που όπως όλοι σας έχετε πει σε καθηλώνει...

Συνεχισε το. Σε λιγο ολα τα υπολοιπα θα σου φαινονται ανοητα πολυπλοκα ανουσια θορυβωδη fps.

P.S. Όσον αφορά το tressFx που κορόιδευαν οι nvidiaκηδες, προσωπικά το απόλαυσα και μάλιστα ήταν η πρώτη παρατήρηση που έκανε η αδερφή μου, το πόσο "ζωντανά" φαινόντουσαν!

tressFX με 6970??

Link to comment
Share on other sites

1 μέρα πριν δώσω την 670 ξανάρχισα να παίζω το Bioshock Infinite που το είχα παρατήσει λόγω εξετάσεων.

Αντε να έρθει η νέα καρτούλα να το συνεχίσω γιατί με την onboard μονο counter μπορούμε να παίξουμε :S :hm:

[MENTION=5186]GFFermari[/MENTION] το παιχνίδι ( tomb raider ) είναι amd friendly καθώς και η τεχνολογία tressFX δημιουργήθηκε σε συνεργασία με την AMD.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.