Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

συμφωνω, άφθονο γελιο, απιστευτες ατακες **** math lets put all the c4 :p

και γενικα ομορφο παιχνιδακι αλλα μην βαλετε deadpool για να τρεξετε παλι κανα bench :p οι ατακες μετράνε....

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα Far Cry 3: Blood Dragon και είμαι στα πρόθυρα να το παρατήσω!

Έχει ένα πρόβλημα, που δεν το λες bug, το λες "πέτα το παιχνίδι". Δεν μπορείς να κάνεις save. Και καλά στο κλίμα "τρολιάς" των δημιουργών, λένε έχει autosave, αλλά τελικά δεν παίζει κάτι τέτοιο. ΧΑ ΧΑ γελάσαμε... βρείτε όμως τώρα τρόπο να κάνω save! :@

[MENTION=22342]minast[/MENTION]

Πιο πολύ ευχαριστήθηκα το Spec Ops παρά το Max Payne 3!

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα Far Cry 3: Blood Dragon και είμαι στα πρόθυρα να το παρατήσω!

Έχει ένα πρόβλημα, που δεν το λες bug, το λες "πέτα το παιχνίδι". Δεν μπορείς να κάνεις save. Και καλά στο κλίμα "τρολιάς" των δημιουργών, λένε έχει autosave, αλλά τελικά δεν παίζει κάτι τέτοιο. ΧΑ ΧΑ γελάσαμε... βρείτε όμως τώρα τρόπο να κάνω save! :@

Για τσέκαρε αν δουλεύει αυτό.

Δεν το δοκίμασα γιατί δεν το έχω κάνει install ακόμα.

I found a fix that worked for me. Right click on the icon for Blood Dragon and go to Properties.

Click the Compatibility tab.

On the bottom it says "Privilege Level". Click the box "Run this program as an administrator"

Or just right click the Blood Dragon Icon and click "run as administrator" every time you open the game, but I find that annoying.

I also went into the UPlay program, clicked the Cog in the corner and went to my settings. I clicked the box "always start Uplay in offline mode"

I figured I'd mention that last part in case running the game as an admin alone doesn't work. I hope this helps!

Link to comment
Share on other sites

...τελικα κατεληξα στο Mark of the Ninja.

Πολυ ωραιο μεχρι στιγμης.

Ο χειρισμος ομως με δυσκολευει αρκετα αλλα θα το συνηθισω, νομιζω, και η μη επιλογη ευκολου επιπεδου καραδοκει για να με κανει να το μισησω.

[MENTION=4676]tragikos[/MENTION] ειναι μεγαλο σε διαρκεια?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21799]virus777[/MENTION] Τελικά πρέπει απλά να τελειώσεις το πρώτο main quest και να κάνει το auto save. Ήταν μεγάλη αποστολή όμως και την πρώτη - δεύτερη φορά που έπαιξα δεν μπορούσα να καώ, διάβαζα για εξεταστική. Φάση έχει το παιχνίδι - όχι για πολλή ώρα.

Link to comment
Share on other sites

...τελικα κατεληξα στο Mark of the Ninja.

Πολυ ωραιο μεχρι στιγμης.

Ο χειρισμος ομως με δυσκολευει αρκετα αλλα θα το συνηθισω, νομιζω, και η μη επιλογη ευκολου επιπεδου καραδοκει για να με κανει να το μισησω.

[MENTION=4676]tragikos[/MENTION] ειναι μεγαλο σε διαρκεια?

δεν χρειάζεται easy

Link to comment
Share on other sites

Ειπα να δοκιμασω το Remember me και ειναι πραγματικα ωραιο παιχνιδι αισθητικα με μια σεξυ ηρωιδα, αλλα το gameplay ειναι στημενο για 10 χρονα. Περιμενα οπλα κλπ αλλα ειναι μονο beat em up.

Tα πιτσιρικια του φορουμ ας το δοκιμασουν, θα τους αρεσει.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα το bioshock infinite τώρα που έχω κάρτα. Καλό φαίνεται, αλλά jesus τα μάτια μου. Δε με έχει ξαναενοχλήσει παιχνίδι τόσο πολύ - και έχω λιώσει και στο super hexagon...

...περιεργο. Δεν ειχα κανενα προβλημα μαζι του, τη στιγμη που στο Crysis 3 τα ματια μου δακρυζαν αιμα.

Link to comment
Share on other sites

Magic The Gathering Duels of the Planeswalkers 2014.

Τώρα και με sealed deck.Good.

Καλό ήταν αλλά δεν έχει ιδιαίτερο balance. Το 70% των περιπτώσεων θα φτιάξεις Χ/white deck. Νταξ, pariah + pro creatures enchant + combat tricks...Από την άλλη το μαύρο αν εξαιρέσεις 1-2 bombs και τα -ακριβά- removal....1 creature έχει όλο κ όλο της προκοπής. Παρόμοια κατάσταση και το κόκκινο, αλλά έχει burnίδια τουλάχιστον.

TLDR: U/W, G/W θα παίζεις τις περισσότερες φορές.

...περιεργο. Δεν ειχα κανενα προβλημα μαζι του, τη στιγμη που στο Crysis 3 τα ματια μου δακρυζαν αιμα.

Σου λέω πάνω από ώρα δεν αντέχω. Με τέρμα το fov. Με το crysis κανένα πρόβλημα. Μάλλον τα shafts/πολλά κ έντονα χρώματα με κουράζουν. Ή γέρασα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.