Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

ET, επεισα αλλους 3 να το κατεβασουν προχθες προς το παρον μονο ενας εχει παιξει και πωρονεται :p , δεν χρειαζεται DSL , με μια ISDN 64 otenet σε οσους αγγλικους servers εχουν antilag 1 και με 350-400 Ping παιζεις ανετα, εξαλλου οι public παρολο που εχουν περασει 2 χρονια μετα την κυκλοφορια του παιχνιδιου ειναι ακομα γεματοι NUUuUUuUUubzzzzzz :p :devil:

http://files.filefront.com/Enemy_Territory_Win32_Client_Server_Patch_v260/;3830825;;/fileinfo.html

http://files.filefront.com/wolfetexe/;852002;/fileinfo.html

http://files.filefront.com/etpro_3_2_0zip/;3857237;/fileinfo.html

what u need is what u d/l ;-)

edit : ξεχασα να αναφερω και τους ελληνικους που καμια φορα μαζευουν κοσμο :)

212.251.31.33:27960

62.103.148.84:27961

147.102.2.41:27960

Link to comment
Share on other sites

Gabriel Knight 2 για 4-5 φορά (έχω χάσει το μέτρημα).

Η μουσική του είναι από τις καλύτερες που έχουν γραφεί για video game, ο Robert Holmes είναι μάλλον ο καλύτερος συνθέτης που έχει γράψει μουσική σε adventure.

Link to comment
Share on other sites

εγω το demo του dungeon siege II (στις 16 βγαινει η full εκδοση)

1.5 gb το demo ...πολυ πραγμα για κατεβασμα αρη.

α ..οτι προβλημα ειχα με το Ι και το παλιo pc εχω τωρα ...με 3000+ και 6600 gt στα 1280x1024 με μετριες ρυθμισεις γραφικων ..βλεπω και 8 fps...και που να εχω 7 companions ακομα και οχι 1 οπως τωρα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

Gabriel Knight 2 για 4-5 φορά (έχω χάσει το μέτρημα).

Η μουσική του είναι από τις καλύτερες που έχουν γραφεί για video game, ο Robert Holmes είναι μάλλον ο καλύτερος συνθέτης που έχει γράψει μουσική σε adventure.

Φαντάζομαι ότι δεν σου έχει μείνει μόνο η μουσική απο το καλύτερο adventure game όλων των εποχών ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alex_000

Φαντάζομαι ότι δεν σου έχει μείνει μόνο η μουσική απο το καλύτερο adventure game όλων των εποχών ... ;)

όχι;)

πραγματικά κορυφαίο. δεν ξέρω αν είναι το καλύτερο γενικότερα, αλλά από άποψη σεναρίου - υπόθεσης - μουσικής κλπ είναι the best. στο είδος του (point 'n click) είναι κορυφαίο. και το 3 μου άρεσε πολύ πάντως, ειδικά η κίνηση της κάμερας ήταν τρομερή, αλλά το 2 το "ζεις"!!

Link to comment
Share on other sites

Καταραμενο lineage μας εχει φαει την ζωη... Βγαινει και c4 τωρα! Παει την χασαμε την προσωπικη μας ζωη...

Φιλικη συμβουλη! Οποιος δεν το εχει παιξει και θελει να ζησει φυσιολογικη ζωη, να μην το πλησιασει καν...:crazy:

ΥΓ: Αν παρολαυτα καποιος θελει να καει θα με βρει στον Devianne server με nick Calipus!:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Daidalos [Σήμερα, στις 01:26]

Καταραμενο lineage μας εχει φαει την ζωη... Βγαινει και c4 τωρα! Παει την χασαμε την προσωπικη μας ζωη...

Φιλικη συμβουλη! Οποιος δεν το εχει παιξει και θελει να ζησει φυσιολογικη ζωη, να μην το πλησιασει καν...:crazy:

ΥΓ: Αν παρολαυτα καποιος θελει να καει θα με βρει στον Devianne server με nick Calipus!:p

και εσυ πωρωμενος με το lineage ;)

για το C4 που το ειδες ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από admiral-4-

και εσυ πωρωμενος με το lineage ;)

για το C4 που το ειδες ?

Για το c4 εχουν βουηξει ολα τα σχετικα φορουμ και site. Εγινε και μια παρουσιαση απο την ncsoft με τα πρωτα στοιχεια. Με ελαχιστο ψαξιμο θα βρεις τα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.