Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Όχι ότι παράτησα το διαδικτυακό FAR CRY απλά του έκλεψα λίγο χρόνο για επίσης διαδικτυακό COD2. Πολύ καλό!!!:clap:

Και κατευθείαν online, δεν έχω ασχοληθεί με το singleplayer!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Strategos [24-12-2006 12:01]

τι είναι αυτο;

Καθυστέρησα λίγο να απαντήσω...

Ειναι το expansion του age of empires III. Στρατηγικής . Παλαιότερα παίζαμε και το Age of empires II που μετά ειχε σαν expansion to conquerors.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από carlitofj [Σήμερα, στις 09:07]

Half life 2 για ακομα μια φορα!Απλα κορυφαιο παιχνιδι.Επισης εχω ξεκινησει το runaway 2.Πολυ καλο παιχνιδακι με πολυ γελιο!

Παιξε κανενα ravenholm/causality effect/rock24/mistake of pythagoras ρε παιδακι μου,ή αν εχεις τοσο κολλημα με τις πιστες του hl2 χωσε το fake factory cinematic mod 3.03 να παιξεις το παιχνιδι με τα γραφικα που επρεπε να εχει ;-)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Σήμερα, στις 13:21]

Παιξε κανενα ravenholm/causality effect/rock24/mistake of pythagoras ρε παιδακι μου,ή αν εχεις τοσο κολλημα με τις πιστες του hl2 χωσε το fake factory cinematic mod 3.03 να παιξεις το παιχνιδι με τα γραφικα που επρεπε να εχει ;-)

Βασικα δν τρωω κολλημα με το hl2. 1 φορα το τερματισα και επειδη δν ηξερα τι game να ξεκινησω ειπα να ξαναδω το hl2.Καλα εισαι κορυφαιος!Αυτο το mod το εψαχνα εδω και καιρο αλλα δν ηξερα πως λεγεται με αποτελεσμα να μην μπορω να το βρω!

Στο site που βρηκα το fake factory cinematic mod 3.03 λεει οτι πρεπει να εχεις αναλυση στην οθονη τουλαχιστον 1600*1200!Εγω δλδ που εχω 1680*1050 δε θα δω διαφορα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από carlitofj [Σήμερα, στις 14:29]

Βασικα δν τρωω κολλημα με το hl2. 1 φορα το τερματισα και επειδη δν ηξερα τι game να ξεκινησω ειπα να ξαναδω το hl2.Καλα εισαι κορυφαιος!Αυτο το mod το εψαχνα εδω και καιρο αλλα δν ηξερα πως λεγεται με αποτελεσμα να μην μπορω να το βρω!

Στο site που βρηκα το fake factory cinematic mod 3.03 λεει οτι πρεπει να εχεις αναλυση στην οθονη τουλαχιστον 1600*1200!Εγω δλδ που εχω 1680*1050 δε θα δω διαφορα?

Διαβασα στο hl2files πως οντως θελει 1600*1200 αλλιως η μηχανη φορτωνει πολυ χαμηλης ποιοτητας textures, απ'την αλλη μερικοι που παιζανε σε 1280*1024 (λογω 19αρας LCD ) αναφερανε πως δεν ειδανε να υπαρχει καποιο προβλημα, οποτε θεωρητικα πρεπει να εισαι ενταξει, αν ειναι συγκρινε το πως φαινεται το παιχνιδι σου με αυτες τις screenshot http://halflife2.filefront.com/file/HalfLife_2_FakeFactorys_Cinematic_Mod_V30;69829

Link to comment
Share on other sites

ξεκίνησα το PREY...............ξεκίνησα το PREY................ ξεκίνησα το PREY................. ξεκίνησα το PREY................... ξεκίνησα το PREY...................ξεκίνησα το PREY.............

πιστεύω να καταλάβατε ότι μου αρέσει, έτσι;

και κάτι άλλο : το Rainbow Six Las Vegas είναι άλλο από το Rainbow Six Lockdown, έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.