Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

R.U.S.E.

μπορείτε να το παίξετε για 2 μέρες δωρεάν, μέσα από το steam

http://img444.imageshack.us/img444/4288/ruse2010071611132846.jpg

http://img20.imageshack.us/img20/9391/ruse2010071611134517.jpg

http://img806.imageshack.us/img806/5748/ruse2010071611140757.jpg

εκπληκτικό ήχο

πολύ όμορφα γραφικά

περίεργο χειρισμό

Link to comment
Share on other sites

To iRacing τι λέει; Αξίζει;

Η εμπειρία μου από 3 αυτοκίνητα σε λίγες πίστες που έχει ήταν θετική σε πολλά σημεία!

Η αίσθηση του αυτοκινήτου στην πίστα ειδικά στις μεταφορές βάρους ήταν εκπληκτική. Τα γραφικά χωρίς να εντυπωσιάζουν δεν σπάνε και βοηθούν. Ειδικά στην Laguna Seca το κατηφορικό S είναι όλα τα λεφτά. Ολες οι πίστες είναι LASER SCANNED.

Στα θετικά ακόμα είναι η υποχρεωτική κάμερα (cockpit) η μη δυνατότητα εμφάνισης Race line. Το κυριότερο όμως είναι η αγωνιστική συμπεριφορά των μελών. Λόγο ότι κάθε έξοδος ή επαφή δίνει βαθμούς ποινής ενώ οι καθαροί γύροι δίνουν μπόνους οι οδηγοί είναι καθαροί και προσεκτικοί.

Στα αρνητικά του θα έβαζα το Damage model που είναι λίγο υπερβολικό, η έλλειψη πιστών εκτός Αμερικής (τώρα έχει brandshatch kai silverstone - αυτές τις μερες κάνουν scan την Spa και τη Zolder.) και τα πολλά OVAL μας ξενίζουν. Ετρεχα με το Legends σε μία μικρή OVAL των 16-17" ανά γύρο και νομιζα πως ήμουν σε LUNA PARK... Ζαλίστηκα!!!

Από αυτοκίνητα USA και πάλι USA (εχει το Jetta από ευρωπαικά)

Ακόμα δεν μπορείς να διοργανώσεις δικά σου events και τρέχει πάντα στα events που έχει στους Servers τους (Δυστυχως έχουν servers μόνο σε αμερική και αυστραλία - αν και δεν βρήκα LAG).

Αυτό που πονάει όμως πιο πολύ είναι το κόστος του.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα παιζω το prince of persia forgotten sands στο pc.

Τοποθετειται μεταξυ prince of persia 1 και 2 ενω δεν εχει σχεση με τη νεα τριλογια και αν και προσωπικα δεν το βρηκα τοσο καλο οσο το 2 αν ειστε οπαδοι της σειρας pop, αξιζει να το παιξετε.

Link to comment
Share on other sites

COD2.. προσπαθώντας να διατηρήσω ψήγματα ψυχραιμίας (φυσικά και δεν το καταφέρνω..) απέναντι στο τσούρμο ηλιθίων των ελληνικών σέρβερ.. (είναι άπειροι εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων...) , όταν μου πρήζουν τον π... περί WH, ενώ οι ίδιοι πρέπει να πάνε για ακουόγραμμα..

Έγινε επεξεργασία από papatsonis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

RIG N ROLL PC . Πολυ καλο παιχνιδι με φορτηγα. Εξαιρετο σε πολλους τομεις. Αλλα θελω Cheats γιατι μου σπασε τα νευρα το κοστος το μεγαλο :p :p Οποιος ξερει, μαρτυραει ε???

Link to comment
Share on other sites

Flight Simulator X αφου εβαλα, REX2,ENBSERIES για HDR, FSPASSENGERS κανω πτησεις με την ολυμπιακη με ενα airbus a320, επιβατες, προστιμα, μισθος, στολος ολα κανονικα...:crazy_pilot:

Συγνωμη????? Προστιμα? Μισθος? Επιβατες?? Στολος???

Γινεσαι λιγο πιο σαφης σε παρακαλω????

Μονο το FS X εχω. Εχασα κατι ??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελειωσα το clear sky στο master με μετριο-αθλιο gear κιολας ( μονο τα artifacts βοηθαγανε, ενα για +4 health regeneration ενα για +20kg επιτρεπομενο φορτο ενα για -6 radiation ) Τωρα παιζω το shadow of chernobyl με το Lurk 1.1 και εχω φαει κολλημα παρολο που το εχω τερματισει μια φορα στο παρελθον με το Oblivion lost και το εχω ξεκινησει αλλες 3 φορες ως μαμα ( αισχος :p ) - stalker rebalanced - stalker complete. Μιλαμε δεν εχεις ιδεα πως περναει η ωρα ...... :happy2::happy2:

COD2.. προσπαθώντας να διατηρήσω ψήγματα ψυχραιμίας (φυσικά και δεν το καταφέρνω..) απέναντι στο τσούρμο ηλιθίων των ελληνικών σέρβερ.. (είναι άπειροι εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων...) , όταν μου πρήζουν τον π... περί WH, ενώ οι ίδιοι πρέπει να πάνε για ακουόγραμμα..

I feel yo pain :hug::p

Link to comment
Share on other sites

Bioshock 2 γάλια-γάλια.

Αν εξαιρέσεις ότι ότι στα προχωρημένα level το harvesting είναι δυσκολότερο από τα Boss fights των περισσότερων games, ότι ρίχνεις με πυρηνικές σε γιαγιάδες και νιώθουν φαγούρα στην πλάτη τους, ενώ εσύ τρως γάντζους, μανταλάκια και μποτίλιες και όλα κοκκινίζουν σε νανοσεκόντ, έχει αρκετό ενδιαφέρον.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.