Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Το μόνο τρομακτικό σε αυτό το fail της frictional είναι το απομεινάρι κώδικα που αποκαλούν μηχανή γραφικών. Άντε κάντε licence καμια UE για να επιβιώσετε φουκαράδες...

Το Outlast είναι αληθινό survival horror, αλλά με αυτά που λες δεν σε βλέπω να το τελειώνεις ποτέ άμα το ξεκινήσεις. :hehe:

Συνδυάζει τα καλύτερα στοιχεία από-το πρώτο-amnesia και penumbra, αλλά υπάρχει μια σημαντική διαφορά. Στα τελευταία ο τρόμος ακολουθείται σχετικά γρήγορα από ανακούφιση. Ειδικά μόλις μάθεις τον "μηχανισμό" τρόμου και μπορείς να προβλέπεις κάποια συμβάντα. Στο outlast υπάρχει σχεδόν μόνιμη αίσθηση απειλής και πανικού. Βλέπεις εχθρούς π.χ. να αλλάζουν προβλέψιμο μοτίβο κίνησης πάνω που πας να τους περάσεις. Τα jumpscares σε αυτό το game είναι το λιγότερο.

Mπορώ να πω ότι το Outlast είναι καταπληκτικό και τόσο αγχωτικό που πολλές φορές ένιωθα ότι ίδρωνα από την αγωνία...το χειρότερο είναι όμως να έρχεται η γυναίκα σου στα κλεφτά και να σου πετάγεται στα ξαφνικά , ενώ εγώ να έχω χ*στει πάνω μου από το game...περιττό να πω ότι κρατήθηκα για να μην την κρεμάσω επί τόπου.:jump:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τέλειωσα, επιτέλους, για πρώτη φορά σε Normal το Faster Than Light. Το καλύτερο run που έχω κάνει μέχρι στιγμής. Το πλοίο μου ήταν τόσο τούμπανο που τα έβαζα και με τους Borg :p

nsDDWMU.jpg

Έγινε επεξεργασία από EraserheadX
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τέλειωσα, επιτέλους, για πρώτη φορά σε Normal το Faster Than Light. Το καλύτερο run που έχω κάνει μέχρι στιγμής. Το πλοίο μου ήταν τόσο τούμπανο που τα έβαζα και με του Borg :p

nsDDWMU.jpg

Ελα πες την αλήθεια τι έκανες;....στο easy που προσπαθώ δεν τα καταφέρνω αλλά δεν λιώνω....

Link to comment
Share on other sites

Mπορώ να πω ότι το Outlast είναι καταπληκτικό και τόσο αγχωτικό που πολλές φορές ένιωθα ότι ίδρωνα από την αγωνία...το χειρότερο είναι όμως να έρχεται η γυναίκα σου στα κλεφτά και να σου πετάγεται στα ξαφνικά , ενώ εγώ να έχω χ*στει πάνω μου από το game...περιττό να πω ότι κρατήθηκα για να μην την κρεμάσω επί τόπου.:jump:

με επεισεσ Typhonios το κατεβαζω!!! μαλλον οι γυναικα μου θα το παιξει!!χχαχααχ

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το τελείωσα επιτέλους,εντομεταξυ μου φάνηκε άπειρο διοτι οσο και να ήθελα να βγάλω μονοκοπανια χέζεσαι αρκετά που δεν αντέχεις,χτυπάει η καρδιά λες και τρέχεις 100αρια...

Το ευχαριστηθηκα πάντως,απο τα καλύτερα φέτος.

Πάμε tomb raider τώρα!!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει το xplane, ~60gb, αλλα προσομειώνει και τη γη.

και υπαρχει free 2 play το DCS αλλά μονο με λιγα αεροπλανα μετα τα πληρωνεις.

Ψαξτα και τα 2 ειναι πολυ εππαγγελματικά απόσω εχω καταλάβει.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εβαλα το hitman codename 47, ειμαι στην 3η πιστα, και σε αυτη κοιταξα walkthrough αλλα ενω στα βιντεακια εχουν σφαιρες τα οπλα τους, εγω δεν εχω τπτ.Τι σκατα ρε γμτ?

Link to comment
Share on other sites

Απο βδομαδα ξαναρχιζω l4d2, οποιος θελει να τον μαθω να παιζει versus ξερει που θα με βρει. btw απεκτησαν οι LCD tv σοβαρο μαυρο χωρις clouding και δεν το πηρα χαμπαρι ? μας τα εχεις κανει τσουρεκια με αυτη την 50αρα σε καθε ποστ. Ουτε η Μπελουτσι να ητανε :p

Στάλθηκε από το IDEOS X5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Άραγε θα βγει GOTY έκδοση του Bordelands 2?

Borderlands 2 Game of the Year Edition Launches On October 11th, Includes All DLCs | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

αν και καποιοι λένε θα βγει αργότερα complete edition και με τα επομενα dlcs.

Btw άφησα το hitman και εβαλα το puddle.Ενα game με liquid physics.Αρκετά ωραιο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.