Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

μην πάρεις diablo 3. δεν αξίζει. το bf3 ήταν πρόσφατα σε humble bundle και γενικά σε προσφορές δεν ξέρω αν αξίζει να δώσεις τώρα τα λεφτά. δοκίμασες το Rift πού είναι ένα free-to-play mmorpg το οποίο δεν χάνει σε κάτι σε σχέση με αυτά που έχουν συνδρομή

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ένα μικρό πέρασμα από διάφορα παιχνιδιά αυτό το διάστημα.

Testament of Sherlock Holmes. Φαινόταν ωραίο και πιο adventure από τα προηγούμενα, κρίμα που αναγκάστηκα να το πετάξω επειδή κράσαρε στο alt-tab.

Patrician IV. Αν και ξεκίνησε με αρκετό ενδιαφέρον, ήθελε πολύ micro-management και έπεσα και σε bug όπου μου γέμιζε τις αποθήκες χωρίς να τα φορτώνει στα καράβια μου.

Shadowrun Returns. Καταλαβαίνω ότι έγινε με λίγα χρήματα και πολύ μεράκι, αλλά βάλανε checkpoints σε rpg! Να κάνεις ξανά και ξανά την ίδια αποστολή γιατί είτε σε σκότωναν ή είχες λάθος ομάδα ή είχες αναβαθμίσει λάθος τον χαρακτήρα σου. Το παράτησα στην τελευταία(?) αποστολή, δεν πάλευα να την κάνω για 8η φορά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτόν τον καιρό ασχολούμαι με παιχνίδια που έχω αφήσει στη μέση, σε μικρές δόσεις...Έτσι, περνάνε από τα χέρια μου τα : Anno 1404, Dead Island, Bioshock Infinite και διαλείμματα με Call of Juarez : Gunslinger :smoke:

Link to comment
Share on other sites

Το Assassin's Creed που είχα ξεκινήσει το παράτησα. :p

Τέλειωσα το Closure όμως (παρά τα εκνευριστικά προβλήματα που είχε) και τώρα κάνω FTL runs για να το τελειώσω με όσα πλοία έχω ξεκλειδώσει και χθες ξεκίνησα και το Brutal Legend. Καλό φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα και εγώ FTL.. Τί το ήθελα!; Κατάφερα σήμερα στο τρίτο μου run στο easy να φτάσω sector 7 και νόμιζα πως είχα φτιάξει ένα πολύ δυνατό σκάφος, αλλά μια επιδρομή από αράχνες και κάτι φωτιές με διέλυσαν!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.