Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

ΝΒΑ2Κ14...με πληκτρολόγιο ο μαζόχας ...πήρα Νew York !!!!! Πρώτη νίκη μετά από 4 αγώνες!!!!

Μαζόχας ναι, αλλά όχι επειδή παίζεις με πληκτρολόγιο, αλλά επειδή πήρες Νέα Υόρκη.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

ticket to ride...

δε ειχα παίξει ποτέ το board game παρόλο που γενικά κάνω συλλογή axis & allies, risk, d&d αλλά είναι πολύ καλό.

Ticket to Ride is a 'Five minutes to learn, Ten minutes to understand, but a lifetime of playing' game.

Επισης προετοιμασα stalker soc με complete mod.Ελπίζω να το λατρέψω ως φαν του σοβιετικού gaming μη εχωντας ξαναδει πως είναι τα stalker.:rap:

Link to comment
Share on other sites

Έχω παίξει 1-2 φορές το επιτραπέζιο και ήταν πολύ καλό! :T:

In other news το Bioshock 2 και εγώ δεν τα πάμε καθόλου καλά. Ξεκίνησα να παίζω και μου έκανε ένα random crash. Αν μου το ξανακάνει μάλλον θα το παρατήσω. Νομίζω ότι έχω αρχίσει και γερνάω γιατί δεν έχω πια υπομονή με τα crashes των παιχνιδιών...

Link to comment
Share on other sites

Έχω παίξει 1-2 φορές το επιτραπέζιο και ήταν πολύ καλό! :T:

In other news το Bioshock 2 και εγώ δεν τα πάμε καθόλου καλά. Ξεκίνησα να παίζω και μου έκανε ένα random crash. Αν μου το ξανακάνει μάλλον θα το παρατήσω. Νομίζω ότι έχω αρχίσει και τελειώσει να γερνάω γιατί δεν έχω πια υπομονή με τα crashes των παιχνιδιών...

FTFY

Link to comment
Share on other sites

Το τόπικ ονομάζεται "Τι παίζετε αυτόν τον καιρό". Ο κύριος από πάνω που έχει ξεχάσει τι θα πει video game τί δουλειά έχει να ποστάρει εδώ; Ένα thread ban παρακαλώ για τον [MENTION=22342]minast[/MENTION]. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έχω παίξει 1-2 φορές το επιτραπέζιο και ήταν πολύ καλό! :T:

In other news το Bioshock 2 και εγώ δεν τα πάμε καθόλου καλά. Ξεκίνησα να παίζω και μου έκανε ένα random crash. Αν μου το ξανακάνει μάλλον θα το παρατήσω. Νομίζω ότι έχω αρχίσει και γερνάω γιατί δεν έχω πια υπομονή με τα crashes των παιχνιδιών...

Γενικά αρκετά crashes σε διάφορα σημεία αλλά συγκεκριμένα στη πίστα fontaine futuristics μάλλον θα πρέπει να δώσετε εντολή να τρέξει σε dx9 γιατί αλλιώς πάπαλα.Γενικά είναι ψιλογνωστά τα προβλήματα και στα steam forums έχουν για όλα απαντήσεις.
Link to comment
Share on other sites

A Live-Action Look Back at Dead Island's Original Trailer

ενα remake του εκπληκτικού τότε trailer του dead island που πιστευω χάρη στο συγκεκριμένο trailer πήγε τόσο καλά.Η μουσική δένει απιστευτα.

Link to comment
Share on other sites

Batman Arkham Origins εδώ! Πολύ καλό!

Λένε ότι εχει bugs, αλλα εγω στις 9 ώρες παιχνιδιου δεν εχω δει τπτ ακομα..

Νάνε σχετικα με το story κλπ, παιξε πρωτα το origins και μετα asylum/city. Πιστευω είναι καλύτερα έτσι. :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έπεσα σε αυτό, το γνώριζα ήδη, αλλά πάτησα restart και θα ξαναπάω αργότερα εκεί.

Περιέργως κάποιος βρήκε μια πολύ παράξενη λύση, έχετέ το υπόψιν σας:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=HkDLaojdCCw]Batman: Arkham Origins - Burnley Tower bypass (see upd in desc) - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Borderlands 2

1366X768, high settings, χωρίς AA/AF, physics στο high. Η 9800GT τα πάει μια χαρά μαζί με τον 1055T δίνοντας πάνω από 40fps average. Σε αυτό βοηθάει και η GT240 που έχω για τα physics βέβαια. Αν πάω και κάτσω σε ένα σημείο όπου μπροστά μου να αναβλύζει κάποιο νερό χτυπάει κάτι 20άρια gpu utilizaton η 240 (έχω μόνιμα κάτι gadgets στην δεύτερη οθόνη -βασικά έχω συνδέσει την GT240 σε άλλη υποδοχή της 32άρας Samsung- οπότε μπορώ και παρακολουθώ τις κάρτες όσο είμαι μέσα στο παιχνίδι).

Ωραίο παιχνιδάκι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.