Jump to content



Official Anime Thread !


ARMAGEDDON

Recommended Posts

Steins Gate , αν θέλεις λίγο επιστημονικό το οποίο βασίζεται σε κάτι αναφορές για ένα άτομο που υπάρχει περίπτωση να έχει έρθει από το μέλλον κλπ κλπ John Titor . Του χρόνου θα μάθουμε αν τελικά είχε έρθει !

326271.png

Link to comment
Share on other sites

Steins Gate , αν θέλεις λίγο επιστημονικό το οποίο βασίζεται σε κάτι αναφορές για ένα άτομο που υπάρχει περίπτωση να έχει έρθει από το μέλλον κλπ κλπ John Titor . Του χρόνου θα μάθουμε αν τελικά είχε έρθει !

το ειδα πριν λιγο καιρο

απλα ΦΟΒΕΡΟ ανιμε , χωρις υπερβολες και με σουπερ storyline

με αριστα το 10 , του βαζω 20 .

κριμας που σε οσους το εχω προτινει μου χουν πει "τι μ@@@ ειναι αυτη"

Link to comment
Share on other sites

Όπα υπάρχει τέτοιο θέμα εδώ, καλή φάση.

Σχετικά με το steins gate εντάξει ρε παιδιά δεν είναι και η τελειότητα!

ειναι αρκετα ψαγμενο ομως , και δεν εχει ακραιοτητες !

πολυ καλο animation , extra hot κοκκινομαλλα , η χρυση τομη XD

Link to comment
Share on other sites

μετα απο την προσθηκη κατι ξεχασμενων ανιμε , εφτασα τις 4 βδομαδες και 2 μερες :p

πριν λιγο ειδα το Corpse Party Tortured Souls , not bad , 4 επισοδεια thriller φαση . Αρκετα εντερα πεταμενα κατω .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Τέλειωσα σήμερα το Attack on Titan.

Πολύ gore και αρκετές wtf στιγμές! Άφησε όμως πολλά ερωτήματα και δεν βλέπω να βγαίνει σύντομα 2η season. Και μέχρι να βγεί θα έχω ξεχάσει τι έγινε σε αυτήν.

Έτσι την πάτησα και με το Highschool DxD, που μόλις ανακάλυψα ότι βγήκε 2η season, αλλά έχει περάσει τόσος καιρός από τότε που είδα την πρώτη που δεν θυμάμαι τίποτα.

Νομίζω πρέπει να βλέπω μόνο anime που έχουν τελειώσει. :p

Link to comment
Share on other sites

Τέλειωσα σήμερα το Attack on Titan.

Πολύ gore και αρκετές wtf στιγμές! Άφησε όμως πολλά ερωτήματα και δεν βλέπω να βγαίνει σύντομα 2η season. Και μέχρι να βγεί θα έχω ξεχάσει τι έγινε σε αυτήν.

Έτσι την πάτησα και με το Highschool DxD, που μόλις ανακάλυψα ότι βγήκε 2η season, αλλά έχει περάσει τόσος καιρός από τότε που είδα την πρώτη που δεν θυμάμαι τίποτα.

Νομίζω πρέπει να βλέπω μόνο anime που έχουν τελειώσει. :p

Monster

αρκετα παλιο anime που φαινεται στα animations του , γυρο στα 70+ επισοδειο αν θυμαμε καλα .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Εντάξει, respect. Υπάρχουν μισή ντουζίνα επεισόδια που απλά δεν πιστεύεις το πως εξελίσσεται το όλο story και το ending σε αφήνει εντελώς μακάκα.

Link to comment
Share on other sites

Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Εντάξει, respect. Υπάρχουν μισή ντουζίνα επεισόδια που απλά δεν πιστεύεις το πως εξελίσσεται το όλο story και το ending σε αφήνει εντελώς μακάκα.

Αποφάσισες τώρα στα γεράματα να μορφώθεις με ιαπωνική τέχνη, ε? :-P

Εξαιρετική σειρά. Για μένα στο ίδιο επίπεδο περίπου με το death note. Τα διαχωριζω μεν, κυρίως λόγω διαφορετικού είδους.

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισες τώρα στα γεράματα να μορφώθεις με ιαπωνική τέχνη, ε? :-P

Εξαιρετική σειρά. Για μένα στο ίδιο επίπεδο περίπου με το death note. Τα διαχωριζω μεν, κυρίως λόγω διαφορετικού είδους.

Αν είσαι κάτω από 30 τότε βλέπω anime από πριν καν πεις την πρώτη σου λέξη. :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δείτε και psycho pass (το extended edition 10 επεισόδια μιας 45 λεπτών περίπου)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=lxvHhx4vd5Y]Psycho-Pass.Creditless Opening [HD]. - YouTube[/ame]

..

http://www.animeflavor.com/anime/psycho-pass-new-edit-version

Link to comment
Share on other sites

πια η διαφορα απο αυτο που εχω δει ?

δηλαδη 32 επισοδεια?

καμία μου φαίνεται απλά πείραν τα 20 λεπτά και τα κάνε edit σε 40λεπτα !

μην κάνεις τον κόπο να τα ξαναδείς

edit

22 είναι τα επεισόδια πως τα έβγαλες 32 ?

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Ξέθαμα.

 

Μόλις τέλειωσα το Sword Art Online και πριν από αυτό είδα και το Planetes.

 

Το Πλανήτες ήταν πολύ καλό και το προτείνω σε όποιον θέλει να δει κάτι πιο σοβαρό χωρίς πολύ teen drama.

Το Sword Art Online ξεκίνησε δυνατά αλλά από την μέση περίπου και μετά έπεσε λίγο. Και πάλι όμως ήταν αρκετά διασκεδαστικό.

 

Next up: House of Five Leaves που είναι μικρό και το έχω εύκαιρο. Μετά πρέπει να βρω το κουράγιο να ξεκινήσω και το Monster που παντού διαβάζω τα καλύτερα.

 

also, έχει δει κανείς το Ergo Proxy; Γνώμες;

Link to comment
Share on other sites

"τι μ@@@ ειναι αυτη"
3-4 επεισόδια κατάφερα να δω, μετά το άφησα για αργότερα, αργότερα, αργότερα, κάποια στιγμή μου έλλειπαν 8-10GBs στο εν λόγω partition, οπότε κάτι έπρεπε να φύγει.
Link to comment
Share on other sites

βλεπει κανενας one piece να κανουμε καμια κουβεντα της προκοπης? :p

 

 

Αρχινα να ψελνεις ....  

απο την βαρεμαρα μου πλεον εχω αρχισει και βλεπω σποιλεριες απο τα manga του one piece  .... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.