Jump to content



Pro Evolution Soccer 2013


mchls

Recommended Posts

Καλησπέρα. Έχει κανείς ιδέα εαν έχει πρόβλημα με τις καινούριες nvidia γιατί την 670 δεν την αναγνωρίζει καν. Ευχαριστώ.

Μια χαρά τρέχει στο pc της υπογραφής μου. Αναβάθμισε τους drivers της κάρτας σου.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Οι Γερμαναραδες της Κonami Europe Support με εχουν γειωσει σχετικα με το θεμα των Ελληνικων. Απλα ρωτησα αν θα βγει κανα πατσακι που να το διωρθωνει, γιατι δεν αξιζει να το στελνω πισω Ελλαδα και να μου ξαναστελνουν το σωστο, και αγνοουνται εδω και 6 εργάσιμες και μετα απο 2 reminders.

Link to comment
Share on other sites

Οι Γερμαναραδες της Κonami Europe Support με εχουν γειωσει σχετικα με το θεμα των Ελληνικων. Απλα ρωτησα αν θα βγει κανα πατσακι που να το διωρθωνει, γιατι δεν αξιζει να το στελνω πισω Ελλαδα και να μου ξαναστελνουν το σωστο, και αγνοουνται εδω και 6 εργάσιμες και μετα απο 2 reminders.

Ποιό είναι το θέμα σου ? Δέν έχεις Ελληνική περιγραφή ή αναφέρεσαι στα μενού ? Ρωτάω γιατί για την περιγραφή υπάρχει άμμεση λύση αλλά για τα μενού περιμένουμε επίσημοπ φίξ στο επόμενο Update της Konami.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερωτησούλα...

Τα patch της WeHellas για παράδειγμα, είναι παράνομο να τα βάλουμε;

Κανονικά δεν μετράει σαν παραποίηση του αρχικού προιόντος; Το λέω αυτό για το αν θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα με online.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερωτησούλα...

Τα patch της WeHellas για παράδειγμα, είναι παράνομο να τα βάλουμε;

Κανονικά δεν μετράει σαν παραποίηση του αρχικού προιόντος; Το λέω αυτό για το αν θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα με online.

Παράνομο δεν είναι αλλά το online θα στο χαλάσει!Θα πρέπει να μπαίνεις με την version που έχουν και όλοι οι υπόλοιποι..δεν ξέρω αν το βάζεις και το online παραμένει default,έχουν βάλει κ οδηγίες πάντως τα παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχουν βγει άλλοι μετά τους 306.23?

Όχι. Αυτούς χρησιμοποιώ και εγώ.

Καμία άλλη ιδέα.?

FIFA 13 :p

Χωρίς πλάκα, μετά από 4 μέρες ταλαιπωρίας με το PES 2013, αγόρασα το FIFA 13 και ηρέμησα!

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Αυτούς χρησιμοποιώ και εγώ.

FIFA 13 :p

Χωρίς πλάκα, μετά από 4 μέρες ταλαιπωρίας με το PES 2013, αγόρασα το FIFA 13 και ηρέμησα!

Καλησπέρα. Το ξέρω FIFA παίζω απλά επείδη το είδα ότι μοιάζει λίγο στο FIFA είπα να του δώσω μια ευκαιρία.

FIFA RULEZ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πλεον μετα απο καμποσες 10αδες ματς κατεληξα στην αποψη οτι το παιχνιδι ειναι αθλιο.

ΟΚ οχι τοσο αθλιο οσο το περσινο αλλα προβληματα εχει παλι παρα πολλα.

Πρωτο και καλυτερο.

Διαιτησια.

Σφυραει οτι ναναι σε κατι φασεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μου εκανε το εξης κουλο 2 φορες στο master league..οταν ξεκιναει το δευτερο ημιχρονο μου αλλαζει τις θεσεις των παικτων και τους βαζει οπως να ναι...τι φαση?

Το συναντησε κανενας αλλος?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.