Jump to content




mchls

Recommended Posts

Δυστυχώς έχει αρκετά φωτεινα χρώματα και η μέγα μακακία είναι το universal ammo...δηλαδή το στοιχείο του ammo managements του 1&2 πήγε περίπατο, καλή η απλούστευση των παιχνιδιών αλλά όχι και universal ammo ρε παίδες για να κάνουμε ευκολότερο το game για τους 13 χρονους, όπως επίσης και τα dlc με τα suits (τα αγόρασα σαν καλό θύμα που είμαι).

Το τελείωσα εχθές στο co-op και του βάζω ένα γεματο 7 αλλά καμία σχέση με τον τρόμο του DS1, καμία.

Αυτά είναι τα αποτελέσματα της κονσολοποίησης. Νομίζω το έχουν πει και οι ίδιοι ότι το game είναι καθαρό port από κονσόλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply
Δεν "τραβάει" η σειρά. Ανακυκλώνεται το gameplay και το μυστήριο από το 2ο κιόλας πήγε περίπατο.

Ότι δεν τραβάει άλλο, σίγουρα δεν τραβάει αλλά ένα DS4 το οποίο θα λαμβάνει χώρα στην Γη, είναι Must.

Και το DS3 τελικά αξίζει ένα 8 άρι, μετά από αρκετές ώρες λιωσίματος.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή ένα μηνα πριν έβγαλαν το παιχνίδι στην αγορά και είχαν και έτοιμα τo DLC (δεν το ενσωμάτωσαν αρχικά)...:boxed: η πειρατεια σας σκοτώνει ή το marketing που εφαρμόζετε;

Βλέπε lara croft και πολλά άλλα τώρα τελευταία.

Link to comment
Share on other sites

το ξέρω...η πρακτική αυτή είναι εμετική...οι προσφορές του Steam να είναι καλά....έχω μεγαλώσει αρκετά για να θέλω εδώ και τώρα να παίξω κανα παιχνιδι...μπορώ να περιμένω να ωριμάζουν πρώτα (Patches/DLCs/mods)

Link to comment
Share on other sites

το ξέρω...η πρακτική αυτή είναι εμετική...οι προσφορές του Steam να είναι καλά....έχω μεγαλώσει αρκετά για να θέλω εδώ και τώρα να παίξω κανα παιχνιδι...μπορώ να περιμένω να ωριμάζουν πρώτα (Patches/DLCs/mods)

Αυτή είναι πάγια τακτική της ΕΑ, εδώ και χρόνια (εμετετική τουλάχιστον, όπως χαρακτήρισες)

Κι εγώ μεγάλος είμαι 33+ αλλά ειδικά με το DS3 υπάρχει ένας μακροχρόνιος εθισμός , εδώ έκανα Pre order την figure του Isaac....:tomato:

Shut up and take my money!!!

Link to comment
Share on other sites

Το τερμάτισα στο normal.

Μου φάνηκε πιο εύκολο από τα δύο προηγούμενα.

Δεν έχει δύσκολα bosses μέσα.

Κάποιοι είπατε ότι στο 4 η ιστορία θα συνεχίζεται στη γη. Από που βγαίνει αυτό το συμπέρασμα;

Isaac dead, necromorphs dead.

Link to comment
Share on other sites

Το τερμάτισα στο normal.

Μου φάνηκε πιο εύκολο από τα δύο προηγούμενα.

Δεν έχει δύσκολα bosses μέσα.

Κάποιοι είπατε ότι στο 4 η ιστορία θα συνεχίζεται στη γη. Από που βγαίνει αυτό το συμπέρασμα;

Isaac dead, necromorphs dead.

Isaac not dead

SGII™

Link to comment
Share on other sites

Το τερμάτισα στο normal.

Μου φάνηκε πιο εύκολο από τα δύο προηγούμενα.

Δεν έχει δύσκολα bosses μέσα.

Κάποιοι είπατε ότι στο 4 η ιστορία θα συνεχίζεται στη γη. Από που βγαίνει αυτό το συμπέρασμα;

Isaac dead, necromorphs dead.

Στο normal είναι walk in the park :)

Τώρα το λιώνω με ένα φίλο μου και βρίσκουμε όλα τα artifacts , achievements etc.στο impossible

Εάν το τερμάτισες τότε θα άκουσες στο τέλος τον Ιsaac να φωνάζει "Ellie?" και επίσης η ιστορία συνεχίζεται στο DLC Αwakened..και θα δεις για ποιον λόγο θα συνεχιστεί στην Γη

Link to comment
Share on other sites

Στο normal είναι walk in the park :)

Τώρα το λιώνω με ένα φίλο μου και βρίσκουμε όλα τα artifacts , achievements etc.στο impossible

Εάν το τερμάτισες τότε θα άκουσες στο τέλος τον Ιsaac να φωνάζει "Ellie?" και επίσης η ιστορία συνεχίζεται στο DLC Αwakened..και θα δεις για ποιον λόγο θα συνεχιστεί στην Γη

Δεν άκουσα πουθενά να φωνάζει Ellie. Κρατούσε τη φωτογραφία της και μετά την αφήνει και πεθαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν άκουσα πουθενά να φωνάζει Ellie. Κρατούσε τη φωτογραφία της και μετά την αφήνει και πεθαίνει.

Mετά τους τίτλους ο Isaac λέει "Ellie?" και η ιστορία συνεχίζεται στο DLC Awakened:clap: και όχι μόνο δεν πεθαίνει αλλά είναι παραζωντανός , και ο Carver παρέα επίσης

Link to comment
Share on other sites

Μετά το εξαιρετικό DLC , ήδη η Visceral βρίσκεται στο αρχικό στάδιο του νέου Dead Space...

Αmazing news!!!

Όντως πολύ καλά νέα.

Το dlc δεν κατάφερα να το παίξω ακόμη, αλλά και το 3ο μέρος ήτανε εξαιρετικό.

#Sent from my Amstrad CPC6128#

Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ καλά νέα.

Το dlc δεν κατάφερα να το παίξω ακόμη, αλλά και το 3ο μέρος ήτανε εξαιρετικό.

#Sent from my Amstrad CPC6128#

Μικρό ΜΕΝ, σε αυτό απογοητεύτηκα αλλά εάν έχει την ατμόσφαιρα αυτήν , το DS4, τότε θα είναι hit σαν τον DS1.

Τελικά οι Necromorphs έκαναν την εισβολή στην Γη...θα γίνει πανικός

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.