Jump to content



Αποκωδικοποιητής mpeg-4 για ψηφιακό σήμα


Recommended Posts

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[MENTION=58]Freedom[/MENTION]

που σκ@τα τον βρηκες 29Ε :p

Απο καιρό τα λέμε ..... http://www.thelab.gr/1063302942-post33.html :lazy:

Χτύπα τον Crystal Audio που έχει πάλι την ένδειξη κουπόνι ..

Κουπόνι: UET73532

[MENTION=58]Freedom[/MENTION]

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.566387

Έγινε επεξεργασία από leros2004
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] στο e-shop, μεχρι και χθες προχθές τους ειχε 28.9 ευρώ. Αυτή την στιγμη ο συγκεκριμένος φαινοντεται "εξαντλημενος"... ;)

Btw, εκανα και μια γρήγορη δοκιμή για να δω τι κανει ως media player. Ενα matroskaκι 720p, ενα mp4 και ενα avi και τα 2 με srt υποτιτλους τα επαιξε χωρις κανενα απολυτως προβλημα απο usb (fat32). Η μονη ρυθμιση που χρειαστηκε να κανω ειναι στο φοντο των υποτιτλων (απο γκρι σε διαφανεις, one off ειναι η ρυθμιση οποτε set it and forget it). ;)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=58]Freedom[/MENTION]

επειδή ωραία τα περιγράφεις αλλά έψαξα και δε βρήκα κάτι, που το βρήκες 29Ε γιατί στο σκρουτζ ξεκινάει από 39!

edit: άκυρο...τώρα είδα τα αποπανω μηνύματα....

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=58]Freedom[/MENTION]

HAMA 42947 SCART SPLITTER 3-FOLD - - - E-SHOP.GR

Αει γεια σου...εχω σταμπαρει στα jumbo πιο φθηνα, θα πεταχτω μια βολτα (κατι σκαρτ καλωδιακια που ειχα παρει για τους αποκωδικοποιητές κοστισαν λιγότερο απο 2 ευρώ το κομματι). :T:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=58]Freedom[/MENTION]

επειδή ωραία τα περιγράφεις αλλά έψαξα και δε βρήκα κάτι, που το βρήκες 29Ε γιατί στο σκρουτζ ξεκινάει από 39!

edit: άκυρο...τώρα είδα τα αποπανω μηνύματα....

No worries. Πάρε το link LIFEVIEW LV6TBOXHD SET TOP DVB-T MPEG4 HD - SET TOP BOX - E-SHOP.GR μπας και φερουν συντομα και στην τιμη που τον ειχαν... ;)

Link to comment
Share on other sites

Απο καιρό τα λέμε ..... http://www.thelab.gr/1063302942-post33.html :lazy:

Χτύπα τον Crystal Audio που έχει πάλι την ένδειξη κουπόνι ..

Κουπόνι: UET73532

[MENTION=58]Freedom[/MENTION]

HAMA 42947 SCART SPLITTER 3-FOLD - - - E-SHOP.GR

γιαυτο υπαρχει και το θεμα με τις προσφορες για να μπορουμε να τα βλεπουμε μαζικα :D

anyway

αυτος ο crystal audio ειναι αντιστοιχος του lifetime?

και επισης το κουπονι του electroworld πως βρεθηκε ; εννοω ειναι απο προσφορες σε προσωπικα mail ?

Link to comment
Share on other sites

γιαυτο υπαρχει και το θεμα με τις προσφορες για να μπορουμε να τα βλεπουμε μαζικα :D

anyway

αυτος ο crystal audio ειναι αντιστοιχος του lifetime?

και επισης το κουπονι του electroworld πως βρεθηκε ; εννοω ειναι απο προσφορες σε προσωπικα mail ?

http://www.thelab.gr/1063302961-post36.html

πφφφ με κούρασες σήμερα :jump: :hang2:

Link to comment
Share on other sites

No worries. Πάρε το link LIFEVIEW LV6TBOXHD SET TOP DVB-T MPEG4 HD - SET TOP BOX - E-SHOP.GR μπας και φερουν συντομα και στην τιμη που τον ειχαν... ;)

μιας και έχουμε μόνο παλιές τηλεοράσεις στο σπίτι το ψήνω για τον Micro SD της Crystal Audio που διαβάζω τα καλύτερα....έχει γνώμη κανείς?

θενξ πάντως...

Link to comment
Share on other sites

μιας και έχουμε μόνο παλιές τηλεοράσεις στο σπίτι το ψήνω για τον Micro SD της Crystal Audio που διαβάζω τα καλύτερα....έχει γνώμη κανείς?

θενξ πάντως...

Για 6€ πάρε την HD version .....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάρει πριν κάτι μήνες αυτον XORO HRT 7520 DVB-T HD AVC/H.264 MPEG-4 HDMI - SET TOP BOX - E-SHOP.GR στα 19,90 τον είχε προσφορά το e-shop και έχω μέινει πολύ ευχαριστημένος απο αρχεία κτλπ παίζει τα πάντα και το κοντρόλ πλαστικούρα μεν αλλά είναι πολύ καλύτερο στο σήμα απο τους περισσότερους. Το μόνο που μου την σπάει είναι οτι δεν μπορω να βρω τρόπο να του αλλάξω τους αριθμούς απο τα κανάλια όπως θέλω εγώ :hm:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα ευχαριστημένος με τον Crystal Audio εκτος ενος πολυ σπαστικου προβληματος! Σε καθε αλλαγη το παραθυράκι με τα info του καναλιου αργει παρα πολυ να φυγει! Ειναι εκνευριστικό πολυ.

*με update λυνεται το προβλημα!

Έγινε επεξεργασία από Nasos
update
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.