Jump to content



Google Nexus 7


DJD

Recommended Posts

πρόσφατα ανακοινώθηκε και έκδοση με 3G ;)

Πάντως οφείλω να ομολογήσω ότι προσωπικά (αν και υπάρχει διαφορά στο κόστος που δεν ειναι αμελητέα) αν έψαχνα για 7άρι το iPad mini σαν μέγεθος και αίσθηση στο χέρι ειναι τρομερά βολικό

α ναι πολύ σωστός! δεν είναι ακόμα διαθέσιμο εμπορικά όμως αν δεν κάνω λάθος. Πότε θα είναι ξέρεις?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply
1)ενας φιλος θα ερθει απο αμερικη οποτε η καλυτερη επιλογη ειναι κατευθείαν απο google δεν νομιζω να παίζει κανενα κλειδωμα ή κατι τετοιο ετσι?

2)για το 10' εχουμε καμια γνωμη ?

γι'αυτα τα 2 ξερει κανεις κατι μην ανοιγω νεο θεμα!

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

γι'αυτα τα 2 ξερει κανεις κατι μην ανοιγω νεο θεμα!

Ευχαριστω

Για το πρώτο σου ερώτημα, δεν υπάρχει κανένα θέμα με κλειδώματα κλπ απ'όσο γνωρίζω.

Όσον αφορά τ δεύτερο, προσωπικά υποθέτω ότι θα είναι σούπερ (μέ βάση τα χαρακτηριστικά του) αλλά δεν το έχω δει από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με μέτρια χρήση με βγάζει 4 μέρες. Σε φωτεινότητα που το δουλεύεις;
Και γω πανω κατω τα ιδια βλεπω. Εκτος αν το παρει η μανα και ξεσκιστει στα angry birds....αλλά και παλι με βγαζει ανετα 1 μερα και κατι....και με facebook και με tunein radio και και....γενικα ειναι σκυλι απο αποψη αυτονομιας. Το μονο που εχω κανει ειναι disable το gmail sync και φωτεινοτητα λιγο κατω απο τη μεση(και μιλαμε για unrooted)
Link to comment
Share on other sites

όταν πιάνω παιχνίδια (beach buggy blitz) τελειώνει γρήγορα.

Αλλιώς, κρατάει κανένα 10άρι ώρες με φυσιολογική χρήση (browser, kindle reader, adobe acrobat, tapatalk, ολίγο skype) Wifi - GPS μονίμως ανοιχτά. Φωτεινότητα στο αυτόματο (αν και για τα γούστα μου είναι πολύ φωτεινή ακόμη και στο πολύ χαμηλό).

Δεν έχει προλάβει, πάντως, να βγάλει πάνω από 24 ώρες χωρίς φόρτιση :p

Με ένα root, για Undervolting, και χαμηλότερη φωτεινότητα, θα σκίζει από αυτονομία :T:

Link to comment
Share on other sites

όταν πιάνω παιχνίδια (beach buggy blitz) τελειώνει γρήγορα.

Αλλιώς, κρατάει κανένα 10άρι ώρες με φυσιολογική χρήση (browser, kindle reader, adobe acrobat, tapatalk, ολίγο skype) Wifi - GPS μονίμως ανοιχτά. Φωτεινότητα στο αυτόματο (αν και για τα γούστα μου είναι πολύ φωτεινή ακόμη και στο πολύ χαμηλό).

Δεν έχει προλάβει, πάντως, να βγάλει πάνω από 24 ώρες χωρίς φόρτιση :p

Με ένα root, για Undervolting, και χαμηλότερη φωτεινότητα, θα σκίζει από αυτονομία :T:

To GPS μόνιμα ανοιχτό γιατι; :p

Link to comment
Share on other sites

Για αυτονομία ακριβώς ότι είπαν οι αποπάνω. (εκτός αν το παρει η γυναίκα που το βρίσκω πάντα με 5% :devil: )

και η θηκούλα που ήρθε απο αμαζον.

[ame=http://www.amazon.co.uk/Poetic-HardBack-Protective-Manufacturer-Warranty/dp/B008IEGS9W/ref=sr_1_sc_2?ie=UTF8&qid=1355676817&sr=8-2-spell]Poetic HardBack Protective Case for The Google Nexus 7: Amazon.co.uk: Electronics[/ame]

dscn0785-8048.jpg

dscn0790-8051.jpg

dscn0787-8049.jpg

dscn0789-8050.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.