Jump to content



Google Nexus 7


DJD

Recommended Posts

Θελω να ροοταρω το nexus και να βαλω και το 720p mod,αλλα δεν θελω να χασω τα αρχεια μου,αμα κανω ενα backup απο το toolkit και μετα restore θα χασω τιποτα(εφαρμογες)??

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Έχετε να προτείνεται κάποιο office ??Στο κινητό μου χρησιμοποιώ το polaris αλλά δεν νομιζω να κανει στο tablet..

Έχει λαβει κανένας τα screen protector με τον κωδικό έκπτωσης;;Είναι ποιοτικά;;Μπορω να πληρωσω με paypal?

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο θυμάμαι από τα 2-3 tablets που έχουν περάσει από τα χέρια μου μέχρι στιγμής μια χαρά έπαιζε το Polaris Office. Δεν θυμάμαι να συνάντησα κάποιο πρόβλημα.

Στπ google play δεν μου το εμφανίζει καν,για αυτό το λέω..

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

στην Ιαπωνία νομίζω είχε κυκλοφορήσει από τα τέλη του 2012. Στον υπόλοιπο κόσμο αναμενόταν στα μέσα του μήνα. Με τέτοια τιμή -κι αν δεν βάζει κανένα μεγάλο κέρδος ο πωλητής-, ας το κρατήσουν στις αποθήκες τους. Παίρνεις ένα vfm tablet, και πληρώνεις τη διαφορά στα διάφορα περιφερειακά (θήκη, βάση)

Link to comment
Share on other sites

Να και το docking..Πανακριβο κατα την γνωμη μου..

OFFICIAL ASUS Docking station 90-XB3XOKDS00020 for Nexus7 | eBay

Καπου ειχα διαβασει οτι θα εβγαινε στα μεσα του μηνα...

Και 50 ευρώ για να το έχεις συνέχεια συνδεδεμενο στο PC που εκει θα το βάζουν σχεδόν ολοι (η στο ρεύμα)

Και μια θύρα 3.5 Jack για να έχεις Ready ακουστικά η ηχειάκια!

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς θήκη είναι απείρως καλύτερη η αίσθηση του τάμπλετ πάντως. Άντε να πάρω screen protector, και μάλλον θα την καταργήσω την θήκη για καθημερινή χρήση τουλάχιστον, ή μέχρι να βρω κάποια σιλικόνης που να είναι λεπτή-να μην το κάνει κτήνος.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα την παρακάτω:

[ame]http://www.amazon.co.uk/Blurex-Ultra-Slim-Multi-Angle-Premium-Protector/dp/B008D2POAS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1358022908&sr=8-1[/ame]

Βγήκε 27ε με μεταφορικά, τώρα βέβαια και έριξαν την τιμή (την πήρα 16 λίρες τότε, τώρα πήγε 13 με τσαμπέ μεταφορικά και έπεσε και η αναλογία pound/euro...)

Καλή θηκούλα είναι. Βάρηνε κάπως η ταμπλέτα να πω την αλήθεια, αλλά για μεταφορά είναι μια χαρά. Άμα θες να τη βάλεις σε καμια τσάντα με τπτ κλειδιά μέσα κτλ, ε, όσο ναναι κάτι χρειάζεται να την προστατεύει. Για μέσα στο σπίτι, νταξ, δεν είναι απαραίτητη.

Αν και θα έπρεπε να πω καλή θηκούλα ήταν...μιας και καβάτζωσε ο μπρόδερ την ταμπλετα..ε, να μη του δώσω και την θήκη....

Link to comment
Share on other sites

όχι τέτοιες βρίσκω και εγώ..

Αυτό που λέω είναι να πάρω μια μευβράνη για να μην γρατζουνιστεί και θέλω μια θήκη Ipad 1 πράγμα η κάτι σαν αυτή του S3 flip cover..

Cellphones. Θήκη Samsung Flip Cover EFC-1M7F Galaxy S3 Mini Blue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.