Jump to content



Google Nexus 7


DJD

Recommended Posts

Proud owner apo proxthes to ago rasa apo msystems , :hug:

Mou lete gia arxi pos gurnaei se ellinika?:o

Εαν εχεις επιλέξει ελληνικά,τοτε πατά το κουμπί με το κυξλακι δίπλα απο το space..Αλλιως πήγαινε στις ρυθμίσεις,πληκτρολόγιο και βάλε και ελληνικά..

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Ωραία φαίνεται η θηκουλα ..Με γεια...

Μόλις πέρασα dirty AOKP v3.2 με franco r40...Είχα cm10 και δεν έχω δει μεγαλη διάφορα μέχρι στιγμής.. Δοκιμασα και nova launcher και απλα τα σπάει..

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Αυτή θα την έχω γενικά αλλά θα πάρω και άλλη μια τύπου Ipad όταν θα αρχήσουν να βγαίνουν στην αγορά..

Υπάρχουνε, απλά δεν είναι στην Ελλάδα.

Και δεδομένου ότι όπως είπε ο Deninho το μηχάνημα είναι πάνω από 7 μήνες στην αγορά, δεν νομίζω να βγει κάτι άλλο.

Εννοείς λεπτές θήκες με smart cover?

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα απο ebay τη ζελατινα που ειπε ο deninho πιο πανω.

Βασικα παω να κανω register τη συσκευη στο σιτε της asus, βαζω το serial απο το status της συσκευης και δεν μου το κανει, λεει λαθος serial, wtf? Να το δινω λαθος δεν παιζει το εχω τσεκαρει 100 φορες και μεσα απο τη συσκευη την ιδια και απο την ταμπελιτσα στο κουτακι. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Για την εγγυηση και να δω τι παιζει με την επεκταση, τεσπ θα τους στειλω email να δω.

Κατι αλλο, ο φορτιστης που ειχε μεσα ειναι mini usb σε usb καλωδιο και συνδεεται με το τσουτσουνι που μπαινει στην πριζα, αρα δε χρειαζεται να παρω νεο, εσας δεν ειναι ετσι ο φορτιστης?

Link to comment
Share on other sites

Για την εγγυηση και να δω τι παιζει με την επεκταση, τεσπ θα τους στειλω email να δω.

Κατι αλλο, ο φορτιστης που ειχε μεσα ειναι mini usb σε usb καλωδιο και συνδεεται με το τσουτσουνι που μπαινει στην πριζα, αρα δε χρειαζεται να παρω νεο, εσας δεν ειναι ετσι ο φορτιστης?

Γιατί να πάρεις καινούργιο; Έχει διαφορετικό βύσμα; Από που το αγόρασες;

Στάλθηκε από το LG-P990 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ηρθαν και τα διάφορα συμπραγκαλα. Η προφύλαξη της οθόνης είναι 2-3 χιλιοστά μικρότερη απο το γύρω γύρω και για να την βάλω "εκαψα" την μια απλό τις 3 γιατί δεν μπηκε καλα, βρήκα κόλπο για την δεύτερη. Όλες οι φούσκες αέρα φυγανε .

Η θήκη φαίνεται ποιοτικη, σε στάση πληκτρολόγησης είναι μια χαρά, στην άλλη στάση μπορεί και να σου πεσει. Κλείνει μια χαρά με το μαγνητακι, η συσκευή ανοιγοκλεινει σωστα.

Ή βάση που πήρα, είναι πλαστική και φαίνεται να μπορεί να κανει την δουλεια για την οποία είναι, τίποτα περισσότερο, τιποτα λιγοτερο. Το στύλους δεν γλυστραει, αλλά απο απόκριση μια χαρά.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Θέλω μια χάρη και να μου εξηγήσετε 5 πραγματάκια για Amazon..

Θέλω να αγοράσω στο Nexus 7 Cover..

Λεώ για αυτό εδώ..

[ame]http://www.amazon.co.uk/Swees%C2%AE-Google-feature-Includes-Protector/dp/B0093FA1UC/ref=sr_1_6?s=electronics&ie=UTF8&qid=1359564585&sr=1-6[/ame]

Επίσης θέλω να πάρω 1 Stylus έτσι για την πλάκα..

Και επίσης και καμια ζελατινα που έχει κάτι 6αδες μέσα..

Και επίσης κάτι ήθελα και για το Nexus το κινητό..

Το θέμα πιο είναι..

Κάνουν περίπου 20-25 λύρες αλλά μου βγαίνουν αλλα 25 λυρες τα μεταφορικά..

Κάποτε αν θυμάμαι καλά όταν έβαζα ρουμανια έλεγε μυνημα δεν γίνεται Shipping στην χώρα σας.. αλλά, δεν θυμάμαι άμα ήμουν στο .Com η στο Co.Uk..

Τώρα στο Co.uk δεν μου βγάζει κανένα πρόβλημα..

Επίσης τα μεταφορικά γιατί βγαίνουν τόσο πολλά? επειδή πέρνω από διαφορετικούς..?

Γινεται να τα αγοράσουμε όλα αυτά από έναν? Να μας βγούνε λίγοτερα τα μεταφορικά?

Επίσης πληρώνουμε με χρεωστική έτσι? βάζουμε τα λεφτά μέσα και κανόνουμε παραγγελια και ο θεός βοηθός? θα μας έρθουν τα πράγματα?

Link to comment
Share on other sites

Θέλω μια χάρη και να μου εξηγήσετε 5 πραγματάκια για Amazon..

Θέλω να αγοράσω στο Nexus 7 Cover..

Λεώ για αυτό εδώ..

Swees

Επίσης θέλω να πάρω 1 Stylus έτσι για την πλάκα..

Και επίσης και καμια ζελατινα που έχει κάτι 6αδες μέσα..

Και επίσης κάτι ήθελα και για το Nexus το κινητό..

Το θέμα πιο είναι..

Κάνουν περίπου 20-25 λύρες αλλά μου βγαίνουν αλλα 25 λυρες τα μεταφορικά..

Κάποτε αν θυμάμαι καλά όταν έβαζα ρουμανια έλεγε μυνημα δεν γίνεται Shipping στην χώρα σας.. αλλά, δεν θυμάμαι άμα ήμουν στο .Com η στο Co.Uk..

Τώρα στο Co.uk δεν μου βγάζει κανένα πρόβλημα..

Επίσης τα μεταφορικά γιατί βγαίνουν τόσο πολλά? επειδή πέρνω από διαφορετικούς..?

Γινεται να τα αγοράσουμε όλα αυτά από έναν? Να μας βγούνε λίγοτερα τα μεταφορικά?

Επίσης πληρώνουμε με χρεωστική έτσι? βάζουμε τα λεφτά μέσα και κανόνουμε παραγγελια και ο θεός βοηθός? θα μας έρθουν τα πράγματα?

Εγώ άλλαξα 15 φορές την παραγγελία μου για να μην πληρώσω μεταφορικά. Αν δεις τα προιοντα που γράφουν κάτω "Delivered FREE in the UK with Super Saver Delivery", τοτε ΑΝ τα στέλνουν Ρουμανία, τα στέλνουν τσάμπα αν είναι πάνω από 25 λύρες. Αν δεν γράφουν αυτό το πράγμα, τότε σε χρεώνει για μεταφορικά.

Τα πράγματα θα σου έρθουν ναι, εμένα από co.uk στην Ολλανδία έκαναν 4 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION] δεν σε πιάνω... όλα όσα έχω βάλει στο καλάθι και αφού πατάω Dishpatch to this address όλα μου τα στέλνουν.. αλλά και αυτά που είναι με Free Super Delivery (και δεν λεει UK) φτάνω το βήμα μέχρι και στο Confirm και όλα μου βγάζουν μεταφορικά..

Δεν έχω πρόβλημα να πληρώσω μεταφορικά αλλά να είναι 5-6-7 άντε 8 όχι 25 λύρες..

Αλλά το θέμα είναι ότι τα περισσότερα είναι από διαφορετικούς..

λεει για παράδειγμα

By QQGG

By BBQQ

Και πραγματικά δεν θυμάμαι που μου έκοβε άκυρο για ρουμανια αλλά μου φαίνεται ήμουν στο .Com και καμια σχέση με Nexus κάτι καλλώδια εψαχνα και κάτι αλλά για PC

edit ακυρο ναι λεει UK αφού πατήσεις το Item το κοιταγα στην στήλη εγώ..

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION] δεν σε πιάνω... όλα όσα έχω βάλει στο καλάθι και αφού πατάω Dishpatch to this address όλα μου τα στέλνουν.. αλλά και αυτά που είναι με Free Super Delivery (και δεν λεει UK) φτάνω το βήμα μέχρι και στο Confirm και όλα μου βγάζουν μεταφορικά..

Δεν έχω πρόβλημα να πληρώσω μεταφορικά αλλά να είναι 5-6-7 άντε 8 όχι 25 λύρες..

Αλλά το θέμα είναι ότι τα περισσότερα είναι από διαφορετικούς..

λεει για παράδειγμα

By QQGG

By BBQQ

Δεν έχει σημασία αν είναι απο διαφορετικούς, αρκεί οι διαφορετικοί να στέλνουν τσάμπα.

Μπορεί να είναι δηλαδή από διαφορετικούς και να είναι τσάμπα.

Ίσως παίζει κάτι άλλο για Ρουμανία και να μην στέλνει κανείς τσάμπα εκεί :hehe:

Η θηκούλα που έχεις βάλει λέει οτι έχει μεταφορικά, για βάλε δοκιμαστικά αυτήν [ame=http://www.amazon.co.uk/Poetic-SLIMLINE-Portfolio-Android-Version/dp/B009OKZ3W2/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1359565397&sr=1-3]Poetic SLIMLINE Portfolio for Google Nexus 7 Android: Amazon.co.uk: Electronics[/ame] και δες αν βγάζει μεταφορικά για αυτήν.

Για δοκίμασε και βάλε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.