Jump to content



Android Mobiles Thread


astrolabos

Recommended Posts

 

Όπως έλεγαν κι οι "απέναντι" beats audio? :p

Καλό είναι, δεν παραπονιέμαι... αλλά έχω Sennheiser που δεν ακούγονται και Sennheiser που δεν θέλω να τα βγάλω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ακούστε σκάλωμα σε παλιό htc desire s:

Έχει μέσα 100-200-300 επαφές. Είτε στο κινητό, είτε στο gmail συγχρονισμένες. Όποιο νούμερο και να το καλέσει χτυπάει κανονικά. Αν το καλέσουν δυο συγκεκριμένες επαφές, κολλάει και κάνει restart. Όπως και να τις γράψεις τις επαφές αυτές, παθαίνει αυτό το πράγμα. ΜΟΝΟ αυτές τις 2 επαφές. Αν σβήσεις τις επαφές, χτυπάει κανονικά όμως, δείχνοντας το νούμερο του καλούντα. Προχθές το κινητό έγινε reset σε factory default, για άλλο λόγο. Ξαφνικά ξεκόλλησε και τώρα το κάνει με τη μία επαφή μόνο!!! :o

τι φάση δαιμονισμένο κινητό;;

Link to comment
Share on other sites

@PetranEVO, τι να σου πω.. έχω δοκιμάσει οτιδήποτε κ δεν.. η πλάκα είναι πως ήμουν με τον κάτοχο προχθές και πήρε η μια επαφή κ απάντησε κι έπαθε πλάκα! Τι έγινε λέει, εγώ σε πήρα τηλ κ περίμενα να με πάρεις πίσω σε κάνα 5λεπτο.. άλλαξες τηλ; :lol:  

Link to comment
Share on other sites

Geekbench 3

A8X ipad air 2 -> 4.400 score

S810 LG G Flex 2 -> 4.000 score

S805 Galaxy note 4 -> 2.950 score

A8 Iphone 6+ -> 2.850 score

O Snap 810 αρχες Φεβρουαριου κοντα μας με το LG FLEX 2 να κανει την αρχη....

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

dafuq??

http://www.gsmarena.com/samsung_is_reportedly_in_discussions_to_purchase_blackberry-news-10769.php

και καλά το βγάζουν σαν ανυπόστατη φήμη αλλά... who knows

Update: BlackBerry denied the fact that it’s in talks with Samsung

http://www.phonearena.com/news/Samsung-wants-to-buy-BlackBerry-for-7.5-billion-update-BlackBerry-denies_id64809

Link to comment
Share on other sites

To Z3 μου έβγαλε 7 ώρες και 3 λεπτά οθόνη σε μια φόρτιση.. κι έχω 2% ακόμα. Αν μάλιστα ενεργοποιούσα και το ultra stamina mode στο 5% θα είχα πολύ περισσότερη ώρα.

More info plz.

Με 2g/3g/4g?

Wifi?

Χρήση;

Το ultra stamina δεν είναι αυτό που αφήνει μόνο να πάρεις τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Μόνο wifi, mobile data off, 60% brightness και σε χρήση 60% browsing-emails-skype, 20% youtube, 10% φωτογραφίες,10% gaming

 

Ναι το ultra stamina αλλάζει εντελώς το interface και σε αφήνει να έχεις τηλέφωνο/sms/radio και φωτογραφίες.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Γενικά και εγώ είμαι τρελά ευχαριστημένος με το Ζ3 και για την μπαταρία και γενικά.

 

Εδώ και 20 μέρες κοντά που το έχω πάντα με 4G όσο είμαι έξω και wifi όσο είμαι σπίτι (9 το βράδυ με 8 το πρωί) φορτίζω κάθε 2 μέρες και έχω και ένα 15%-20% καβάτζα. 

 

Είναι απο τις ελάχιστες φορές που κάτι που λένε στην διαφήμιση ισχύει. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.