Jump to content



Recommended Posts

και τι κρατησες?

και γω σου λεω

αν ερχοταν ελλαδα με 600 ευρω,κανεις δε θα λεγε τιποτα,ειδικα αν δεν ειχε προηγηθει η τιμη στο play.δες πχ ποσο ηρθαν οι υπολοιπες ναυαρχιδες

Link to comment
Share on other sites

και τι κρατησες?

και γω σου λεω

αν ερχοταν ελλαδα με 600 ευρω,κανεις δε θα λεγε τιποτα,ειδικα αν δεν ειχε προηγηθει η τιμη στο play.δες πχ ποσο ηρθαν οι υπολοιπες ναυαρχιδες

Στο μονο που διαφωνουμε ειναι στην υποστηριξη της πολιτικης της Google (οχι της LG) σε συγκεκριμενες χώρες.

Στα υπόλοιπα νομιζω συμφωνουμε σε ολα.

Το εδωσα γιατι ηθελα amoled, και επειδη ειχα θεμα με την μετρια μπαταρία του.

Εχω ενα note 2 τώρα ...

Link to comment
Share on other sites

ε καλα σε ανδροιδ ειναι απ τις καλυτερες μπαταριες,το νοτε δε πιανεται για κινητο :p

και στο πρωτο δε διαφωνουμε,μακαρι να ειχε κ ελλαδα την ιδια πολιτικη,εννοειται

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και με νοιάζει η τελική τιμή.Απλα φροντίζω να κοιτάζω και τις συνθηκες πριν γκρινιάξω.

Το κινητο το αγορασα , το δοκίμασα και το έδωσα , αλλα φυσικα φρόντισα να μην πληρώσω 450+ ευρώ ...

Το ότι οι συνθήκες όμως είναι αυτές που είναι δεν σημαίνει ότι είναι και σωστές. Τόσα χρόνια αγορών μέσω φίλων σε Αμερική και Αυστραλία μόνο με το google play εμφανίστηκε πρόβλημα. Είναι σαν να πηγαίνω π.χ Ισπανία να φάω μια παέγια, να βγάλω να πληρώσω με ελληνικά ευρώ και να μου πουν οτι δέχονται μόνο ισπανικά. Αν αυτό δεν είναι FAIL με κεφαλαία γράμματα δεν ξέρω τι είναι.
Link to comment
Share on other sites

Σου ξαναλεω, το κινητο προοριζεται για μια εντελως διαφορετικη αγορα. Το οτι ηρθε και σε αλλες χωρες ειναι υποθεση της lg οχι της google.
Μα αυτό ακριβός είναι το πρόβλημα οτι το θέλουμε για Αμερική και δεν το δίνουν. Δεν ζητήσαμε να το πάνε σε άλλη αγορά.
Link to comment
Share on other sites

Στο μονο που διαφωνουμε ειναι στην υποστηριξη της πολιτικης της Google (οχι της LG) σε συγκεκριμενες χώρες.

Στα υπόλοιπα νομιζω συμφωνουμε σε ολα.

Το εδωσα γιατι ηθελα amoled, και επειδη ειχα θεμα με την μετρια μπαταρία του.

Εχω ενα note 2 τώρα ...

Εγώ που θέλω IPS, αλλά και USB otg και αποσπώμενη μπαταρία τι να κάνω? Κρατάω το Galaxy Nexus και βλέπουμε...

Για τα λεφτά του Nexus 4 δεν θα προτιμούσα κανένα άλλο προς το παρόν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που θέλω IPS, αλλά και USB otg και αποσπώμενη μπαταρία τι να κάνω? Κρατάω το Galaxy Nexus και βλέπουμε...

Για τα λεφτά του Nexus 4 δεν θα προτιμούσα κανένα άλλο προς το παρόν.

Πριν ειχα το galaxy nexus.

Το θεωρω σχεδόν ισάξιο με το nexus 4 ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά..Μπορεί κάποιος που το έφερε απο Αγγλία να μου προτείνει κάποια μεταφορική και περιπου ποσο είναι τα μεταφορικά play store-σπιτι Αγγλία,και Αγγλία-Ελλάδα;

Sent from my Nexus 7 with Dirty Aokp

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά..Μπορεί κάποιος που το έφερε απο Αγγλία να μου προτείνει κάποια μεταφορική και περιπου ποσο είναι τα μεταφορικά play store-σπιτι Αγγλία,και Αγγλία-Ελλάδα;

Sent from my Nexus 7 with Dirty Aokp

Ερχομαι 1 Μαΐου Αθηνα. Αν ενδιαφερεσαι στειλε πμ. Αλλιως για μεταφορικη ψαξε την yasatrans. Εφερα Αγγλια stacker & monitor με 50 £. Οποτε το κινητο μπορει κ τσαμπα...

Sent from my Migato GT-N7100 using Tapatalk2

Link to comment
Share on other sites

Chrome sux αγαπητέ... Πότε θα το καταλάβεις? :p

Με dolphin και εμένα ζεσταίνεται λίγο, αλλά σε καμία περίπτωση δεν γίνεται θερμάστρα. Με firefox νομίζω ήταν ελαφρώς καλύτερη η κατάσταση, όμως δεν τον χρησιμοποιώ ιδιαίτερα για να μπορώ να πω με σιγουριά...

Link to comment
Share on other sites

Ο πιο ελαφρύς και γρήγορος είναι ο stock browser

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=8eOdWHHbqFM]Google Chrome vS Android Stock Browser [Nexus 4+XperiaS][ENG] - YouTube[/ame]

Έγινε επεξεργασία από godslayer
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.