Jump to content



Πόσο ευχαριστημένοι είστε με το Galaxy Note II?  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

483.99euro + 15euro μεταφορικά από Γερμανία, μέσω paypal (ακόμα πιο ασφαλές από απλή πιστωτική, νομίζω) εδώ : Samsung Galaxy Note 2 (N7100) in Marble-White - 16GB 499Ευρώ

Αν ήταν μικρότερο σε μέγεθος το χτύπαγα. (άσχετα αν δεν έχω 499Ε)

Link to comment
Share on other sites

483.99euro + 15euro μεταφορικά από Γερμανία, μέσω paypal (ακόμα πιο ασφαλές από απλή πιστωτική, νομίζω) εδώ : Samsung Galaxy Note 2 (N7100) in Marble-White - 16GB 499Ευρώ

Αν ήταν μικρότερο σε μέγεθος το χτύπαγα. (άσχετα αν δεν έχω 499Ε)

καποια γνωμη για το συγκεκριμενο καταστημα εχουμε?

Link to comment
Share on other sites

δεν φαίνεται κακό https://www.trustedshops.de/shop/certificate.php?shop_id=X02DD0E68F6839C6694CB932DCC0AEDC6, προσωπική εμπειρία δεν έχω και με ένα γρήγορο googling δεν βρήκα τίποτα κακό. Είναι και το paypal μια έξτρα "ασφάλεια".

Link to comment
Share on other sites

^^ η απόδειξη που πήρες, γράφει επάνω το IMEI ? Γιατί στα φόρα γράφουν ότι χωρίς IMEI στην απόδειξη δεν ισχύει η εγγύηση της Samsung.

28ευρώ είναι η ζελατίνες, η θήκη, και η memory card. Κατα τα άλλα ρατσιστής δεν είμαι, και από Ελλάδα αγοράζω.

Link to comment
Share on other sites

28Ε για αλλους ειναι μια βδομαδα βενζινη , για αλλους 2 μερες φαγητο και για αλλους μια βραδινη εξοδο.

Δε λεω οτι δεν ειναι λεφτα , αλλα απο το να μπεις στην διαδικασια της παραγγελιας , της αναμονης , της αμφιβολιας για το αν ειναι αξιοπιστο το μαγαζι , σκασε 28Ε παραπανω και παρτο απο ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Hi There,

Είμαι στα πρόθυρα να σουτάρω το 4S και να πάω για το Galaxy S3. Μου φαίνεται ήδη πολύ μεγάλο που το είδα το S3 σε σχέση με το iPhone μου. Το Note II δεν το έχω δει από κοντά, παρά μόνο σε reviews.

Για πείτε εντυπώσεις ρε παιδιά :D

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν το ξέρουν :

Στον Γερμανο και στο Πλαισιο το Note2 έχει τιμή 699 και δώρο κουπόνι 150Ευρώ. Χωρίς παζάρια πολλά και στο Πλαισιο αλλά και στο Γερμανο το κουπονι μπορεί να αφαιρεθεί από την αγορά του ίδιου του προϊόντος (Νοτε2) και έτσι πέφτει στα 549Ευρώ.

Τρέχει παράλληλα προσφορά από την Samsung για 100Ευρώ cashback. Έτσι φτάνει το note2 στα 449Ευρώ..... Not BAD !!!

(στο ταμείο του Πλαίσιο & Γερμανός δίνετε 549Ευρώ απλά μέσα σε ένα μήνα επιστρέφονται 100Ε από Samsung)

Δείτε στο thread των προσφορών λεπτομέρειες : https://www.thelab.gr/ti-pou-poso/prosfores-katastimatwn-diavaste-prota-to-arxiko-post-74391.html

Bonus:

* Χάρτες Don't Panic @ Plaisio

* 12 άτοκες δόσεις για τα 550Ευρώ @ Γερμανός

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο και δεν υπάρχει σε κανένα κατάστημα Γερμανός στην Κρήτη το Note II :hehe:

Από ποια άλλα καταστήματα μπορούμε να επωφεληθούμε την προσφορά Cashback της Samsung εκτός από το Πλαίσιο και τον Γερμανό; Από εδώ παίζει;

Samsung N7100 Galaxy Note 2 16GB Grey ::. birdphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο και δεν υπάρχει σε κανένα κατάστημα Γερμανός στην Κρήτη το Note II :hehe:

Από ποια άλλα καταστήματα μπορούμε να επωφεληθούμε την προσφορά Cashback της Samsung εκτός από το Πλαίσιο και τον Γερμανό; Από εδώ παίζει;

Samsung N7100 Galaxy Note 2 16GB Grey ::. birdphone.gr

Απο εκεί Το πηρα εγω.οχι δε δικαιουσαι

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μάθω όσοι "ζείτε" καθημερινά πλέον με αυτή την συσκευή. Πέρα από τα πλεονεκτήματα (τα οποία τα διάβασα στα προηγούμενα post και στα άπειρα reviews).

Ποια είναι τα αρνητικά αυτής της συμβίωσης; Πιο συγκεκριμένα σχετικά με το μέγεθος. Καταρχήν το έχετε για πρώτη συσκευή; Το έχετε πάντα μαζί σας, και αν ναι, πως; Το έχετε στην μπροστινή τσέπη του jean ή σε μια ξεχωριστή τσάντα σαν ένα tablet;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.